OFK Donja Trnava - FK Lokomotiva Lapovo (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: OFK Donja Trnava
Šumadijska Okružna Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | OFK Aranđelovac 1979 - OFK Donja Trnava | 6 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-31 | OFK Donja Trnava - FK Šumadinac Stojnik | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | FK Šumadija Toponica - OFK Donja Trnava | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | OFK Donja Trnava - OFK Plaskovac | 5 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | FK Kopljare - OFK Donja Trnava | 1 - 3 |
Serie 9
Algemeen
OFK Donja Trnava + FK Lokomotiva Lapovo Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Lokomotiva Lapovo Geen winst 4
FK Lokomotiva Lapovo Met tegendoelpunten 6
OFK Donja Trnava Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
OFK Donja Trnava Beide teams scoren 5 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
OFK Donja Trnava + FK Lokomotiva Lapovo Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
OFK Donja Trnava + FK Lokomotiva Lapovo Beide teams scoren 4 van 5
OFK Donja Trnava + FK Lokomotiva Lapovo Less than 4.5 cards 7 van 7
FK Lokomotiva Lapovo Met tegendoelpunten 5
OFK Donja Trnava - FK Lokomotiva Lapovo
Serbia Amateur, Šumadijska Okružna Liga, match OFK Donja Trnava - FK Lokomotiva Lapovo, starttijd 2024-04-27 18:00:49 internationale tijd.
OFK Donja Trnava en FK Lokomotiva Lapovo neemt deel aan het kampioenschap Šumadijska Okružna Liga, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Lokomotiva Lapovo
Šumadijska Okružna Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | Omladinac Donja Rača - FK Lokomotiva Lapovo | 2 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | FK Lokomotiva Lapovo - FK Vinča | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | FK Lokomotiva Lapovo - FK Banja 1957 | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | FK Marjan Knić - FK Lokomotiva Lapovo | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | FK Lokomotiva Lapovo - FK Prvi Srpski Ustanak | 3 - 2 |
Klassement
Šumadijska Okružna Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Aranđelovac 1979 | 30 | 24 | 4 | 2 | 97:30 | 76 |
2
|
FK Šumadija Toponica | 30 | 21 | 5 | 4 | 86:37 | 68 |
3
|
OFK Donja Trnava | 30 | 16 | 5 | 9 | 58:38 | 53 |
4
|
FK Šumadinac Stojnik | 30 | 13 | 5 | 12 | 58:53 | 44 |
5
|
FK Marjan Knić | 30 | 14 | 2 | 14 | 77:66 | 44 |
6
|
OFK Plaskovac | 30 | 13 | 5 | 12 | 58:63 | 44 |
7
|
ŽSK Žirovnica | 30 | 13 | 4 | 13 | 56:57 | 43 |
8
|
FK Prvi Srpski Ustanak | 30 | 13 | 3 | 14 | 54:61 | 42 |
9
|
FK BSK Borač | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:51 | 41 |
10
|
FK Banja 1957 | 30 | 13 | 2 | 15 | 56:63 | 41 |
11
|
FK Lokomotiva Lapovo | 30 | 11 | 8 | 11 | 46:49 | 41 |
12
|
Omladinac Donja Rača | 30 | 11 | 7 | 12 | 44:53 | 40 |
13
|
FK Saranovo | 30 | 11 | 3 | 16 | 54:57 | 36 |
14
|
FK Mladi Rudar Bukovik | 30 | 9 | 3 | 18 | 60:87 | 30 |
15
|
FK Kopljare | 30 | 7 | 3 | 20 | 38:67 | 24 |
16
|
FK Vinča | 30 | 5 | 4 | 21 | 36:95 | 18 |