Rubin Yalta - Astrakhan (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Rubin Yalta
PFL, South | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-17 | Rubin Yalta - FK Rostov 2 | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-10 | Dinamo-2 Makhachkala - Rubin Yalta | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-03 | Rubin Yalta - Forte Taganrog | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-27 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Rubin Yalta | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-06 | Alania-2 Vladikavkaz - Rubin Yalta | - | |
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Rubin Yalta - FK Angusht Nazran | 0 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-24 | FC Druzhba Maykop - Rubin Yalta | 3 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-18 | Rubin Yalta - FC Nart Cherkessk | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-12 | FC Legion Makhachkala - Rubin Yalta | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-06 | Rubin Yalta - FC Spartak Nalchik | 2 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Astrakhan Geen nederlagen 7
Astrakhan Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Astrakhan Eerste team dat scoort 5 van 7
Astrakhan Less than 4.5 cards 9 van 9
Rubin Yalta Zeges 4
Rubin Yalta Geen nederlagen 6
Rubin Yalta Less than 4.5 cards 10 van 10
Rubin Yalta - Astrakhan
Rusland, PFL, South, match Rubin Yalta - Astrakhan, starttijd 2024-04-28 14:00:00 internationale tijd.
Rubin Yalta en Astrakhan neemt deel aan het kampioenschap PFL, South, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Astrakhan
PFL, South | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-18 | Alania-2 Vladikavkaz - Astrakhan | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-10 | Astrakhan - FK Angusht Nazran | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-03 | FC Druzhba Maykop - Astrakhan | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-27 | FC Nart Cherkessk - Astrakhan | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-06 | FC Spartak Nalchik - Astrakhan | - | |
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Astrakhan - Biolog Novokubansk | 3 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-24 | FC Sevastopol - Astrakhan | Uitgesteld | |
Ronde 14 | |||
2024-06-18 | Astrakhan - Pobeda Khasavyurt | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-12 | Dinamo Stavropol - Astrakhan | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-06 | Astrakhan - Kuban Holding Pavlovskaya | 1 - 0 |
Klassement
2. Liga, Division B, Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Rostov 2 | 15 | 10 | 2 | 3 | 37:16 | 32 |
2
|
Forte Taganrog | 15 | 9 | 3 | 3 | 26:14 | 30 |
3
|
Astrakhan | 14 | 9 | 2 | 3 | 19:10 | 29 |
4
|
FC Legion Makhachkala | 15 | 8 | 3 | 4 | 25:10 | 27 |
5
|
Dinamo Stavropol | 15 | 7 | 5 | 3 | 23:16 | 26 |
5
|
Rubin Yalta | 15 | 8 | 2 | 5 | 18:14 | 26 |
7
|
FC Sevastopol | 14 | 7 | 4 | 3 | 19:9 | 25 |
8
|
FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 15 | 6 | 4 | 5 | 19:19 | 22 |
9
|
FK Angusht Nazran | 15 | 5 | 7 | 3 | 15:10 | 22 |
10
|
FC Spartak Nalchik | 15 | 5 | 4 | 6 | 22:19 | 19 |
11
|
FC Nart Cherkessk | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:24 | 19 |
12
|
Biolog Novokubansk | 15 | 5 | 3 | 7 | 21:23 | 18 |
13
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 15 | 4 | 4 | 7 | 14:20 | 16 |
14
|
Pobeda Khasavyurt | 16 | 3 | 6 | 7 | 19:25 | 15 |
15
|
FC Druzhba Maykop | 15 | 4 | 2 | 9 | 16:23 | 14 |
16
|
Alania-2 Vladikavkaz | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:40 | 9 |
17
|
Dinamo-2 Makhachkala | 15 | 0 | 3 | 13 | 8:38 | 3 |