ECS Geestemünde - TUS Komet Arsten (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ECS Geestemünde
Bremen-Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | ECS Geestemünde - OSC Bremerhaven | 5 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-04 | SC Vahr Blockdiek - ECS Geestemünde | 3 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-27 | SG Aumund-Vegesack - ECS Geestemünde | 5 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-21 | ECS Geestemünde - TUS Komet Arsten | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-13 | KSV Vatan Sport - ECS Geestemünde | 2 - 4 |
Serie 12
Algemeen
ECS Geestemünde Met tegendoelpunten 11
ECS Geestemünde Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
ECS Geestemünde Beide teams scoren 10 van 10
ECS Geestemünde Verliezer eerste helft 5 van 7
ECS Geestemünde Less than 4.5 cards 10 van 10
TUS Komet Arsten Nederlagen 3
TUS Komet Arsten Met tegendoelpunten 7
TUS Komet Arsten Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
TUS Komet Arsten Beide teams scoren 5 van 7
TUS Komet Arsten Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
ECS Geestemünde + TUS Komet Arsten Less than 4.5 cards 4 van 5
ECS Geestemünde Met tegendoelpunten 3
ECS Geestemünde - TUS Komet Arsten
Duitsland Amateur, Bremen-Liga, match ECS Geestemünde - TUS Komet Arsten, starttijd 2024-04-21 09:00:00 internationale tijd.
ECS Geestemünde en TUS Komet Arsten neemt deel aan het kampioenschap Bremen-Liga, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: TUS Komet Arsten
Bremen-Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | Blumenthaler SV 1919 - TUS Komet Arsten | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-05 | TUS Komet Arsten - Leher TS | 1 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-30 | TUS Komet Arsten - FC Union 60 Bremen | 2 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-27 | SC Vahr Blockdiek - TUS Komet Arsten | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-21 | ECS Geestemünde - TUS Komet Arsten | 3 - 2 |
Klassement
Bremen-Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Werder Bremen II | 30 | 30 | 0 | 0 | 213:17 | 90 |
2
|
SV Hemelingen | 30 | 22 | 2 | 6 | 114:62 | 68 |
3
|
OSC Bremerhaven | 30 | 19 | 4 | 7 | 77:49 | 61 |
4
|
SG Aumund-Vegesack | 30 | 15 | 2 | 13 | 91:86 | 47 |
5
|
FC Oberneuland | 30 | 14 | 5 | 11 | 74:76 | 47 |
6
|
ECS Geestemünde | 30 | 14 | 2 | 14 | 80:76 | 44 |
7
|
Blumenthaler SV 1919 | 30 | 13 | 3 | 14 | 71:79 | 42 |
8
|
FC Union 60 Bremen | 30 | 12 | 6 | 12 | 60:72 | 42 |
9
|
BTS Neustadt | 30 | 12 | 3 | 15 | 65:80 | 39 |
10
|
SC Vahr Blockdiek | 30 | 9 | 6 | 15 | 41:67 | 33 |
11
|
Tura Bremen | 30 | 10 | 3 | 17 | 57:93 | 33 |
12
|
KSV Vatan Sport | 30 | 10 | 3 | 17 | 56:98 | 33 |
13
|
TS Woltmershausen | 30 | 10 | 2 | 18 | 61:91 | 32 |
14
|
Brinkumer SV | 30 | 9 | 5 | 16 | 43:84 | 32 |
15
|
Leher TS | 30 | 6 | 11 | 13 | 53:77 | 29 |
16
|
TUS Komet Arsten | 30 | 6 | 1 | 23 | 42:91 | 19 |