Colón FC - Plaza Colonia CD (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Colón FC
Segunda División | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-16 | Club Oriental De Football - Colón FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-08 | Colón FC - CS Cerrito | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | CA Juventud de Las Piedras - Colón FC | Uitgesteld | |
Ronde 4 | |||
2024-06-01 | Colón FC - Torque | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-25 | Albion FC - Colón FC | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-19 | CA Atenas de San Carlos - Colón FC | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.8
|
3.3
|
4
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 3
Algemeen
Plaza Colonia CD Less than 4.5 cards 6 van 6
Colón FC Geen nederlagen 3
Colón FC Less than 4.5 cards 9 van 9
Colón FC - Plaza Colonia CD
Uruguay, Segunda División, match Colón FC - Plaza Colonia CD, starttijd 2024-04-27 18:00:00 internationale tijd.
Colón FC en Plaza Colonia CD neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Plaza Colonia CD
Segunda División | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-15 | Plaza Colonia CD - Institucion Atletica Sud America | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-09 | La Luz - Plaza Colonia CD | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Plaza Colonia CD - Uruguay Montevideo FC | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-01 | Club Atletico Rentistas - Plaza Colonia CD | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Plaza Colonia CD - CSyD Cooper | 3 - 1 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Colonia CD | 7 | 5 | 0 | 2 | 9:4 | 15 |
2
|
Uruguay Montevideo FC | 7 | 5 | 1 | 2 | 9:5 | 15 |
3
|
Torque | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 11 |
5
|
CS Cerrito | 7 | 3 | 1 | 3 | 4:10 | 10 |
6
|
Club Atletico Rentistas | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
CSyD Cooper | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:8 | 9 |
8
|
Albion FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:7 | 8 |
9
|
Club Oriental De Football | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
10
|
CA Juventud de Las Piedras | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 7 | 2 | 1 | 4 | 3:8 | 7 |
12
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:6 | 6 |
13
|
Tacuarembo FC | 6 | 1 | 2 | 4 | 6:8 | 5 |
14
|
Colón FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 3:5 | 4 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |