NK Posavac Davor - NK Soko 1970 Orubica (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Posavac Davor
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | NK Posavac Davor - NK Slavija Staro Petrovo Selo | 11 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Posavac Davor | 1 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Posavac Davor - NK Budućnost Rešetari | 2 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-04 | NK Graničar Magić Mala - NK Posavac Davor | 0 - 9 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Posavac Davor - NK Soko 1970 Orubica | 3 - 1 |
Serie 7
Algemeen
NK Posavac Davor + NK Soko 1970 Orubica Less than 4.5 cards 10 van 10
NK Posavac Davor Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
NK Soko 1970 Orubica Zeges 9
NK Soko 1970 Orubica Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
NK Soko 1970 Orubica Beide teams scoren 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
NK Posavac Davor Geen nederlagen 3
NK Soko 1970 Orubica Met tegendoelpunten 3
NK Posavac Davor - NK Soko 1970 Orubica
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, match NK Posavac Davor - NK Soko 1970 Orubica, starttijd 2024-04-28 15:00:00 internationale tijd.
NK Posavac Davor en NK Soko 1970 Orubica neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Soko 1970 Orubica
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | NK Soko 1970 Orubica - NK Budućnost Rešetari | 2 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Graničar Magić Mala - NK Soko 1970 Orubica | 2 - 6 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Slavonija Bodovaljci - NK Soko 1970 Orubica | 2 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK Soko 1970 Orubica - NK Mladost Brđani | 2 - 4 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Posavac Davor - NK Soko 1970 Orubica | 3 - 1 |
Klassement
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |