US Terre Sainte - FC Echallens Région (4-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: US Terre Sainte
2. Liga Interregional | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | Olympique de Genève FC - US Terre Sainte | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | US Terre Sainte - CS Romontois | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC Collex-Bossy - US Terre Sainte | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-04 | Signal FC Bernex-Confignon - US Terre Sainte | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FC Concordia Lausanne - US Terre Sainte | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | US Terre Sainte - Urania Genève Sport | - | |
Qualifikation 2. Liga Interregional | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-10 | US Terre Sainte - Olympique de Genève FC | 6 - 2 | |
1. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | US Terre Sainte - Pully Football | 2 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | FC Monthey - US Terre Sainte | 4 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-08 | US Terre Sainte - FC Lausanne-Sports II | 1 - 3 |
US Terre Sainte - FC Echallens Région
Switzerland Amateur, 1. Liga, match US Terre Sainte - FC Echallens Région, starttijd 2024-04-27 14:00:00 internationale tijd.
US Terre Sainte en FC Echallens Région neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Echallens Région
1. Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | FC Coffrane - FC Echallens Région | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FC Echallens Région - Yverdon Sport FC II | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | FC Monthey - FC Echallens Région | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | FC Echallens Région - Servette FC M-21 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-28 | FC Echallens Région - FC Sion II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Lancy FC - FC Echallens Région | 1 - 2 | |
Schweizer Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-17 | FC Echallens Région - FC Stade Ls Ouchy | 1 - 6 | |
1. Liga | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FC Stade-Payerne - FC Echallens Région | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Echallens Région - FC Köniz | 4 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Echallens Région - FC Lausanne-Sports II | 4 - 3 |
Klassement
Erste Liga Classic - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Grand-Saconnex | 30 | 18 | 7 | 5 | 61:34 | 61 |
2
|
Yverdon Sport FC II | 30 | 16 | 6 | 8 | 65:37 | 54 |
3
|
FC Vevey Sports 05 | 30 | 15 | 8 | 7 | 59:28 | 53 |
4
|
FC Sion II | 30 | 15 | 7 | 8 | 77:47 | 52 |
5
|
FC Lausanne-Sports II | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:36 | 52 |
6
|
FC Echallens Région | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:56 | 46 |
7
|
FC Naters Oberwallis | 30 | 13 | 6 | 11 | 54:48 | 45 |
8
|
CS Chenois | 30 | 10 | 13 | 7 | 52:43 | 43 |
9
|
FC Meyrin | 30 | 12 | 7 | 11 | 49:50 | 43 |
10
|
FC Monthey | 30 | 9 | 10 | 11 | 43:41 | 37 |
11
|
FC Coffrane | 30 | 9 | 8 | 13 | 40:65 | 35 |
12
|
FC La Chaux De Fonds | 30 | 9 | 7 | 14 | 43:56 | 34 |
13
|
FC Portalban/Gletterens | 30 | 7 | 10 | 13 | 36:67 | 31 |
14
|
FC La Sarraz-Eclepens | 30 | 8 | 5 | 17 | 34:58 | 29 |
15
|
Pully Football | 30 | 7 | 7 | 16 | 42:69 | 28 |
16
|
US Terre Sainte | 30 | 4 | 5 | 21 | 35:69 | 17 |
Erste Liga Classic - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schotz | 30 | 19 | 6 | 5 | 74:31 | 63 |
2
|
FC Black Stars | 30 | 18 | 5 | 7 | 72:41 | 59 |
3
|
FC Rotkreuz | 30 | 17 | 7 | 6 | 45:32 | 58 |
4
|
FC Solothurn | 30 | 16 | 9 | 5 | 64:49 | 57 |
5
|
SV Muttenz | 30 | 17 | 5 | 8 | 79:44 | 56 |
6
|
FC Concordia Basel | 30 | 15 | 8 | 7 | 62:38 | 53 |
7
|
FC Courtetelle | 30 | 14 | 6 | 10 | 62:45 | 48 |
8
|
FC Köniz | 30 | 10 | 10 | 10 | 34:44 | 40 |
9
|
FC Dietikon | 30 | 12 | 2 | 16 | 51:50 | 38 |
10
|
FC Munsingen | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:50 | 37 |
11
|
FC Wohlen | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:47 | 35 |
12
|
FC Langenthal | 30 | 9 | 5 | 16 | 37:49 | 32 |
13
|
FC Thun Berner Oberland II | 30 | 9 | 5 | 16 | 42:61 | 32 |
14
|
FC Bassecourt | 30 | 8 | 6 | 16 | 47:63 | 30 |
15
|
FC Emmenbrücke | 30 | 4 | 7 | 19 | 31:78 | 19 |
16
|
FC Muri | 30 | 2 | 6 | 22 | 34:97 | 12 |
Erste Liga Classic - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Tuggen | 30 | 16 | 8 | 6 | 59:31 | 56 |
2
|
Juventus Zurich | 30 | 16 | 7 | 7 | 65:38 | 55 |
3
|
FC Kreuzlingen | 30 | 14 | 8 | 8 | 62:44 | 50 |
4
|
FC Wettswil-Bonstetten | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:41 | 48 |
5
|
FC Winterthur II | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:41 | 47 |
6
|
FC Mendrisio | 30 | 13 | 8 | 9 | 43:41 | 47 |
7
|
Usv Eschen-Mauren | 30 | 11 | 11 | 8 | 53:42 | 44 |
8
|
FC Linth 04 | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:55 | 39 |
9
|
Grasshopper Club Zurich II | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:48 | 39 |
10
|
SV Höngg | 30 | 11 | 5 | 14 | 35:45 | 38 |
11
|
AC Taverne | 30 | 8 | 13 | 9 | 32:33 | 37 |
12
|
FC Kosova Zürich | 30 | 10 | 5 | 15 | 30:41 | 35 |
13
|
FC Freienbach | 30 | 9 | 8 | 13 | 32:51 | 35 |
14
|
FC Uzwil | 30 | 8 | 8 | 14 | 40:48 | 32 |
15
|
FC Balzers | 30 | 7 | 8 | 15 | 36:54 | 29 |
16
|
FC Gossau | 30 | 7 | 5 | 18 | 46:76 | 26 |