Wigry Suwalki - Promień Mońki (7-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Wigry Suwalki
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Wigry Suwalki - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Legia Warschau II - Wigry Suwalki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Wigry Suwalki - TS Sokol Aleksandrow Lodzki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Wigry Suwalki - GKS Belchatow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | MKS Mławianka Mława - Wigry Suwalki | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Wigry Suwalki - GKS Wikielec | 0 - 0 | |
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Sparta 1951 Szepietowo - Wigry Suwalki | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-07 | Wigry Suwalki - KS Michałowo | 4 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Wigry Suwalki - MLKS Wissa Szczuczyn | 5 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Cresovia Siemiatycze - Wigry Suwalki | 0 - 5 |
Wigry Suwalki - Promień Mońki
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, match Wigry Suwalki - Promień Mońki, starttijd 2024-04-28 13:00:00 internationale tijd.
Wigry Suwalki en Promień Mońki neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Promień Mońki
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Krypnianka Krypno - Promień Mońki | 1 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | Promień Mońki - Warmia Grajewo | 0 - 6 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Hetman Tykocin - Promień Mońki | 3 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Orlęta Czyżew - Promień Mońki | 0 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wigry Suwalki | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Tur Bielsk Podlaski | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |