FC Goldberg - FC Jil Eagles (2-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Goldberg
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-11 | FC Marrion - FC Goldberg | onderbroken | |
Ronde 16 | |||
2024-04-27 | FC Goldberg - FC Jil Eagles | 2 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | SC Madina Miacle - FC Goldberg | 3 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-17 | FC Goldberg - FC Top-Flight | Uitgesteld |
Serie 7
Algemeen
FC Goldberg + FC Jil Eagles Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Jil Eagles Geen nederlagen 3
FC Jil Eagles Met tegendoelpunten 6
FC Jil Eagles Beide teams scoren 5 van 5
FC Jil Eagles Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Jil Eagles Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Goldberg Geen winst 6
FC Goldberg Met tegendoelpunten 13
FC Goldberg Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FC Goldberg Beide teams scoren 5 van 7
FC Goldberg Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Goldberg - FC Jil Eagles
Ghana, GAED Division 3, match FC Goldberg - FC Jil Eagles, starttijd 2024-04-27 14:00:04 internationale tijd.
FC Goldberg en FC Jil Eagles neemt deel aan het kampioenschap GAED Division 3, Ghana.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Jil Eagles
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | FC Top-Flight - FC Jil Eagles | 3 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | FC Jil Eagles - FC Beautiful Game | 3 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-27 | FC Goldberg - FC Jil Eagles | 2 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | FC Jil Eagles - FC Dawtex | 1 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-18 | Atomic Gateway Sporting Academy - FC Jil Eagles | 2 - 4 |
Klassement
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |