FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Zlatar Nova Varoš
Zona Zapadno-Moravska | |||
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak | 3 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-25 | FK Sevojno - FK Zlatar Nova Varoš | 2 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | FK Zlatar Nova Varoš - FK Budućnost Arilje | 3 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak | 4 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-21 | FK Polet Trbušani - FK Zlatar Nova Varoš | 3 - 1 |
FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak
Serbia Amateur, Zona Zapadno-Moravska, match FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak, starttijd 2024-04-27 14:00:06 internationale tijd.
FK Zlatar Nova Varoš en FK Sloboda Čačak neemt deel aan het kampioenschap Zona Zapadno-Moravska, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Sloboda Čačak
Zona Morava | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | FK Tutin - FK Sloboda Čačak | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | FK Sloboda Čačak - OFK Ras Novi Pazar | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK Goč Vrnjačka Banja - FK Sloboda Čačak | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | FK Sloboda Čačak - FK Zadrugar Donja Trepča | - | |
Zona Zapadno-Moravska | |||
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak | 3 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Čačak - FK Ovčar Markovica | 4 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | FK Sevojno - FK Sloboda Čačak | 2 - 0 | |
2024-04-27 | FK Zlatar Nova Varoš - FK Sloboda Čačak | 4 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-21 | FK Sloboda Čačak - FK Budućnost Arilje | 4 - 0 |
Klassement
Zona Zapadno-Moravska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 20 | 17 | 2 | 1 | 54:8 | 53 |
2
|
FK Jedinstvo Konjevići | 20 | 12 | 3 | 5 | 48:25 | 39 |
3
|
FK Polimlje Prijepolje | 20 | 11 | 6 | 3 | 36:20 | 39 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 20 | 11 | 3 | 6 | 42:32 | 36 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 20 | 8 | 6 | 6 | 34:23 | 30 |
6
|
FK Sevojno | 20 | 8 | 3 | 9 | 36:27 | 27 |
7
|
FK Polet Trbušani | 20 | 8 | 3 | 9 | 27:33 | 27 |
8
|
FK Sloboda Čačak | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:39 | 26 |
9
|
FK Ovčar Markovica | 20 | 5 | 4 | 11 | 32:38 | 19 |
10
|
FK Zlatar Nova Varoš | 20 | 4 | 3 | 13 | 25:44 | 15 |
11
|
FK Čajetina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FK Budućnost Arilje | 20 | 0 | 0 | 20 | 12:88 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:10 | 62 |
2
|
FK Polimlje Prijepolje | 5 | 4 | 1 | 0 | 17:7 | 52 |
3
|
FK Jedinstvo Konjevići | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:11 | 45 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | 42 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | 34 |
6
|
FK Polet Trbušani | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | 33 |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sevojno | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 39 |
2
|
FK Sloboda Čačak | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | 33 |
3
|
FK Ovčar Markovica | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | 25 |
4
|
FK Zlatar Nova Varoš | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | 19 |
5
|
FK Budućnost Arilje | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:18 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |