Pogoń Szczecin II - Świt Skolwin Szczecin (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Pogoń Szczecin II
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin II | - | |
Ronde 33 | |||
2024-05-30 | Pogoń Szczecin II - MKS Flota Swinoujscie | 1 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | KS Unia Solec Kujawski - Pogoń Szczecin II | 1 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | Pogoń Szczecin II - Elana Torun | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Wikęd Luzino - Pogoń Szczecin II | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Pogoń Szczecin II - Noteć Czarnków | 2 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.7
|
3.75
|
2.1
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
Pogoń Szczecin II + Świt Skolwin Szczecin Less than 4.5 cards 10 van 10
Świt Skolwin Szczecin Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Świt Skolwin Szczecin Eerste team dat scoort 6 van 8
Pogoń Szczecin II Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Pogoń Szczecin II + Świt Skolwin Szczecin Less than 4.5 cards 10 van 10
Świt Skolwin Szczecin Met tegendoelpunten 5
Pogoń Szczecin II - Świt Skolwin Szczecin
Polen, III Liga, Group 2, match Pogoń Szczecin II - Świt Skolwin Szczecin, starttijd 2024-04-26 15:15:00 internationale tijd.
Pogoń Szczecin II en Świt Skolwin Szczecin neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 2, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Świt Skolwin Szczecin
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-07 | Świt Skolwin Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska | 5 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | Vineta Wolin - Świt Skolwin Szczecin | 2 - 6 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | Świt Skolwin Szczecin - Zawisza Bydgoszcz | 2 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-19 | Blekitni Stargard Szczecinski - Świt Skolwin Szczecin | 0 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Świt Skolwin Szczecin - KS Stolem Gniewino | 2 - 0 |
Klassement
III Liga, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Świt Skolwin Szczecin | 34 | 27 | 4 | 3 | 75:17 | 85 |
2
|
Elana Torun | 33 | 20 | 8 | 5 | 53:21 | 68 |
3
|
Unia Swarzędz | 33 | 18 | 6 | 9 | 63:46 | 60 |
4
|
Zawisza Bydgoszcz | 33 | 16 | 7 | 10 | 68:37 | 55 |
5
|
Blekitni Stargard Szczecinski | 33 | 17 | 4 | 12 | 77:58 | 55 |
6
|
Noteć Czarnków | 33 | 15 | 5 | 13 | 72:58 | 50 |
8
|
GKS Gedania Gdańsk | 34 | 16 | 2 | 16 | 58:56 | 50 |
8
|
Polonia Środa Wielkopolska | 34 | 15 | 5 | 14 | 55:61 | 50 |
9
|
Pogoń Szczecin II | 33 | 15 | 4 | 14 | 63:57 | 49 |
10
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 33 | 13 | 7 | 13 | 53:50 | 46 |
11
|
Sokol Kleczew | 33 | 13 | 6 | 14 | 56:64 | 45 |
12
|
Vineta Wolin | 34 | 13 | 6 | 15 | 42:66 | 45 |
13
|
GKS Cartusia 1923 | 33 | 12 | 8 | 13 | 59:48 | 44 |
14
|
MKS Flota Swinoujscie | 33 | 13 | 4 | 16 | 43:59 | 43 |
15
|
KS Stolem Gniewino | 33 | 8 | 9 | 16 | 34:55 | 33 |
16
|
Wikęd Luzino | 33 | 9 | 4 | 19 | 44:68 | 31 |
17
|
KS Unia Solec Kujawski | 33 | 7 | 4 | 22 | 40:77 | 25 |
18
|
Starogard Gdański | 33 | 2 | 7 | 24 | 38:95 | 13 |