ŠNK Mladost Repušnica - NK Ekonomik Donja Vlahinička (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ŠNK Mladost Repušnica
2. ŽNL Kutina | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-02 | NK Sloga Potok - ŠNK Mladost Repušnica | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Dinamo Osekovo | 1 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-19 | NK Naftaplin Stružec - ŠNK Mladost Repušnica | 0 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-12 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Garić Ilova | 9 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-05 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Vatrogasac Husain | 1 - 3 |
ŠNK Mladost Repušnica - NK Ekonomik Donja Vlahinička
Croatia Amateur, 2. ŽNL Kutina, match ŠNK Mladost Repušnica - NK Ekonomik Donja Vlahinička, starttijd 2024-04-21 15:00:00 internationale tijd.
ŠNK Mladost Repušnica en NK Ekonomik Donja Vlahinička neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Kutina, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Ekonomik Donja Vlahinička
1. ŽNL Sisačko-moslavačka | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Ekonomik Donja Vlahinička - ŠNK Češko Selo Petrinja | - | |
2. ŽNL Kutina | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-02 | NK Matija Gubec Kutina - NK Ekonomik Donja Vlahinička | 1 - 7 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | NK Ekonomik Donja Vlahinička - NK Šartovac | 1 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-18 | NK Moslavina Donja Gračenica - NK Ekonomik Donja Vlahinička | 1 - 10 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-12 | NK Ekonomik Donja Vlahinička - NK Sloga Potok | 8 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-05 | NK Dinamo Osekovo - NK Ekonomik Donja Vlahinička | 5 - 1 |
Klassement
2. ŽNL Kutina 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Ekonomik Donja Vlahinička | 22 | 15 | 4 | 3 | 106:22 | 49 |
2
|
NK Šartovac | 22 | 14 | 3 | 5 | 54:27 | 45 |
3
|
ŠNK Mladost Repušnica | 22 | 12 | 6 | 4 | 62:21 | 42 |
4
|
ŠNK Lokomotiva Kutina | 21 | 13 | 3 | 5 | 58:24 | 42 |
5
|
NK Dinamo Osekovo | 22 | 13 | 4 | 5 | 69:25 | 37 |
6
|
NK Matija Gubec Kutina | 22 | 10 | 4 | 8 | 57:44 | 34 |
7
|
NK Strijelac Banova Jaruga | 22 | 8 | 5 | 9 | 40:57 | 29 |
8
|
NK Sloga Potok | 22 | 8 | 2 | 12 | 49:46 | 26 |
9
|
NK Moslavina Donja Gračenica | 22 | 6 | 6 | 10 | 47:56 | 24 |
10
|
NK Naftaplin Stružec | 21 | 5 | 2 | 14 | 23:60 | 17 |
11
|
NK Vatrogasac Husain | 21 | 5 | 1 | 15 | 26:82 | 16 |
12
|
NK Garić Ilova | 21 | 1 | 0 | 20 | 16:143 | 3 |