AO FC Torpedo - Novator Moscow (9-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
20 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
70 | Ilya Smirnov | G | |||
4 | Bogdan Unchanin | M | |||
5 | Daniil Shumilov | M | |||
6 | Artem Andrukh | M | |||
9 | Daniil Reznichenko | M | |||
20 | Ilya Kasjanov | M | |||
41 | Artem Skatov | M | |||
7 | Ivan Gavrilov | M | |||
11 | Aleksandr Frolov | M | |||
33 | Maksim Podkolzin | M | |||
15 | Sergey Polikarpov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
3 | Mark Nemchenko | M | |||
10 | Aleksandr Sakovich | M | |||
19 | Adlan Dzaurov | M | |||
38 | Matvey Myagkov | M | |||
43 | Artem Doroshenko | F | |||
42 | Ilya Bespalyi | D | |||
2 | Mikhail Dementjev | M | |||
16 | Roman Garanin | G | |||
12 | Mironshokh Dzhuraev | M | |||
44 | Aleksandr Andropov | M | |||
39 | Nika Mikoyan | M |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
32 | Nikita Balandin | G | |||
96 | David Kostin | D | |||
80 | Mekhrubon Bobomurodov | M | |||
86 | Aslan Berdiev | M | |||
87 | Danila Gordeev | M | |||
88 | Gabriel Bologan | M | |||
92 | Matvey Petrov | M | |||
95 | Aleksandr Shvetsov | M | |||
97 | Artem Korablev | M | |||
98 | Matvey Dogonov | M | |||
99 | Danila Lobanov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
85 | Svyatoslav Garnikov | M | |||
91 | Artem Karpov | M | |||
93 | Aleksandr Ryzhenkov | M | |||
16 | Artur Agadzhanyan | G | |||
89 | Artur Kazaryan | M | |||
81 | Konstantin Efimov | M | |||
90 | Renat Khayrullin | M | |||
94 | Kamil Khayrullin | M |
Evenementen: AO FC Torpedo
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | FC Devyatka Moscow - AO FC Torpedo | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-05 | AO FC Torpedo - Sokol Moscow | 3 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | AO FC Torpedo - FC Impuls-M Moscow | 3 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | CSP Dinamo Moscow - AO FC Torpedo | 0 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-20 | Rosich-M Moscow - AO FC Torpedo | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-17 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | 1 - 1 |
Serie 8
Algemeen
AO FC Torpedo Winnaar eerste helft 5 van 7
AO FC Torpedo Geen nederlagen 11
AO FC Torpedo Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
AO FC Torpedo Eerste team dat scoort 7 van 7
AO FC Torpedo Less than 4.5 cards 7 van 9
Novator Moscow Nederlagen 3
Novator Moscow Geen doelpunten gescoord 3
Novator Moscow Met tegendoelpunten 3
AO FC Torpedo - Novator Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, match AO FC Torpedo - Novator Moscow, starttijd 2024-05-02 15:30:00 internationale tijd.
AO FC Torpedo en Novator Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Novator Moscow
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Novator Moscow - Cantera Football Academy | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | Zelenograd-M - Novator Moscow | 3 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Novator Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-17 | FC Troitsk - Novator Moscow | 6 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Novator Moscow - Megasfera Moscow | 1 - 5 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Novator Moscow - CSP Dinamo Moscow | 4 - 0 |
Klassement
Moscow Championship - Division B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosich-M Moscow | 15 | 13 | 1 | 1 | 86:24 | 40 |
2
|
FC Troitsk | 16 | 12 | 2 | 2 | 62:20 | 38 |
3
|
AO FC Torpedo | 15 | 11 | 3 | 1 | 50:17 | 36 |
4
|
Smena Moscow | 15 | 11 | 2 | 2 | 52:23 | 35 |
5
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 16 | 10 | 3 | 3 | 45:25 | 33 |
6
|
Sokol Moscow | 15 | 9 | 2 | 4 | 39:24 | 29 |
7
|
Megasfera Moscow | 16 | 9 | 1 | 6 | 59:29 | 28 |
8
|
MFA Sokol Moscow | 15 | 7 | 1 | 7 | 42:42 | 22 |
9
|
FC Devyatka Moscow | 15 | 6 | 2 | 7 | 34:45 | 20 |
10
|
Trudovye Rezervy-M | 15 | 5 | 5 | 5 | 26:22 | 20 |
11
|
Cantera Football Academy | 15 | 5 | 3 | 7 | 40:45 | 18 |
12
|
SSH 75 | 16 | 4 | 3 | 9 | 28:43 | 15 |
13
|
Krasnogvardeets | 16 | 4 | 2 | 10 | 25:54 | 14 |
14
|
Zelenograd-M | 16 | 3 | 2 | 11 | 25:56 | 11 |
15
|
FC Impuls-M Moscow | 15 | 2 | 3 | 10 | 19:42 | 9 |
16
|
Novator Moscow | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:62 | 4 |
17
|
CSP Dinamo Moscow | 16 | 1 | 0 | 15 | 11:84 | 3 |