CSC Voința Mașloc - CS Flacăra Parța (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CSC Voința Mașloc
Liga 4 Timiș | |||
Ronde 38 | |||
2024-06-08 | CSU Universitatea de Vest Timișoara - CSC Voința Mașloc | 2 - 2 | |
Ronde 37 | |||
2024-06-04 | CSC Voința Mașloc - CS Timișul Șag | 1 - 5 | |
Ronde 36 | |||
2024-06-01 | CSO Deta - CSC Voința Mașloc | 5 - 2 | |
Ronde 35 | |||
2024-05-25 | CSC Voința Mașloc - CS Unirea Sânnicolau Mare | 9 - 2 | |
Ronde 34 | |||
2024-05-21 | AS Gelu - CSC Voința Mașloc | 2 - 3 |
CSC Voința Mașloc - CS Flacăra Parța
Romania Amateur, Liga 4 Timiș, match CSC Voința Mașloc - CS Flacăra Parța, starttijd 2024-04-24 15:00:53 internationale tijd.
CSC Voința Mașloc en CS Flacăra Parța neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Timiș, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Flacăra Parța
Liga 4 Timiș | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | CS Flacăra Parța - CSC Belinț | 4 - 1 | |
Ronde 38 | |||
2024-06-08 | AS Avântul Topolovățu Mare - CS Flacăra Parța | 0 - 5 | |
Ronde 37 | |||
2024-06-04 | CS Flacăra Parța - AS Progresul 1906 Ciacova | 2 - 2 | |
Ronde 36 | |||
2024-06-01 | CSM Lugoj - CS Flacăra Parța | 3 - 1 | |
Ronde 35 | |||
2024-05-25 | CS Flacăra Parța - ACS Pobeda Stár Bišnov | 4 - 2 |
Klassement
Liga 4 Timiș 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Timișul Șag | 38 | 36 | 1 | 1 | 186:26 | 109 |
2
|
CSM Lugoj | 38 | 35 | 2 | 1 | 185:25 | 107 |
3
|
CS Sânandrei Carani | 38 | 28 | 4 | 6 | 119:37 | 88 |
4
|
CS Unirea Sânnicolau Mare | 38 | 18 | 10 | 10 | 91:69 | 64 |
5
|
AS Progresul 1906 Ciacova | 38 | 20 | 3 | 15 | 76:63 | 63 |
6
|
CSO Deta | 38 | 17 | 7 | 14 | 62:65 | 58 |
7
|
CS Flacăra Parța | 38 | 16 | 8 | 14 | 72:61 | 56 |
8
|
CSC Liebling | 38 | 15 | 9 | 14 | 70:59 | 54 |
9
|
CS Comloșu Mare | 38 | 16 | 5 | 17 | 84:84 | 53 |
10
|
CSC Milenium Giarmata | 38 | 15 | 7 | 16 | 74:67 | 52 |
11
|
CS Gloria Moșnița Nouă | 38 | 14 | 8 | 16 | 72:92 | 50 |
12
|
CS Progresul Gătaia | 38 | 13 | 10 | 15 | 49:62 | 49 |
13
|
CS Cocoșul Orțișoara | 38 | 14 | 5 | 19 | 70:96 | 47 |
14
|
CSC Belinț | 38 | 13 | 5 | 20 | 70:85 | 44 |
15
|
CSU Universitatea de Vest Timișoara | 38 | 11 | 5 | 22 | 59:90 | 38 |
16
|
AS Gelu | 38 | 10 | 7 | 21 | 49:98 | 37 |
17
|
ACS Pobeda Stár Bišnov | 38 | 10 | 6 | 22 | 60:110 | 36 |
18
|
CSC Voința Mașloc | 38 | 10 | 5 | 23 | 72:115 | 35 |
19
|
AS Avântul Topolovățu Mare | 38 | 7 | 3 | 28 | 61:183 | 24 |
20
|
AFC Unirea Jimbolia | 38 | 4 | 6 | 28 | 34:128 | 18 |