Metallurg-M Lipetsk - Akademia Football Tambov (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
67 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel Korablin | G | |||
13 | Maksim Kondratov | D | |||
20 | Nikita Lytkin | D | |||
3 | Artem Perevozchikov | D | |||
11 | Vsevolod Smirnov | M | |||
17 | Vladimir Meshcheryakov | M | |||
5 | Aleksandr Strakhov | M | |||
9 | Vsevolod Sokov | M | |||
21 | Sergey Bolshakov | M | |||
18 | Ivan Sazonov | M | |||
6 | Robert Kudryavtsev | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
19 | Sergey Gorbatenko | F | 20 | ||
99 | Mikhail Repolovskiy | D | |||
22 | Danila Ezhov | D | |||
16 | Dmitriy Yesipov | G | |||
10 | Anton Glebov | M | |||
12 | Artem Zlobin | M | |||
77 | Viktor Dolmatov | M | |||
88 | Ivan Veretin | M |
Startopstellingen bevestigd
66.2 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
21 | Aleksandr Ryabinkin | G | |||
2 | Vladislav Pavelyev | D | |||
22 | Vyacheslav Puzikov | D | |||
4 | Aleksey Dubinin | D | |||
5 | Danila Inyakin | D | |||
3 | Denis Cheremisin | M | |||
11 | Denis Samoylov | M | |||
20 | Aleksandr Malin | M | |||
78 | Vsevolod Alekseev | M | |||
36 | Danil Arinchekhin | M | |||
9 | Vladislav Lepekhin | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
8 | Vladislav Konyrev | M | |||
19 | Egor Stebenkov | D | |||
16 | Sergey Manashkin | G | |||
49 | Mikhail Kudryashov | D | |||
71 | Maksim Koldashov | M | |||
58 | Daniil Podkovyrin | M | |||
18 | Maksim Baykalov | M |
Evenementen: Metallurg-M Lipetsk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-05 | Metallurg-M Lipetsk - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-30 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-23 | Metallurg-M Lipetsk - FC Yelets | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 4 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-03 | Akademia Football Tambov - Metallurg-M Lipetsk | 7 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-26 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - Metallurg-M Lipetsk | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 |
Serie 12
Algemeen
Metallurg-M Lipetsk + Akademia Football Tambov Geen winst 5
Metallurg-M Lipetsk Geen winst 5
Metallurg-M Lipetsk Geen doelpunten gescoord 3
Metallurg-M Lipetsk Nederlagen 4
Metallurg-M Lipetsk Met tegendoelpunten 30
Metallurg-M Lipetsk Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Metallurg-M Lipetsk Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Akademia Football Tambov Beide teams scoren 4 van 5
Akademia Football Tambov Less than 4.5 cards 4 van 5
Akademia Football Tambov Geen winst 4
Akademia Football Tambov Met tegendoelpunten 5
Persoonlijke ontmoetingen
Metallurg-M Lipetsk + Akademia Football Tambov Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Metallurg-M Lipetsk + Akademia Football Tambov Beide teams scoren 4 van 5
Metallurg-M Lipetsk + Akademia Football Tambov Less than 4.5 cards 8 van 10
Metallurg-M Lipetsk Met tegendoelpunten 5
Metallurg-M Lipetsk Eerste team dat scoort 4 van 5
Metallurg-M Lipetsk - Akademia Football Tambov
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Metallurg-M Lipetsk - Akademia Football Tambov, starttijd 2024-04-30 11:00:00 internationale tijd.
Metallurg-M Lipetsk en Akademia Football Tambov neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Akademia Football Tambov
Championship SFF Center | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Akademia Football Tambov - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-16 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - Akademia Football Tambov | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Urozhay Elan - Akademia Football Tambov | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - Akademia Football Tambov | 6 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-03 | Akademia Football Tambov - Metallurg-M Lipetsk | 7 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Akademia Football Tambov - FC Lokomotiv Liski | 0 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Yelets - Akademia Football Tambov | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Akademia Football Tambov | 2 - 1 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 12 | 9 | 3 | 0 | 35:10 | 30 |
2
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:6 | 25 |
3
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:17 | 17 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:12 | 16 |
6
|
FC Yelets | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 13 | 3 | 2 | 8 | 18:24 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:27 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:45 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 14 | 12 | 1 | 1 | 57:14 | 37 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 14 | 10 | 1 | 3 | 26:16 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 14 | 10 | 0 | 4 | 33:14 | 30 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:21 | 22 |
6
|
FC Orel-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 13:20 | 15 |
7
|
Kaluga-M | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:25 | 13 |
8
|
Dnepr Smolensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 9:25 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 3 | 1 | 10 | 14:30 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 14 | 1 | 1 | 12 | 9:44 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |