AS Olimpia Malu - AS Unirea Slobozia (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Olimpia Malu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ACS Litoral Gostinu - AS Olimpia Malu | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Olimpia Malu - CS Mihai Bravu | 0 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Olimpia Malu | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Olimpia Malu - ACS Unirea Pietrisu | 0 - 4 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Unirea Fratesti - AS Olimpia Malu | 3 - 0 |
Serie 8
Algemeen
AS Olimpia Malu + AS Unirea Slobozia Zeges 3
AS Olimpia Malu + AS Unirea Slobozia Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Olimpia Malu Met tegendoelpunten 15
AS Olimpia Malu Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
AS Olimpia Malu Beide teams scoren 6 van 6
AS Olimpia Malu Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Unirea Slobozia Met tegendoelpunten 3
AS Unirea Slobozia Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
AS Unirea Slobozia Beide teams scoren 4 van 5
AS Unirea Slobozia Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
AS Olimpia Malu + AS Unirea Slobozia Met tegendoelpunten 3
AS Unirea Slobozia Zeges 3
AS Olimpia Malu - AS Unirea Slobozia
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Olimpia Malu - AS Unirea Slobozia, starttijd 2024-04-28 08:00:00 internationale tijd.
AS Olimpia Malu en AS Unirea Slobozia neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Unirea Slobozia
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ACS Unirea Pietrisu - AS Unirea Slobozia | 5 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Unirea Slobozia - AS Unirea Fratesti | 6 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Scarisoara - AS Unirea Slobozia | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Slobozia - AS Greaca | 7 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Unirea Slobozia - AS Gloria Schitu | 8 - 0 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |