Deportes Naval - Independiente de Cauquenes (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Deportes Naval
Tercera División B | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-16 | CDSC Deportes Rancagua - Deportes Naval | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | Deportes Naval - CD Laja Histórico | - | |
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | Deportes Naval - Pilmahue | 4 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | CSD Buenos Aires de Parral - Deportes Naval | 2 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-11 | Deportes Naval - CSDC Malleco Unido | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-05 | CD República Independiente de Hualqui - Deportes Naval | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-04-28 | Deportivo Meza - Deportes Naval | 0 - 1 |
Serie 4
Algemeen
Independiente de Cauquenes Met tegendoelpunten 4
Independiente de Cauquenes Less than 4.5 cards 10 van 10
Deportes Naval Geen nederlagen 3
Deportes Naval Less than 4.5 cards 8 van 8
Deportes Naval - Independiente de Cauquenes
Chile Amateur, Tercera División B, match Deportes Naval - Independiente de Cauquenes, starttijd 2024-04-20 20:00:44 internationale tijd.
Deportes Naval en Independiente de Cauquenes neemt deel aan het kampioenschap Tercera División B, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Independiente de Cauquenes
Tercera División B | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-16 | CD Municipal de Paillaco - Independiente de Cauquenes | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-09 | Independiente de Cauquenes - Lota Schwager | - | |
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | Independiente de Cauquenes - CD Laja Histórico | 0 - 5 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Deportes Tomé - Independiente de Cauquenes | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-11 | Independiente de Cauquenes - Pilmahue | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-05 | CSD Buenos Aires de Parral - Independiente de Cauquenes | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-04-27 | Independiente de Cauquenes - CSDC Malleco Unido | 0 - 1 |
Klassement
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 16:4 | 17 |
2
|
Quintero Unido FC | 7 | 5 | 1 | 1 | 19:6 | 16 |
3
|
Atlético Oriente | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:6 | 15 |
4
|
CSD Municipal Ovalle | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:8 | 14 |
5
|
CDS Cultural Maipú | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:11 | 13 |
6
|
CD Julio Covarrubias | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:12 | 11 |
7
|
Deportes Vallenar | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:13 | 11 |
8
|
CEFF Copiapó | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:15 | 10 |
9
|
Municipal María Pinto FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 8 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:16 | 4 |
11
|
EFC Conchalí | 7 | 0 | 2 | 5 | 7:18 | 2 |
12
|
Coliseo FC | 7 | 0 | 1 | 6 | 9:23 | 1 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Aguará | 8 | 5 | 3 | 0 | 22:6 | 18 |
2
|
CDS Provincial Talagante | 7 | 5 | 2 | 0 | 24:7 | 17 |
3
|
CD Tricolor de Paine | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:6 | 13 |
4
|
Deportivo Pumanque | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 13 |
5
|
Curacaví FC | 7 | 4 | 0 | 3 | 16:11 | 12 |
6
|
Rancagua Sur | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:10 | 10 |
7
|
CSD Cajón del Maipo | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:10 | 9 |
8
|
Deportivo La Granja FC | 7 | 1 | 4 | 2 | 15:12 | 7 |
9
|
Gol Y Gol | 7 | 1 | 4 | 2 | 9:8 | 7 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | 6 |
11
|
CD Pirque | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:37 | 4 |
12
|
San Bernardo Unido | 7 | 0 | 1 | 6 | 5:17 | 1 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Deportes Rancagua | 7 | 6 | 0 | 1 | 15:6 | 18 |
2
|
Deportes Naval | 7 | 5 | 2 | 0 | 18:8 | 17 |
3
|
Lota Schwager | 7 | 5 | 0 | 2 | 15:7 | 15 |
4
|
CD Laja Histórico | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:3 | 14 |
5
|
CSDC Malleco Unido | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:7 | 13 |
6
|
CSD Buenos Aires de Parral | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:9 | 11 |
7
|
Deportivo Meza | 7 | 2 | 3 | 2 | 5:4 | 9 |
8
|
CD Municipal de Paillaco | 7 | 2 | 2 | 3 | 17:18 | 8 |
9
|
CD República Independiente de Hualqui | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:13 | 5 |
10
|
Deportes Tomé | 7 | 1 | 0 | 6 | 1:20 | 3 |
11
|
Independiente de Cauquenes | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:14 | 3 |
12
|
Pilmahue | 7 | 0 | 2 | 5 | 7:17 | 2 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |