Unia Czermno - Skra Drobin (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Unia Czermno
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-27 | Unia Czermno - Szopen Sanniki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-20 | Zryw Bielsk - Unia Czermno | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-13 | Unia Czermno - Unia Iłów | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-06 | Amator Maszewo - Unia Czermno | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Unia Czermno - Stegny Wyszogród | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Pogoń Słupia - Unia Czermno | 1 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-19 | Świt II Staroźreby - Unia Czermno | 1 - 3 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-22 | Stegny Wyszogród - Unia Czermno | 4 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-16 | Unia Czermno - Szopen Sanniki | 2 - 6 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-28 | Unia Czermno - Unia Iłów | 0 - 3 |
Unia Czermno - Skra Drobin
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Płock, match Unia Czermno - Skra Drobin, starttijd 2024-04-28 15:00:44 internationale tijd.
Unia Czermno en Skra Drobin neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Płock, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Skra Drobin
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | Skra Drobin - Delta Słupno | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-13 | Polonia Radzanowo - Skra Drobin | 3 - 4 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-22 | Skra Drobin - Skrwa Łukomie | 0 - 5 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-15 | Sparta Mochowo - Skra Drobin | 6 - 6 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-05 | Skra Drobin - Błękitni Gąbin | 2 - 6 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-29 | Skra Drobin - Zryw Bielsk | 3 - 1 |
Klassement
Liga Okręgowa - Płock 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kasztelan Sierpc | 22 | 19 | 2 | 1 | 82:16 | 59 |
2
|
Delta Słupno | 22 | 15 | 4 | 3 | 76:21 | 49 |
3
|
Szopen Sanniki | 22 | 14 | 2 | 6 | 63:35 | 44 |
4
|
Stegny Wyszogród | 22 | 11 | 4 | 7 | 46:38 | 37 |
5
|
Skrwa Łukomie | 22 | 9 | 5 | 8 | 59:48 | 32 |
6
|
Sparta Mochowo | 22 | 10 | 2 | 10 | 65:67 | 32 |
7
|
Unia Iłów | 22 | 9 | 3 | 10 | 58:65 | 30 |
8
|
Błękitni Gąbin | 22 | 8 | 2 | 12 | 46:60 | 26 |
9
|
Start Proboszczewice | 22 | 6 | 4 | 12 | 43:61 | 22 |
10
|
Unia Czermno | 22 | 5 | 2 | 15 | 42:72 | 17 |
11
|
Zryw Bielsk | 22 | 4 | 4 | 14 | 38:77 | 16 |
12
|
Skra Drobin | 22 | 3 | 4 | 15 | 32:90 | 13 |