Talasgücü Belediyespor - Artvin Hopaspor (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Talasgücü Belediyespor
TFF 3. Lig, Group 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | Malatya Arguvan Spor - Talasgücü Belediyespor | 3 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-21 | Talasgücü Belediyespor - Artvin Hopaspor | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-14 | Küçükçekmece Sinop Spor - Talasgücü Belediyespor | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-07 | Talasgücü Belediyespor - 52 Orduspor | 2 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-03-24 | Karabük İdman Yurdu FK - Talasgücü Belediyespor | 1 - 0 |
Serie 3
Algemeen
Talasgücü Belediyespor + Artvin Hopaspor Less than 4.5 cards 10 van 10
Talasgücü Belediyespor Geen winst 6
Talasgücü Belediyespor Met tegendoelpunten 3
Talasgücü Belediyespor - Artvin Hopaspor
Turkije, TFF 3. Lig, Group 1, match Talasgücü Belediyespor - Artvin Hopaspor, starttijd 2024-04-21 12:00:00 internationale tijd.
Talasgücü Belediyespor en Artvin Hopaspor neemt deel aan het kampioenschap TFF 3. Lig, Group 1, Turkije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Artvin Hopaspor
TFF 3. Lig, Group 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | Artvin Hopaspor - 52 Orduspor | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-21 | Talasgücü Belediyespor - Artvin Hopaspor | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-14 | Artvin Hopaspor - Karabük İdman Yurdu FK | 0 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-07 | İnegöl Kafkas Gençlikspor - Artvin Hopaspor | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-03 | Artvin Hopaspor - Edirnespor | 1 - 0 |
Klassement
3. Lig 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Antalya Kepezspor | 28 | 22 | 4 | 2 | 67:18 | 70 |
2
|
Aliağa FK | 28 | 19 | 9 | 0 | 60:18 | 66 |
3
|
Ayvalıkgücü Belediyespor | 28 | 15 | 7 | 6 | 40:25 | 52 |
4
|
52 Orduspor | 28 | 14 | 7 | 7 | 40:28 | 49 |
5
|
İnegöl Kafkas Gençlikspor | 28 | 13 | 8 | 7 | 37:30 | 47 |
6
|
Edirnespor | 28 | 13 | 5 | 10 | 45:28 | 44 |
7
|
Mardin 1969 Spor | 28 | 12 | 5 | 11 | 40:34 | 41 |
8
|
Küçükçekmece Sinop Spor | 28 | 10 | 8 | 10 | 41:31 | 38 |
9
|
Karabük İdman Yurdu FK | 28 | 10 | 5 | 13 | 27:44 | 35 |
10
|
Artvin Hopaspor | 28 | 9 | 7 | 12 | 33:29 | 34 |
11
|
Talasgücü Belediyespor | 28 | 10 | 4 | 14 | 34:45 | 34 |
12
|
Türk BLD GK | 28 | 8 | 5 | 15 | 31:42 | 29 |
13
|
Gümüşhanespor | 28 | 4 | 10 | 14 | 25:49 | 22 |
14
|
Malatya Arguvan Spor | 28 | 3 | 4 | 21 | 21:57 | 13 |
15
|
Tarsus Idman Yurdu | 28 | 2 | 4 | 22 | 20:83 | 10 |