Spjelkavik IL - Skjetten (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Spjelkavik IL
3rd Division Group 5 | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Ready - Spjelkavik IL | 3 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Spjelkavik IL - SK Traeff | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Bjoerkelangen - Spjelkavik IL | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Spjelkavik IL - Kristiansund BK II | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | Gjelleråsen - Spjelkavik IL | 0 - 3 |
Serie 4
Algemeen
Spjelkavik IL + Skjetten Less than 4.5 cards 10 van 10
Spjelkavik IL Geen winst 4
Spjelkavik IL Less than 4.5 cards 9 van 9
Skjetten Zeges 3
Skjetten Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Skjetten Less than 4.5 cards 10 van 10
Spjelkavik IL - Skjetten
Noorwegen, 3rd Division Group 5, match Spjelkavik IL - Skjetten, starttijd 2024-04-27 14:00:00 internationale tijd.
Spjelkavik IL en Skjetten neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 5, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Skjetten
3rd Division Group 5 | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-20 | Skjetten - Lokomotiv Oslo | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Hødd IL II - Skjetten | 1 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Funnefoss/Vormsund - Skjetten | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Skjetten - Aalesund 2 | 0 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | SK Traeff - Skjetten | 1 - 0 |
Klassement
3. Division, Group 5, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Traeff | 12 | 10 | 1 | 1 | 30:6 | 31 |
2
|
Bjoerkelangen | 12 | 7 | 2 | 3 | 24:12 | 23 |
3
|
Skjetten | 12 | 7 | 2 | 3 | 24:13 | 23 |
4
|
Ready | 12 | 7 | 2 | 3 | 29:19 | 23 |
5
|
Aalesund 2 | 12 | 7 | 1 | 4 | 16:17 | 22 |
6
|
Lorenskog IF | 12 | 6 | 3 | 3 | 21:13 | 21 |
7
|
Lokomotiv Oslo | 12 | 6 | 2 | 4 | 21:14 | 20 |
8
|
Spjelkavik IL | 12 | 3 | 5 | 4 | 22:16 | 14 |
9
|
Molde FK 2 | 12 | 4 | 2 | 6 | 21:28 | 14 |
10
|
Gjelleråsen | 12 | 2 | 4 | 6 | 19:26 | 10 |
11
|
Skedsmo | 12 | 2 | 3 | 7 | 9:19 | 9 |
12
|
Hødd IL II | 12 | 2 | 3 | 7 | 19:34 | 9 |
13
|
Funnefoss/Vormsund | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:29 | 9 |
14
|
Kristiansund BK II | 12 | 1 | 3 | 8 | 17:37 | 6 |