FC Top-Flight - FC Beautiful Game (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Top-Flight
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | FC Top-Flight - FC Jil Eagles | 3 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | SC Madina Miacle - FC Top-Flight | 3 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-28 | FC Paga Zenga - FC Top-Flight | 0 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | FC Top-Flight - FC Beautiful Game | 3 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-17 | FC Goldberg - FC Top-Flight | Uitgesteld |
Serie 7
Algemeen
FC Top-Flight + FC Beautiful Game Less than 4.5 cards 8 van 8
FC Top-Flight + FC Beautiful Game Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
FC Beautiful Game Geen winst 3
FC Beautiful Game Met tegendoelpunten 3
FC Beautiful Game Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Beautiful Game Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
FC Beautiful Game Beide teams scoren 6 van 8
FC Top-Flight Less than 4.5 cards 8 van 8
FC Top-Flight Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
FC Top-Flight - FC Beautiful Game
Ghana, GAED Division 3, match FC Top-Flight - FC Beautiful Game, starttijd 2024-04-21 09:00:24 internationale tijd.
FC Top-Flight en FC Beautiful Game neemt deel aan het kampioenschap GAED Division 3, Ghana.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Beautiful Game
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-20 | FC Beautiful Game - FC Marrion | 2 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | FC Jil Eagles - FC Beautiful Game | 3 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-28 | FC Beautiful Game - SC Madina Miacle | 1 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | FC Top-Flight - FC Beautiful Game | 3 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-17 | FC Paga Zenga - FC Beautiful Game | 1 - 1 |
Klassement
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |