Formando Cadetes - U13 - Unión Española Lampa - U13 (4-9), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Formando Cadetes - U13
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Formando Cadetes - U13 | 6 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Unión Española Lampa - U13 - Formando Cadetes - U13 | 8 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Sporting Club - U13 - Formando Cadetes - U13 | 7 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Formando Cadetes - U13 | 3 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Formando Cadetes - U13 - Unión Española Lampa - U13 | 4 - 9 |
Formando Cadetes - U13 - Unión Española Lampa - U13
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match Formando Cadetes - U13 - Unión Española Lampa - U13, starttijd 2024-04-28 14:00:00 internationale tijd.
Formando Cadetes - U13 en Unión Española Lampa - U13 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Unión Española Lampa - U13
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Unión Española Lampa - U13 - Sporting Club - U13 | 0 - 1 | |
Relampaleague Chicureo | |||
2024-07-20 | UC Chicauma - U13 - Unión Española Lampa - U13 | 3 - 1 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Unión Española Lampa - U13 - Formando Cadetes - U13 | 8 - 1 | |
Relampaleague Chicureo | |||
2024-07-13 | Unión Española Lampa - U13 - Juventus Academy - U13 | 2 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | Club Atlético Zep - U13 - Unión Española Lampa - U13 | 8 - 2 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:9 | 18 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 28:19 | 12 |
3
|
Sporting Club - U7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:44 | 6 |
4
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 6 | 0 | 0 | 6 | 15:31 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 7 | 6 | 0 | 1 | 46:12 | 18 |
2
|
Masía - U9 | 7 | 3 | 3 | 1 | 29:25 | 12 |
3
|
AC. Golden - U9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 23:24 | 11 |
4
|
Sporting Club - U9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 30:26 | 10 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17:58 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 44:10 | 15 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 29:9 | 15 |
3
|
Unión Española Lampa - U11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:19 | 12 |
4
|
Sporting Club - U11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:17 | 9 |
5
|
Masía - U11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:17 | 9 |
6
|
AC. Golden - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:29 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:20 | 6 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:49 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 6 | 5 | 1 | 0 | 45:3 | 16 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23:17 | 10 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15:18 | 8 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9:54 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:6 | 16 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20:12 | 15 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 7 | 4 | 1 | 2 | 21:9 | 13 |
4
|
Unión Española Lampa - U15 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:4 | 12 |
5
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:10 | 9 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14:14 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U15 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:22 | 3 |
8
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:21 | 0 |