BKS Sparta Katowice - Piast Gliwice II (1-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BKS Sparta Katowice
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | BKS Sparta Katowice - KS Decor Belk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Polonia Łaziska Górne - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | BKS Sparta Katowice - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | LKS Drama Zbroslawice - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Spojnia Landek - BKS Sparta Katowice | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Podlesianka Katowice - BKS Sparta Katowice | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | BKS Sparta Katowice - LKS Orzeł Miedary | 8 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Zaglebie Sosnowiec II - BKS Sparta Katowice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | BKS Sparta Katowice - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 0 |
BKS Sparta Katowice - Piast Gliwice II
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match BKS Sparta Katowice - Piast Gliwice II, starttijd 2024-04-27 09:00:00 internationale tijd.
BKS Sparta Katowice en Piast Gliwice II neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Piast Gliwice II
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Piast Gliwice II - Polonia Łaziska Górne | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Piast Gliwice II - LKS Drama Zbroslawice | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Piast Gliwice II - Spojnia Landek | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | KS Kuznia Ustron - Piast Gliwice II | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Piast Gliwice II - GKS Unia Rędziny | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Piast Gliwice II - Rozwoj Katowice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | MKS Myszków - Piast Gliwice II | 1 - 3 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |