NK Šokadija Šumeće - NK Mladost 1977 Banovci (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Šokadija Šumeće
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | NK Šokadija Šumeće - NK Sloga Gromačnik | 3 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Graničar Brodski Varoš - NK Šokadija Šumeće | 6 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-11 | NK Šokadija Šumeće - NK Vatrogasac Grižići | 0 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK ASK Gornji Andrijevci - NK Šokadija Šumeće | 2 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Šokadija Šumeće - NK Mladost 1977 Banovci | 1 - 1 |
Serie 6
Algemeen
NK Šokadija Šumeće + NK Mladost 1977 Banovci Less than 4.5 cards 10 van 10
NK Šokadija Šumeće Zeges 3
NK Šokadija Šumeće Met tegendoelpunten 13
NK Šokadija Šumeće Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
NK Šokadija Šumeće Beide teams scoren 6 van 7
NK Šokadija Šumeće Less than 4.5 cards 10 van 10
NK Mladost 1977 Banovci Met tegendoelpunten 6
NK Mladost 1977 Banovci Less than 4.5 cards 9 van 9
NK Mladost 1977 Banovci Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
NK Šokadija Šumeće - NK Mladost 1977 Banovci
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, match NK Šokadija Šumeće - NK Mladost 1977 Banovci, starttijd 2024-04-28 15:00:00 internationale tijd.
NK Šokadija Šumeće en NK Mladost 1977 Banovci neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Mladost 1977 Banovci
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | NK Graničar Stupnički Kuti - NK Mladost 1977 Banovci | 4 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Mladost 1977 Banovci - NK Roma Kali Sara | 4 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Gaj Zbjeg - NK Mladost 1977 Banovci | 2 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-04 | NK Mladost 1977 Banovci - NK Bonk Bebrina | 0 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Šokadija Šumeće - NK Mladost 1977 Banovci | 1 - 1 |
Klassement
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |