Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
74.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej Mikolas | G | |||
15 | Jaroslav Šalkovič | ||||
14 | Tomas Marusin | D | |||
4 | Daniel Zsolt Szalma | D | 17 | ||
2 | Alexander Toth | D | 22 | ||
12 | Maximilian Marko | M | |||
17 | Martin Kusnir | M | 20 | ||
16 | Matúš Koseček | M | |||
20 | Martin Mišovič | M | |||
10 | Rudolf Bozik | F | 18 | ||
19 | Elvis Isaac | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
11 | Gabriel Hornyak | M | 21 | ||
7 | Alexej Maros | ||||
9 | Samuel Noel Murár | F | |||
30 | Dominik Cermak | G | |||
5 | Vladyslav Bezguba | D | |||
8 | Tomáš Balko | M | |||
18 | Maxime Denko | M | |||
21 | Jan Fertelak | F | 19 | ||
13 | Richard Slovák |
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
65.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Rene Zakech | G | 21 | ||
21 | Oscar Castellano | M | 25 | ||
24 | Imrich Bedecs | D | 31 | 0,2M+ | |
19 | Gabriel Halabrin | M | 19 | ||
22 | Maros Curik | D | 26 | ||
13 | Tobias Congrady | M | |||
10 | Filip Simecek | M | |||
27 | Jakub Kousal | M | 20 | ||
11 | Adam Cisar | M | 26 | 0,1M+ | |
29 | Samuel Prachar | F | 19 | ||
7 | Alioune Sylla | ||||
Plaatsvervanger | |||||
14 | Sidath Sow | F | |||
5 | Samuel Flamik | M | 26 | ||
23 | Oleh Vlasov | ||||
1 | Denis Kubica | G | 28 | ||
28 | Patrik Opalek | G | |||
18 | Michal Boledovic | D | 18 | ||
25 | Kauã Moura | D | |||
9 | Dávid Copko | M |
Evenementen: Slovan Bratislava B
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | MSK Puchov - Slovan Bratislava B | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | Slovan Bratislava B - Povazska Bystrica | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-05 | FC STK 1914 Samorin - Slovan Bratislava B | 3 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | Slovan Bratislava B - TJ Spartak Myjava | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-24 | Slovan Bratislava B - OFK Malzenice | 3 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.4
|
4.5
|
5.5
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Slovan Bratislava B Met tegendoelpunten 4
Slovan Bratislava B Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Slovan Bratislava B Beide teams scoren 5 van 6
Slovan Bratislava B Less than 4.5 cards 9 van 10
TJ Spartak Myjava More than 4.5 cards 7 van 9
TJ Spartak Myjava Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Slovan Bratislava B + TJ Spartak Myjava Met tegendoelpunten 3
Slovan Bratislava B Geen nederlagen 3
Slovan Bratislava B - TJ Spartak Myjava
Slowakije, 2. Liga, match Slovan Bratislava B - TJ Spartak Myjava, starttijd 2024-04-28 08:30:00 internationale tijd.
Slovan Bratislava B en TJ Spartak Myjava neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Slowakije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: TJ Spartak Myjava
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | Povazska Bystrica - TJ Spartak Myjava | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Samorin | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-03 | TJ Spartak Myjava - OFK Malzenice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | Slovan Bratislava B - TJ Spartak Myjava | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-24 | TJ Spartak Myjava - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 2 - 1 |
Klassement
2. Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KFC Komárno | 30 | 21 | 4 | 5 | 64:28 | 67 |
2
|
FC Petrzalka 1898 | 30 | 19 | 7 | 4 | 64:29 | 64 |
3
|
1. FC Tatran Presov | 30 | 19 | 6 | 5 | 53:21 | 63 |
4
|
FK Humenné | 30 | 14 | 8 | 8 | 43:32 | 50 |
5
|
Povazska Bystrica | 30 | 12 | 11 | 7 | 48:38 | 47 |
6
|
MSK Puchov | 30 | 14 | 5 | 11 | 54:49 | 47 |
7
|
TJ Spartak Myjava | 30 | 12 | 8 | 10 | 42:42 | 44 |
8
|
MFK Tatran Liptovský Mikuláš | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:48 | 42 |
9
|
MSK ZIlina B | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:62 | 40 |
10
|
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:50 | 39 |
11
|
FC STK 1914 Samorin | 30 | 10 | 8 | 12 | 49:56 | 38 |
12
|
Slovan Bratislava B | 30 | 10 | 6 | 14 | 46:55 | 36 |
13
|
FK Slavoj Trebisov | 30 | 10 | 6 | 15 | 34:50 | 35 |
14
|
OFK Malzenice | 30 | 6 | 7 | 17 | 34:51 | 25 |
15
|
MFK Dolny Kubin | 30 | 4 | 8 | 18 | 27:68 | 20 |
16
|
FK Spišská Nová Ves | 30 | 3 | 4 | 23 | 22:55 | 13 |