GD Apúlia - Os Ceramistas , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GD Apúlia
A.F. Braga 1ª Divisão | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | GD Apúlia - DR Estrelas Faro | geannuleerd | |
Ronde 25 | |||
2024-05-05 | GD Caldelas - GD Apúlia | geannuleerd | |
Ronde 24 | |||
2024-04-28 | GD Apúlia - Os Ceramistas | geannuleerd | |
Ronde 23 | |||
2024-04-21 | ACDR Pico Regalados - GD Apúlia | geannuleerd |
GD Apúlia - Os Ceramistas
Portugal Amateur, A.F. Braga 1ª Divisão, match GD Apúlia - Os Ceramistas, starttijd 2024-04-28 15:00:00 internationale tijd.
GD Apúlia en Os Ceramistas neemt deel aan het kampioenschap A.F. Braga 1ª Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Os Ceramistas
A.F. Braga 1ª Divisão | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | ACDR Oleiros - Os Ceramistas | 1 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-05 | Os Ceramistas - FC Cabaços | 5 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-28 | GD Apúlia - Os Ceramistas | geannuleerd | |
Ronde 23 | |||
2024-04-21 | Os Ceramistas - AGD Cabanelas | 14 - 0 |
Klassement
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Granja FC | 24 | 18 | 4 | 2 | 57:18 | 58 |
2
|
GCDR Lanhas | 24 | 18 | 2 | 4 | 70:17 | 56 |
3
|
Os Ceramistas | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:33 | 50 |
4
|
AD Carreira | 24 | 13 | 6 | 5 | 63:34 | 45 |
5
|
GD Caldelas | 24 | 12 | 5 | 7 | 63:33 | 41 |
6
|
AD Lage 2022 | 24 | 11 | 5 | 8 | 52:32 | 38 |
7
|
ACDR Pico Regalados | 24 | 10 | 6 | 8 | 47:32 | 36 |
8
|
DR Estrelas Faro | 24 | 11 | 2 | 11 | 59:43 | 35 |
9
|
FC Cabaços | 24 | 10 | 2 | 12 | 31:51 | 32 |
10
|
ACDR Oleiros | 24 | 6 | 1 | 17 | 21:47 | 19 |
11
|
AD Aboim | 24 | 6 | 1 | 17 | 41:73 | 19 |
12
|
UD São Veríssimo B | 24 | 5 | 1 | 18 | 29:93 | 16 |
13
|
AGD Cabanelas | 24 | 1 | 0 | 23 | 9:117 | 3 |
14
|
GD Apúlia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Este FC | 26 | 23 | 2 | 1 | 72:21 | 71 |
2
|
CD Maximinense | 26 | 22 | 1 | 3 | 72:15 | 67 |
3
|
GD Os Alegrienses | 26 | 16 | 4 | 6 | 73:36 | 52 |
4
|
Realense FC | 26 | 13 | 7 | 6 | 44:35 | 46 |
5
|
Ass. Merelim S. Paio | 26 | 13 | 3 | 10 | 46:41 | 42 |
6
|
Juv. Póvoa | 26 | 11 | 5 | 10 | 49:43 | 38 |
7
|
AD Águias Graça FC | 26 | 10 | 5 | 11 | 37:43 | 35 |
8
|
ADRC Terras Bouro | 26 | 9 | 8 | 9 | 52:47 | 35 |
9
|
GD Gerês | 26 | 9 | 3 | 14 | 38:48 | 30 |
10
|
Panoiense FC | 26 | 7 | 5 | 14 | 43:56 | 26 |
11
|
Arsenal Devesa | 26 | 5 | 6 | 15 | 32:59 | 21 |
12
|
GD Peões | 26 | 6 | 3 | 17 | 37:65 | 21 |
13
|
ACRD Arsenal Crespos | 26 | 5 | 4 | 17 | 29:64 | 19 |
14
|
GD Frossos | 26 | 3 | 4 | 19 | 21:72 | 13 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD S. Cristovão | 26 | 20 | 3 | 3 | 55:21 | 63 |
2
|
Ases Sta. Eufémia | 26 | 17 | 5 | 4 | 48:26 | 56 |
3
|
Emilianos FC | 26 | 16 | 6 | 4 | 62:32 | 54 |
4
|
São Mamede D´Este | 26 | 16 | 5 | 5 | 55:35 | 53 |
5
|
ACD Serzedelo S. Pedro | 26 | 13 | 10 | 3 | 67:28 | 49 |
6
|
FC Prazins e Corvite | 26 | 13 | 6 | 7 | 48:31 | 45 |
7
|
Operário Campelos | 26 | 13 | 5 | 8 | 47:40 | 44 |
8
|
AC Gonça | 26 | 10 | 4 | 12 | 55:45 | 34 |
9
|
GD Souto e Gondomar | 26 | 5 | 10 | 11 | 30:42 | 25 |
10
|
SC Maria da Fonte B | 26 | 5 | 7 | 14 | 34:45 | 22 |
11
|
FC Sobreposta | 26 | 5 | 4 | 17 | 35:61 | 19 |
12
|
GD Longos | 26 | 3 | 9 | 14 | 26:60 | 18 |
13
|
GD Pedralva | 26 | 3 | 8 | 15 | 33:51 | 17 |
14
|
CA Castelões | 26 | 0 | 4 | 22 | 16:94 | 4 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GCDR Lanhas | ||||||
|
Granja FC | ||||||
|
GD Caldelas | ||||||
|
AD Carreira | ||||||
|
DR Estrelas Faro | ||||||
|
Os Ceramistas | ||||||
|
AD Lage 2022 | ||||||
|
ACDR Pico Regalados | ||||||
|
FC Cabaços | ||||||
|
UD São Veríssimo B | ||||||
|
ACDR Oleiros | ||||||
|
AD Aboim | ||||||
|
AGD Cabanelas | ||||||
|
GD Apúlia |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Maximinense | ||||||
|
Este FC | ||||||
|
GD Os Alegrienses | ||||||
|
Ass. Merelim S. Paio | ||||||
|
ADRC Terras Bouro | ||||||
|
Panoiense FC | ||||||
|
AD Águias Graça FC | ||||||
|
Realense FC | ||||||
|
GD Gerês | ||||||
|
Juv. Póvoa | ||||||
|
GD Peões | ||||||
|
Arsenal Devesa | ||||||
|
ACRD Arsenal Crespos | ||||||
|
GD Frossos |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACD Serzedelo S. Pedro | ||||||
|
Ases Sta. Eufémia | ||||||
|
Emilianos FC | ||||||
|
FC Prazins e Corvite | ||||||
|
AC Gonça | ||||||
|
São Mamede D´Este | ||||||
|
Operário Campelos | ||||||
|
GD S. Cristovão | ||||||
|
GD Souto e Gondomar | ||||||
|
FC Sobreposta | ||||||
|
SC Maria da Fonte B | ||||||
|
GD Pedralva | ||||||
|
CA Castelões | ||||||
|
GD Longos |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Os Ceramistas | ||||||
|
Granja FC | ||||||
|
GCDR Lanhas | ||||||
|
AD Carreira | ||||||
|
AD Lage 2022 | ||||||
|
ACDR Pico Regalados | ||||||
|
GD Caldelas | ||||||
|
FC Cabaços | ||||||
|
DR Estrelas Faro | ||||||
|
UD São Veríssimo B | ||||||
|
AD Aboim | ||||||
|
ACDR Oleiros | ||||||
|
GD Apúlia | ||||||
|
AGD Cabanelas |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Maximinense | ||||||
|
Este FC | ||||||
|
GD Os Alegrienses | ||||||
|
Realense FC | ||||||
|
Juv. Póvoa | ||||||
|
ADRC Terras Bouro | ||||||
|
Ass. Merelim S. Paio | ||||||
|
AD Águias Graça FC | ||||||
|
Arsenal Devesa | ||||||
|
ACRD Arsenal Crespos | ||||||
|
GD Gerês | ||||||
|
Panoiense FC | ||||||
|
GD Peões | ||||||
|
GD Frossos |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ases Sta. Eufémia | ||||||
|
ACD Serzedelo S. Pedro | ||||||
|
Emilianos FC | ||||||
|
FC Prazins e Corvite | ||||||
|
GD S. Cristovão | ||||||
|
AC Gonça | ||||||
|
Operário Campelos | ||||||
|
São Mamede D´Este | ||||||
|
GD Pedralva | ||||||
|
SC Maria da Fonte B | ||||||
|
GD Longos | ||||||
|
GD Souto e Gondomar | ||||||
|
FC Sobreposta | ||||||
|
CA Castelões |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Lousado | 26 | 17 | 8 | 1 | 70:29 | 59 |
2
|
Operário Famalicão | 26 | 14 | 7 | 5 | 45:24 | 49 |
3
|
Sequeirense FC | 26 | 13 | 7 | 6 | 50:32 | 46 |
4
|
GD Guisande | 26 | 14 | 4 | 8 | 56:34 | 46 |
5
|
UD Calendário | 26 | 13 | 4 | 9 | 51:44 | 43 |
6
|
GD Figueiredo | 26 | 12 | 5 | 9 | 40:34 | 41 |
7
|
AD Gondifelos | 26 | 10 | 7 | 9 | 48:37 | 37 |
8
|
GD Fradelos | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
9
|
Ruivanense AC | 26 | 9 | 8 | 9 | 50:41 | 35 |
10
|
GD Louro | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:61 | 32 |
11
|
CRP Delães | 26 | 8 | 6 | 12 | 46:47 | 30 |
12
|
CD Celeirós B | 26 | 8 | 5 | 13 | 38:49 | 29 |
13
|
CSCD São Cláudio | 26 | 4 | 5 | 17 | 39:73 | 17 |
14
|
ADJ Mouquim | 26 | 2 | 1 | 23 | 20:89 | 7 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie E 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Abação | 22 | 16 | 3 | 3 | 67:27 | 51 |
2
|
GCD Águias Negras Tabuadelo | 22 | 13 | 4 | 5 | 53:33 | 43 |
3
|
Desportivo Ronfe B | 22 | 13 | 4 | 5 | 50:31 | 43 |
4
|
FC Tagilde | 22 | 12 | 4 | 6 | 57:40 | 40 |
5
|
CCR Infias | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:25 | 39 |
6
|
GR Aldão | 22 | 9 | 5 | 8 | 45:49 | 32 |
7
|
UD Polvoreira | 22 | 8 | 4 | 10 | 36:37 | 28 |
8
|
CCD Santa Eulália B | 22 | 9 | 1 | 12 | 37:48 | 28 |
9
|
CCR Montesinhos | 22 | 7 | 5 | 10 | 44:47 | 26 |
10
|
UD Airão | 22 | 7 | 4 | 11 | 35:43 | 25 |
11
|
GD Gémeos | 22 | 3 | 1 | 18 | 29:68 | 10 |
12
|
ACRD Nespereira | 22 | 2 | 4 | 16 | 17:72 | 10 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie F 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFC Antime | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | 6 |
2
|
Arco Baúlhe | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
3
|
FC Gandarela | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
4
|
GA Travassós | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
GRC Rossas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
GCD Regadas | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
7
|
Desportivo Ases de São Jorge | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
8
|
SC Fermilense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
9
|
GD Cavez | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
10
|
GDC Serafão | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
GDST Pinheiro | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12
|
Fafe B | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
SR Cepanense | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
14
|
Mota FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Lousado | ||||||
|
Operário Famalicão | ||||||
|
CRP Delães | ||||||
|
GD Guisande | ||||||
|
GD Figueiredo | ||||||
|
AD Gondifelos | ||||||
|
CSCD São Cláudio | ||||||
|
GD Louro | ||||||
|
CD Celeirós B | ||||||
|
UD Calendário | ||||||
|
Sequeirense FC | ||||||
|
Ruivanense AC | ||||||
|
GD Fradelos | ||||||
|
ADJ Mouquim |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie E 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Abação | ||||||
|
GCD Águias Negras Tabuadelo | ||||||
|
Desportivo Ronfe B | ||||||
|
FC Tagilde | ||||||
|
CCD Santa Eulália B | ||||||
|
UD Airão | ||||||
|
CCR Montesinhos | ||||||
|
ACRD Nespereira | ||||||
|
GD Gémeos | ||||||
|
UD Polvoreira | ||||||
|
GR Aldão | ||||||
|
CCR Infias |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie F 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GRC Rossas | ||||||
|
GA Travassós | ||||||
|
GDC Serafão | ||||||
|
GD Cavez | ||||||
|
GCD Regadas | ||||||
|
Fafe B | ||||||
|
OFC Antime | ||||||
|
FC Gandarela | ||||||
|
GDST Pinheiro | ||||||
|
SR Cepanense | ||||||
|
Mota FC | ||||||
|
Desportivo Ases de São Jorge | ||||||
|
Arco Baúlhe | ||||||
|
SC Fermilense |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UD Calendário | ||||||
|
Operário Famalicão | ||||||
|
CRP Delães | ||||||
|
CD Lousado | ||||||
|
Sequeirense FC | ||||||
|
Ruivanense AC | ||||||
|
GD Guisande | ||||||
|
GD Figueiredo | ||||||
|
AD Gondifelos | ||||||
|
GD Fradelos | ||||||
|
CSCD São Cláudio | ||||||
|
GD Louro | ||||||
|
CD Celeirós B | ||||||
|
ADJ Mouquim |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie E 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Abação | ||||||
|
GCD Águias Negras Tabuadelo | ||||||
|
Desportivo Ronfe B | ||||||
|
FC Tagilde | ||||||
|
CCD Santa Eulália B | ||||||
|
UD Airão | ||||||
|
CCR Montesinhos | ||||||
|
ACRD Nespereira | ||||||
|
GD Gémeos | ||||||
|
UD Polvoreira | ||||||
|
GR Aldão | ||||||
|
CCR Infias |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie F 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GRC Rossas | ||||||
|
GA Travassós | ||||||
|
GDC Serafão | ||||||
|
GD Cavez | ||||||
|
GCD Regadas | ||||||
|
Fafe B | ||||||
|
OFC Antime | ||||||
|
FC Gandarela | ||||||
|
GDST Pinheiro | ||||||
|
SR Cepanense | ||||||
|
Mota FC | ||||||
|
Desportivo Ases de São Jorge | ||||||
|
Arco Baúlhe | ||||||
|
SC Fermilense |