NK Gaj Zbjeg - NK Graničar Stupnički Kuti (3-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Gaj Zbjeg
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | NK Gaj Zbjeg - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | NK Sloga Gromačnik - NK Gaj Zbjeg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | NK Gaj Zbjeg - NK ASK Gornji Andrijevci | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | NK Graničar Laze - NK Gaj Zbjeg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | NK Vatrogasac Grižići - NK Gaj Zbjeg | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | NK Gaj Zbjeg - NK Vatrogasac Grižići | 0 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK ASK Gornji Andrijevci - NK Gaj Zbjeg | 1 - 4 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Gaj Zbjeg - NK Mladost 1977 Banovci | 2 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK Mladost Jakačina Mala - NK Gaj Zbjeg | 7 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-27 | NK Gaj Zbjeg - NK Graničar Stupnički Kuti | 3 - 3 |
NK Gaj Zbjeg - NK Graničar Stupnički Kuti
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, match NK Gaj Zbjeg - NK Graničar Stupnički Kuti, starttijd 2024-04-27 15:00:00 internationale tijd.
NK Gaj Zbjeg en NK Graničar Stupnički Kuti neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Graničar Stupnički Kuti
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Budućnost Rešetari - NK Graničar Stupnički Kuti | - | |
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | NK Graničar Stupnički Kuti - NK Mladost 1977 Banovci | 4 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Jakačina Mala - NK Graničar Stupnički Kuti | 0 - 4 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Posavac Kaniža - NK Graničar Stupnički Kuti | 2 - 2 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK Graničar Stupnički Kuti - NK Roma Kali Sara | 4 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-27 | NK Gaj Zbjeg - NK Graničar Stupnički Kuti | 3 - 3 |
Klassement
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |