AS Spic de Grâu Ghimpați - ACS Rapid Dambovicioara (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Spic de Grâu Ghimpați
Liga 6 Dambovita | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Spic de Grâu Ghimpați - AFC Crovu | 4 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | ACS Tartasesti - AS Spic de Grâu Ghimpați | 4 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | AS Spic de Grâu Ghimpați - FC Viitorul Sălcioara | 3 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-04 | AFCS Flacăra Ghinești - AS Spic de Grâu Ghimpați | 2 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-28 | AS Spic de Grâu Ghimpați - ACS Rapid Dambovicioara | 0 - 2 |
Serie 6
Algemeen
AS Spic de Grâu Ghimpați + ACS Rapid Dambovicioara Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Spic de Grâu Ghimpați Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
AS Spic de Grâu Ghimpați Beide teams scoren 6 van 8
AS Spic de Grâu Ghimpați Geen winst 3
ACS Rapid Dambovicioara Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
ACS Rapid Dambovicioara Beide teams scoren 8 van 10
AS Spic de Grâu Ghimpați - ACS Rapid Dambovicioara
Romania Amateur, Liga 6 Dambovita, match AS Spic de Grâu Ghimpați - ACS Rapid Dambovicioara, starttijd 2024-04-28 12:00:00 internationale tijd.
AS Spic de Grâu Ghimpați en ACS Rapid Dambovicioara neemt deel aan het kampioenschap Liga 6 Dambovita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Rapid Dambovicioara
Liga 6 Dambovita | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | ACS Rapid Dambovicioara - AS Avântul Produlești | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Săgeata Cătunu 1975 - ACS Rapid Dambovicioara | 1 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | ACS Rapid Dambovicioara - AFC Crovu | 2 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-12 | ACS Tartasesti - ACS Rapid Dambovicioara | 7 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-04 | ACS Rapid Dambovicioara - FC Viitorul Sălcioara | 3 - 0 |
Klassement
Liga 6 Dambovita - Est 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Băleni | 24 | 22 | 2 | 0 | 137:12 | 68 |
2
|
ACS Sportul Vlădeni | 24 | 18 | 1 | 5 | 113:27 | 55 |
3
|
ACS Gloria Iedera | 24 | 17 | 4 | 3 | 81:24 | 55 |
4
|
AS Olimpicii Ulmi | 24 | 13 | 1 | 10 | 93:60 | 40 |
5
|
CS Viitorul Postârnacu | 24 | 11 | 1 | 12 | 64:56 | 34 |
6
|
AS Viitorul Gorgota | 24 | 8 | 0 | 16 | 53:107 | 24 |
7
|
AS Unirea Ogrea | 24 | 8 | 1 | 15 | 30:99 | 19 |
8
|
AS Luceafărul Dărmănești II | 24 | 5 | 1 | 18 | 34:115 | 16 |
9
|
AS Voința Valea Voievozilor | 24 | 0 | 1 | 23 | 26:131 | -5 |
Liga 6 Dambovita - Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Bezdead | 27 | 17 | 6 | 4 | 87:35 | 57 |
2
|
AS Malu Cu Flori | 27 | 16 | 6 | 5 | 77:39 | 54 |
3
|
ACS Valahii 1456 Târgoviște | 27 | 16 | 4 | 7 | 77:32 | 52 |
4
|
ACS FC Voința Buciumeni | 27 | 15 | 6 | 6 | 70:43 | 51 |
5
|
AFC Viitorul Pietroșița | 27 | 15 | 4 | 8 | 58:34 | 49 |
6
|
ACS Gloria Mănești | 27 | 12 | 3 | 12 | 67:77 | 39 |
7
|
AS Sportul Runcu | 27 | 11 | 2 | 14 | 52:58 | 35 |
8
|
AS Cetatea Târgoviște 1396 | 27 | 7 | 3 | 17 | 43:73 | 24 |
9
|
ACS Muscelul Văleni | 27 | 4 | 4 | 19 | 61:105 | 16 |
10
|
AS Gloria Doicești | 27 | 2 | 2 | 23 | 41:137 | 8 |
Liga 6 Dambovita - Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tartasesti | 24 | 23 | 1 | 0 | 143:21 | 70 |
2
|
AFC Crovu | 24 | 16 | 3 | 5 | 68:33 | 51 |
3
|
AS Săgeata Cătunu 1975 | 24 | 12 | 4 | 8 | 61:64 | 37 |
4
|
ACS Miulesti | 24 | 9 | 5 | 10 | 55:61 | 32 |
5
|
AS Avântul Produlești | 24 | 8 | 7 | 9 | 45:50 | 31 |
6
|
ACS Rapid Dambovicioara | 24 | 9 | 4 | 11 | 48:69 | 31 |
7
|
AFCS Flacăra Ghinești | 24 | 9 | 3 | 12 | 49:70 | 30 |
8
|
AS Spic de Grâu Ghimpați | 24 | 4 | 3 | 17 | 33:91 | 9 |
9
|
FC Viitorul Sălcioara | 24 | 2 | 2 | 20 | 23:66 | 2 |
Liga 6 Dambovita - Vest 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Găești | 27 | 24 | 2 | 1 | 108:24 | 74 |
2
|
AS Viitorul Șelaru | 27 | 20 | 4 | 3 | 106:35 | 64 |
3
|
ACS Olimpia Morteni | 27 | 19 | 1 | 7 | 96:49 | 58 |
4
|
AS Petrolul Răscăeți | 27 | 12 | 8 | 7 | 66:49 | 44 |
5
|
AFC Mătăsaru | 27 | 12 | 3 | 12 | 79:56 | 39 |
6
|
ACS Voința Vișina | 27 | 7 | 6 | 14 | 58:80 | 27 |
7
|
AS Unirea Cobia | 27 | 6 | 6 | 15 | 38:99 | 24 |
8
|
FC Progresul Străoști | 27 | 5 | 7 | 15 | 51:90 | 22 |
9
|
ACS Voința Ionești | 27 | 5 | 5 | 17 | 38:78 | 20 |
10
|
FC Gura Foii | 27 | 2 | 4 | 21 | 35:115 | 10 |