ACS Progresul Pecica II - CS Team United Sânpaul (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Progresul Pecica II
Liga 4 Arad | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | ACS Progresul Pecica II - ACS ACB Ineu | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | CS Beliu - ACS Progresul Pecica II | - | |
2024-09-07 | CS Frontiera Curtici 2004 - ACS Progresul Pecica II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | ACS Progresul Pecica II - CS Podgoria Pâncota | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | CS Șoimii Șimand - ACS Progresul Pecica II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | ACS Progresul Pecica II - CS Athletico Vinga | 0 - 1 | |
Liga 5 Arad | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-02 | CS Voința Mailat - ACS Progresul Pecica II | 2 - 6 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | ACS Progresul Pecica II - CS Foresta Oil Sânpetru German | 10 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-18 | ACS Olimpia Bujac 1975 - ACS Progresul Pecica II | 0 - 10 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-12 | ACS Progresul Pecica II - CS Aluniș | 6 - 1 |
ACS Progresul Pecica II - CS Team United Sânpaul
Romania Amateur, Liga 5 Arad, match ACS Progresul Pecica II - CS Team United Sânpaul, starttijd 2024-04-28 14:00:15 internationale tijd.
ACS Progresul Pecica II en CS Team United Sânpaul neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Arad, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Team United Sânpaul
Liga 5 Arad | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | ACS Mureșul Zădăreni - CS Team United Sânpaul | - | |
Cupa României Arad | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-25 | CS Team United Sânpaul - CS Șoimii Livada | 1 - 0 | |
Liga 5 Arad | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-02 | CS Gloria Secusigiu - CS Team United Sânpaul | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | CS Team United Sânpaul - CS Voința Mailat | 5 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-22 | CS Team United Sânpaul - CS Viitorul Pereg | 4 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-19 | CS Foresta Oil Sânpetru German - CS Team United Sânpaul | 2 - 2 |
Klassement
Liga 5 Arad - Seria A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica II | 20 | 14 | 1 | 5 | 77:26 | 43 |
2
|
CS Unirea Șeitin | 20 | 12 | 4 | 4 | 54:31 | 40 |
3
|
ACS Mureșul Zădăreni | 20 | 11 | 1 | 8 | 55:35 | 34 |
4
|
CS Team United Sânpaul | 20 | 10 | 3 | 7 | 49:50 | 33 |
5
|
ACS Olimpia Bujac 1975 | 20 | 10 | 2 | 8 | 45:55 | 32 |
6
|
CS Voința Mailat | 20 | 9 | 3 | 8 | 46:52 | 30 |
7
|
AFC Banatul Arad | 20 | 8 | 5 | 7 | 34:39 | 29 |
8
|
CS Gloria Secusigiu | 20 | 8 | 4 | 8 | 46:37 | 28 |
9
|
CS Aluniș | 20 | 6 | 4 | 10 | 43:50 | 22 |
10
|
CS Viitorul Pereg | 20 | 5 | 0 | 15 | 29:50 | 15 |
11
|
CS Foresta Oil Sânpetru German | 20 | 2 | 3 | 15 | 32:85 | 9 |
Liga 5 Arad - Seria B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Frontiera Pilu | 20 | 14 | 2 | 4 | 66:29 | 44 |
2
|
CS Înfrățirea Iratoșu | 20 | 12 | 3 | 5 | 59:38 | 39 |
3
|
CS Podgoria Ghioroc | 20 | 11 | 1 | 8 | 55:48 | 34 |
4
|
FC Sântana 2016 | 20 | 10 | 3 | 7 | 60:45 | 33 |
5
|
CS Șoimii Livada | 20 | 8 | 3 | 9 | 43:57 | 27 |
6
|
CS Viitorul Olimpia Bârzava | 20 | 7 | 4 | 9 | 55:43 | 25 |
7
|
CS Șofronea | 20 | 6 | 6 | 8 | 47:50 | 24 |
8
|
CS Păulișana Păuliș II | 20 | 7 | 2 | 11 | 39:48 | 23 |
9
|
ACS Viitorul Caporal Alexa | 20 | 6 | 4 | 10 | 47:59 | 22 |
10
|
CS Real Horia | 20 | 6 | 4 | 10 | 51:62 | 22 |
11
|
FC Spicul Olari | 20 | 6 | 2 | 12 | 38:81 | 20 |
Liga 5 Arad - Seria C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Crişul Chişineu Criş | 20 | 17 | 1 | 2 | 82:29 | 52 |
2
|
CS Unirea Gurahonț | 20 | 13 | 4 | 3 | 63:34 | 43 |
3
|
ACS Crișul Alb Buteni | 20 | 11 | 4 | 5 | 57:31 | 37 |
4
|
AS Viitorul Șepreuș | 20 | 11 | 4 | 5 | 57:33 | 37 |
5
|
CS Avântul 2008 Târnova | 20 | 11 | 1 | 8 | 59:39 | 34 |
6
|
CS Viitorul Satu Nou | 20 | 9 | 4 | 7 | 54:49 | 31 |
7
|
ACS Voința Sintea Mare | 20 | 7 | 3 | 10 | 56:60 | 24 |
8
|
ACS Vârfurile | 20 | 5 | 4 | 11 | 36:68 | 19 |
9
|
AS Flacăra Țipar | 20 | 5 | 2 | 13 | 46:73 | 17 |
10
|
ACS Cetate Dezna | 20 | 4 | 1 | 15 | 28:75 | 13 |
11
|
CS Recolta Apateu | 20 | 2 | 2 | 16 | 21:68 | 8 |