CS Vadu Crișului - CS Voința Cheresig (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Vadu Crișului
Liga 4 Bihor | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | CS Voința Cheresig - CS Vadu Crișului | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-21 | CS Vadu Crișului - CS Unirea Valea lui Mihai | 2 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | CS Crişul Aleşd - CS Vadu Crișului | 2 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-04 | CS Vadu Crișului - ACS Slovan Valea Cerului | 4 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-21 | CS Vadu Crișului - CS Voința Cheresig | 0 - 0 |
Serie 5
Algemeen
CS Vadu Crișului Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
CS Vadu Crișului Less than 4.5 cards 6 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
CS Vadu Crișului + CS Voința Cheresig Less than 4.5 cards 4 van 5
CS Vadu Crișului Geen nederlagen 5
CS Voința Cheresig Met tegendoelpunten 5
CS Vadu Crișului - CS Voința Cheresig
Romania Amateur, Liga 4 Bihor, match CS Vadu Crișului - CS Voința Cheresig, starttijd 2024-04-21 14:00:10 internationale tijd.
CS Vadu Crișului en CS Voința Cheresig neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Bihor, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Voința Cheresig
Liga 4 Bihor | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | CS Voința Cheresig - ACS Viitorul Dobrești | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | CS Voința Cheresig - CS Vadu Crișului | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | CS Unirea Valea lui Mihai - CS Voința Cheresig | 6 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-04 | CS Voința Cheresig - CS Crişul Aleşd | 6 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-28 | ACS Slovan Valea Cerului - CS Voința Cheresig | 1 - 4 |
Klassement
Liga 4 Bihor Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Diosig Bihardiószeg | 16 | 15 | 1 | 0 | 74:5 | 46 |
2
|
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 16 | 10 | 3 | 3 | 59:16 | 33 |
3
|
CS Foresta Tileagd | 16 | 10 | 2 | 4 | 27:10 | 32 |
4
|
ACS Oșorhei | 16 | 8 | 5 | 3 | 38:21 | 29 |
5
|
CS Crişul Aleşd | 16 | 8 | 0 | 8 | 38:42 | 24 |
6
|
CS Vadu Crișului | 16 | 3 | 4 | 9 | 13:32 | 13 |
7
|
CS Unirea Valea lui Mihai | 16 | 3 | 4 | 9 | 23:39 | 13 |
8
|
CS Voința Cheresig | 16 | 1 | 4 | 11 | 12:50 | 7 |
9
|
ACS Slovan Valea Cerului | 16 | 2 | 1 | 13 | 6:75 | 7 |
Liga 4 Bihor Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Atletic Oradea | 16 | 13 | 3 | 0 | 67:13 | 42 |
2
|
CS Bihorul Beiuș | 16 | 10 | 3 | 3 | 63:18 | 33 |
3
|
CSM Olimpia Salonta | 16 | 9 | 4 | 3 | 42:22 | 31 |
4
|
FC Universitatea Oradea | 16 | 6 | 4 | 6 | 34:37 | 22 |
5
|
AFC Unirea Roșia | 16 | 5 | 5 | 6 | 25:29 | 20 |
6
|
ACS Viitorul Dobrești | 16 | 6 | 2 | 8 | 28:57 | 20 |
7
|
ACS Victoria Avram Iancu | 16 | 4 | 5 | 7 | 27:44 | 17 |
8
|
CSO Ștei | 16 | 4 | 2 | 10 | 29:39 | 14 |
9
|
AS Izvorul Cociuba Mare | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:73 | 3 |
Liga 4 Bihor - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Diosig Bihardiószeg | 14 | 12 | 1 | 1 | 47:9 | 37 |
2
|
CS Foresta Tileagd | 14 | 10 | 2 | 2 | 37:23 | 32 |
3
|
Club Atletic Oradea | 14 | 8 | 4 | 2 | 34:22 | 28 |
4
|
CS Bihorul Beiuș | 14 | 7 | 2 | 5 | 26:16 | 23 |
5
|
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 14 | 5 | 1 | 8 | 20:30 | 16 |
6
|
CSM Olimpia Salonta | 14 | 5 | 0 | 9 | 14:31 | 15 |
7
|
ACS Oșorhei | 14 | 3 | 1 | 10 | 20:35 | 10 |
8
|
FC Universitatea Oradea | 14 | 0 | 1 | 13 | 16:48 | 1 |
Liga 4 Bihor - Relegation Round Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Valea lui Mihai | 8 | 7 | 0 | 1 | 35:12 | 34 |
2
|
CS Crişul Aleşd | 8 | 3 | 0 | 5 | 24:18 | 33 |
3
|
CS Vadu Crișului | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:11 | 26 |
4
|
CS Voința Cheresig | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:13 | 23 |
5
|
ACS Slovan Valea Cerului | 8 | 0 | 0 | 8 | 9:46 | 7 |
Liga 4 Bihor - Relegation Round Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Unirea Roșia | 8 | 7 | 0 | 1 | 40:7 | 41 |
2
|
CSO Ștei | 8 | 6 | 1 | 1 | 30:12 | 33 |
3
|
ACS Victoria Avram Iancu | 8 | 3 | 2 | 3 | 18:31 | 28 |
4
|
ACS Viitorul Dobrești | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:26 | 24 |
5
|
AS Izvorul Cociuba Mare | 8 | 1 | 0 | 7 | 11:31 | 6 |