Evenementen: Tabasalu Ulasabat C.F.
II Liiga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-17 | Pärnu JK Vaprus U21 - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Saku Sporting | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Keila JK - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-30 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Keila JK | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-27 | Vastseliina FC Tannem - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Sillamäe FC NPM Silmet | 3 - 1 | |
II Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | Tabasalu Ulasabat C.F. - JK Tabasalu U21 | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-07 | Tallinna FC Flora - Tabasalu Ulasabat C.F. | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Saue JK | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Raplamaa JK - Tabasalu Ulasabat C.F. | 2 - 0 |
Serie 12
Algemeen
Vändra JK Vaprus Geen nederlagen 3
Vändra JK Vaprus Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Vändra JK Vaprus Less than 4.5 cards 7 van 8
Vändra JK Vaprus Eerste team dat scoort 5 van 6
Tabasalu Ulasabat C.F. Nederlagen 3
Tabasalu Ulasabat C.F. Geen winst 5
Tabasalu Ulasabat C.F. Met tegendoelpunten 5
Tabasalu Ulasabat C.F. Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Tabasalu Ulasabat C.F. Beide teams scoren 4 van 5
Tabasalu Ulasabat C.F. Eerste tegendoelpunt 5 van 5
Tabasalu Ulasabat C.F. Verliezer eerste helft 4 van 5
Tabasalu Ulasabat C.F. More than 4.5 cards 5 van 5
Tabasalu Ulasabat C.F. - Vändra JK Vaprus
Estland, II Liiga, match Tabasalu Ulasabat C.F. - Vändra JK Vaprus, starttijd 2024-04-28 12:00:16 internationale tijd.
Tabasalu Ulasabat C.F. en Vändra JK Vaprus neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Vändra JK Vaprus
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saue JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Vändra JK Vaprus - Raplamaa JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | Paide Linnameeskond III - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Vändra JK Vaprus - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-27 | Keila JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-21 | Vändra JK Vaprus - Saue JK | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | Vändra JK Vaprus - FC Nõmme United U21 | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-12 | Vändra JK Vaprus - Paide Linnameeskond III | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Vändra JK Vaprus - JK Tabasalu U21 | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vändra JK Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa JK | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
FC Helios Tartu | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |