Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
52.2
Algemene spelersbeoordeling
55 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
6 | Vladimir Tomovic | D | |||
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
11 | Abel Abah | M | |||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
Plaatsvervanger | |||||
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
14 | Adonija Ouanda | D | |||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
18 | Đorđe Popović | D | |||
20 | Andrija Savic | M | |||
88 | Nemanja Milosevic | M |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
47.7
Algemene spelersbeoordeling
78.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Savic | G | 22 | ||
28 | Mihailo Jovanović | D | 34 | 0,3M+ | |
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
5 | Semir Alic | D | 17 | ||
4 | Aleksandar Cvetic | D | 25 | 0,1M+ | |
11 | Andrej Djukic | M | 19 | ||
30 | Dejan Tumbas | M | 21 | ||
29 | Sejin Myung | ||||
7 | Todor Glisovic | M | |||
10 | Vladimir Siladji | F | 30 | 0,9M+ | |
20 | Shedrack Charles | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
17 | Milan Srbijanac | D | 22 | 0,1M+ | |
26 | Aleksa Petrovic | D | |||
13 | Djordje Glisovic | D | |||
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
14 | Ognjen Milanovic | M | 22 | ||
21 | Nikola Eskić | M | 25 | 0,5M+ | |
18 | Ognjen Starcevic | M | |||
9 | Bojan Gajić | F | |||
24 | Dragoljub Radoman | F |
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
3.1
|
4.75
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 10
Algemeen
FK Metalac GM + FK Sloboda Uzice Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FK Metalac GM Met tegendoelpunten 4
FK Metalac GM Geen nederlagen 3
FK Metalac GM Less than 10.5 corners 5 van 6
FK Sloboda Uzice Geen nederlagen 7
FK Sloboda Uzice Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FK Sloboda Uzice Met tegendoelpunten 3
FK Sloboda Uzice Eerste team dat scoort 6 van 8
FK Sloboda Uzice Winnaar eerste helft 5 van 7
FK Sloboda Uzice Less than 10.5 corners 5 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
FK Metalac GM + FK Sloboda Uzice Less than 10.5 corners 4 van 5
FK Metalac GM Geen nederlagen 4
FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice
Servië, Prva Liga, match FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice, starttijd 2024-05-02 16:00:00 internationale tijd.
FK Metalac GM en FK Sloboda Uzice neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Sloboda Uzice
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Uzice - FK Radnički Novi Beograd | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - FK Sloboda Uzice | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Sloboda Uzice - RFK Novi Sad 1921 | 3 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |