Tacuarembo FC - Club Oriental De Football (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Tacuarembo FC
Segunda División | |||
Ronde 8 | |||
2024-06-22 | Institucion Atletica Sud America - Tacuarembo FC | 0 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-16 | Tacuarembo FC - La Luz | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-10 | Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Tacuarembo FC - Club Atletico Rentistas | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | CSyD Cooper - Tacuarembo FC | 3 - 2 |
Serie 9
Algemeen
Tacuarembo FC Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Tacuarembo FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Club Oriental De Football Zeges 3
Club Oriental De Football Beide teams scoren 6 van 8
Club Oriental De Football Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Tacuarembo FC + Club Oriental De Football Beide teams scoren 4 van 5
Tacuarembo FC + Club Oriental De Football Less than 4.5 cards 8 van 8
Tacuarembo FC Geen nederlagen 5
Club Oriental De Football Met tegendoelpunten 5
Tacuarembo FC - Club Oriental De Football
Uruguay, Segunda División, match Tacuarembo FC - Club Oriental De Football, starttijd 2024-04-28 18:30:00 internationale tijd.
Tacuarembo FC en Club Oriental De Football neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Oriental De Football
Segunda División | |||
Ronde 8 | |||
2024-06-24 | Albion FC - Club Oriental De Football | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-16 | Club Oriental De Football - Colón FC | 0 - 4 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-10 | Institucion Atletica Sud America - Club Oriental De Football | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Club Oriental De Football - La Luz | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Uruguay Montevideo FC - Club Oriental De Football | 2 - 1 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 8 | 6 | 1 | 2 | 12:5 | 18 |
2
|
Plaza Colonia CD | 8 | 5 | 0 | 3 | 10:6 | 15 |
3
|
Torque | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 14 |
4
|
CA Juventud de Las Piedras | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 13 |
5
|
CS Cerrito | 8 | 4 | 1 | 3 | 5:10 | 13 |
6
|
CSyD Cooper | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:9 | 12 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:10 | 11 |
8
|
Colón FC | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
9
|
La Luz | 8 | 3 | 0 | 5 | 11:8 | 9 |
10
|
Albion FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
11
|
Club Atletico Rentistas | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
12
|
Club Oriental De Football | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:12 | 9 |
13
|
Tacuarembo FC | 8 | 2 | 2 | 5 | 8:9 | 7 |
14
|
CA Atenas de San Carlos | 8 | 2 | 1 | 5 | 4:11 | 7 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |