Torpedo Miass - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Torpedo Miass
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Kaluga - Torpedo Miass | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - FC Dynamo Bryansk | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | FC Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | Torpedo Miass - Spartak Kostroma | 0 - 3 |
Serie 4
Algemeen
Torpedo Miass + FC Mashuk-KMV Pyatigorsk Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Torpedo Miass Beide teams scoren 7 van 9
Torpedo Miass Geen nederlagen 3
Torpedo Miass - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match Torpedo Miass - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk, starttijd 2024-04-28 12:00:00 internationale tijd.
Torpedo Miass en FC Mashuk-KMV Pyatigorsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Volga Ulyanovsk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Spartak Kostroma | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | FC Tekstilshchik Ivanovo - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | Avangard Kursk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 2 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | 0 - 1 |
Klassement
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
FC Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
FK Salyut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |