FC Perafita - CF S. Félix Marinha (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Perafita
A.F. Porto I Divisão | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Custóias FC - FC Perafita | 3 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | FC Perafita - União Sport Clube Baltar | 6 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | FC Perafita - Melres DC | 4 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | AC Bougadense - FC Perafita | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | FC Perafita - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 |
Serie 12
Algemeen
FC Perafita + CF S. Félix Marinha Beide teams scoren 7 van 8
FC Perafita + CF S. Félix Marinha Less than 4.5 cards 10 van 10
CF S. Félix Marinha Geen nederlagen 3
CF S. Félix Marinha Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
FC Perafita Geen winst 6
FC Perafita Met tegendoelpunten 11
FC Perafita Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
FC Perafita + CF S. Félix Marinha Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FC Perafita + CF S. Félix Marinha Beide teams scoren 5 van 6
FC Perafita + CF S. Félix Marinha Less than 4.5 cards 6 van 6
CF S. Félix Marinha Met tegendoelpunten 4
FC Perafita Met tegendoelpunten 6
FC Perafita - CF S. Félix Marinha
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão, match FC Perafita - CF S. Félix Marinha, starttijd 2024-04-21 15:00:00 internationale tijd.
FC Perafita en CF S. Félix Marinha neemt deel aan het kampioenschap A.F. Porto I Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CF S. Félix Marinha
A.F. Porto I Divisão | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Rio Ave B - CF S. Félix Marinha | 4 - 4 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | CF S. Félix Marinha - CR Ataense | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Custóias FC - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | CF S. Félix Marinha - União Sport Clube Baltar | 3 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | FC Perafita - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 |
Klassement
A.F. Porto I Divisão - Série 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CUD Leverense | 18 | 15 | 2 | 1 | 57:21 | 47 |
2
|
SC Nun´Álvares Paredes | 18 | 11 | 2 | 5 | 42:21 | 35 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:13 | 33 |
4
|
Custóias FC | 18 | 8 | 4 | 6 | 30:21 | 28 |
5
|
CR Ataense | 18 | 8 | 3 | 7 | 33:28 | 27 |
6
|
Rio Ave B | 18 | 8 | 2 | 8 | 42:35 | 26 |
7
|
CF S. Félix Marinha | 18 | 7 | 2 | 9 | 23:34 | 23 |
8
|
AC Bougadense | 18 | 5 | 5 | 8 | 27:29 | 20 |
9
|
FC Perafita | 18 | 5 | 1 | 12 | 18:39 | 16 |
10
|
Melres DC | 18 | 1 | 0 | 17 | 6:63 | 3 |
A.F. Porto I Divisão - Série 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 18 | 12 | 4 | 2 | 34:16 | 40 |
2
|
FC Vila Boa do Bispo | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:16 | 33 |
3
|
ADC Várzea do Douro | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:19 | 31 |
4
|
GD Livração | 18 | 8 | 6 | 4 | 32:20 | 30 |
5
|
A.D. Baião | 18 | 7 | 3 | 8 | 27:26 | 24 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 18 | 7 | 3 | 8 | 17:28 | 24 |
7
|
CCD Sobrosa | 18 | 5 | 7 | 6 | 28:33 | 22 |
8
|
FC Boelhe | 18 | 6 | 2 | 10 | 21:37 | 20 |
9
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 18 | 4 | 3 | 11 | 18:28 | 15 |
10
|
FC Vila Boa de Quires | 18 | 2 | 5 | 11 | 23:35 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Série 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lomba SC Amarante | 18 | 14 | 2 | 2 | 40:12 | 44 |
2
|
ADR Aveleda | 18 | 12 | 3 | 3 | 42:21 | 39 |
3
|
FC Parada | 18 | 12 | 3 | 3 | 38:23 | 39 |
4
|
UD Torrados | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:21 | 25 |
5
|
AD Lustosa | 18 | 7 | 2 | 9 | 21:24 | 23 |
6
|
São Vicente Irivo | 18 | 5 | 6 | 7 | 24:22 | 21 |
7
|
G.R.D. Rans | 18 | 5 | 4 | 9 | 27:33 | 19 |
8
|
UCR Boim | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:30 | 19 |
9
|
CCRD Águias de Figueiras | 18 | 5 | 2 | 11 | 24:37 | 17 |
10
|
FC Nespereira | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:50 | 8 |
A.F. Porto I Divisão - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 14 | 9 | 2 | 3 | 21:12 | 29 |
2
|
S.C. Salgueiros B | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
3
|
Lomba SC Amarante | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:18 | 25 |
4
|
CUD Leverense | 14 | 7 | 1 | 6 | 23:18 | 22 |
5
|
SC Nun´Álvares Paredes | 14 | 6 | 3 | 5 | 21:15 | 21 |
6
|
CF Serzedo | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:20 | 13 |
7
|
FC Vila Boa do Bispo | 14 | 3 | 3 | 8 | 18:27 | 12 |
8
|
ADR Aveleda | 14 | 1 | 3 | 10 | 15:38 | 6 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Vandoma | 14 | 8 | 5 | 1 | 30:18 | 29 |
2
|
Os Lusitanos FCSC | 14 | 6 | 4 | 4 | 28:16 | 22 |
3
|
GD Águas Santas | 14 | 5 | 6 | 3 | 24:19 | 21 |
4
|
Gulpilhares FC | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 20 |
5
|
FC Pedras Rubras B | 14 | 5 | 4 | 5 | 18:18 | 19 |
6
|
ADC Penamaior | 14 | 4 | 4 | 6 | 24:30 | 16 |
7
|
ISC Sobreirense | 14 | 2 | 5 | 7 | 17:33 | 11 |
8
|
CD Portugal | 14 | 2 | 5 | 7 | 19:27 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Bougadense | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:11 | 32 |
2
|
CR Ataense | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:16 | 28 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 14 | 6 | 4 | 4 | 26:26 | 22 |
4
|
Rio Ave B | 14 | 5 | 5 | 4 | 33:22 | 20 |
5
|
Custóias FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 26:21 | 18 |
6
|
CF S. Félix Marinha | 14 | 3 | 7 | 4 | 30:29 | 16 |
7
|
FC Perafita | 14 | 3 | 4 | 7 | 26:37 | 13 |
8
|
Melres DC | 14 | 0 | 2 | 12 | 9:38 | 2 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADC Várzea do Douro | 14 | 10 | 1 | 3 | 38:17 | 31 |
2
|
A.D. Baião | 14 | 10 | 1 | 3 | 28:11 | 31 |
3
|
GD Livração | 14 | 9 | 3 | 2 | 29:16 | 30 |
4
|
CCD Sobrosa | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:20 | 16 |
5
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 14 | 4 | 3 | 7 | 13:27 | 15 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 14 | 3 | 3 | 8 | 16:22 | 12 |
7
|
FC Vila Boa de Quires | 14 | 3 | 3 | 8 | 19:31 | 12 |
8
|
FC Boelhe | 14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Vicente Irivo | 14 | 10 | 2 | 2 | 32:9 | 32 |
2
|
UD Torrados | 14 | 8 | 4 | 2 | 24:16 | 28 |
3
|
FC Parada | 14 | 8 | 2 | 4 | 33:18 | 26 |
4
|
AD Lustosa | 14 | 6 | 3 | 5 | 24:22 | 21 |
5
|
CCRD Águias de Figueiras | 14 | 6 | 2 | 6 | 26:22 | 20 |
6
|
UCR Boim | 14 | 2 | 8 | 4 | 21:23 | 14 |
7
|
G.R.D. Rans | 14 | 2 | 3 | 9 | 15:34 | 9 |
8
|
FC Nespereira | 14 | 0 | 4 | 10 | 12:43 | 4 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
S.C. Salgueiros B | 18 | 12 | 4 | 2 | 45:19 | 40 |
2
|
CF Serzedo | 18 | 11 | 5 | 2 | 27:14 | 38 |
3
|
Os Lusitanos FCSC | 18 | 10 | 1 | 7 | 21:21 | 31 |
4
|
GD Águas Santas | 18 | 8 | 5 | 5 | 35:28 | 29 |
5
|
CF Vandoma | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:22 | 27 |
6
|
FC Pedras Rubras B | 18 | 8 | 0 | 10 | 24:30 | 24 |
7
|
Gulpilhares FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 26:24 | 23 |
8
|
CD Portugal | 18 | 4 | 3 | 11 | 19:38 | 15 |
9
|
ADC Penamaior | 18 | 2 | 7 | 9 | 25:35 | 13 |
10
|
ISC Sobreirense | 18 | 3 | 3 | 12 | 10:28 | 12 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Serzedo | ||||||
|
S.C. Salgueiros B | ||||||
|
GD Águas Santas | ||||||
|
Os Lusitanos FCSC | ||||||
|
Gulpilhares FC | ||||||
|
FC Pedras Rubras B | ||||||
|
CF Vandoma | ||||||
|
ADC Penamaior | ||||||
|
ISC Sobreirense | ||||||
|
CD Portugal |