Flight FC - Bussdors Utd FC (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Flight FC
NLO Division One League | |||
Ronde 9 | |||
2024-05-07 | Flight FC - Legacy Stars Fc | 3 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-05 | Greenlock FC - Flight FC | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-03 | Woodpecker Fc - Flight FC | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-02 | Flight FC - Bussdors Utd FC | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-29 | Hypebuzz FA - Flight FC | 3 - 1 |
Flight FC - Bussdors Utd FC
Nigeria, NLO Division One League, match Flight FC - Bussdors Utd FC, starttijd 2024-05-02 09:00:00 internationale tijd.
Flight FC en Bussdors Utd FC neemt deel aan het kampioenschap NLO Division One League, Nigeria.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bussdors Utd FC
NLO Division One League | |||
Ronde 9 | |||
2024-05-07 | Bussdors Utd FC - Fwc Champions Fc | 0 - 4 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-05 | Beautiful Tour FC - Bussdors Utd FC | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-03 | Bussdors Utd FC - Legacy Stars Fc | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-02 | Flight FC - Bussdors Utd FC | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-29 | Bussdors Utd FC - Woodpecker Fc | 1 - 2 |
Klassement
NLO Division One League - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Emmalex FC Owo | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 11 |
2
|
Olukismet Football Club Ikere | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
3
|
Adamimogo Football Club | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:2 | 8 |
4
|
Choice Fc Int | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 8 |
5
|
Ablegod Football Club | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | 4 |
6
|
Agbana Wonderful FC | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:22 | 3 |
7
|
Star Builders Fc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NLO Division One League - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lekki United Football Club |
NLO Division One League - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lekki United Football Club |
NLO Division One League - Area 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fwc Champions Fc | 9 | 7 | 2 | 0 | 26:5 | 23 |
2
|
Police Machines FC | 9 | 5 | 3 | 1 | 19:9 | 18 |
3
|
Greenlock FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:10 | 17 |
4
|
Hypebuzz FA | 9 | 5 | 2 | 2 | 26:13 | 17 |
5
|
Legacy Stars Fc | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | 12 |
6
|
Federal Fire Service Fc | 9 | 4 | 0 | 5 | 14:16 | 12 |
7
|
Woodpecker Fc | 9 | 3 | 2 | 4 | 8:12 | 11 |
8
|
Flight FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | 7 |
9
|
Bussdors Utd FC | 9 | 0 | 4 | 5 | 7:19 | 4 |
10
|
Beautiful Tour FC | 9 | 0 | 3 | 6 | 7:37 | 3 |
NLO Division One League - Bwari Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Capital City FC | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 |
2
|
Likeminds FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:8 | 17 |
3
|
N-Youth Sports Academy | 9 | 4 | 3 | 2 | 13:8 | 15 |
4
|
Pcc FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 |
5
|
Tms FC | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:17 | 15 |
6
|
De-Royal Stars Football Academy | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:12 | 12 |
7
|
Fosla Football Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
8
|
Paul E FC | 8 | 2 | 0 | 6 | 8:11 | 6 |
9
|
Eagle City FC | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:18 | 6 |
10
|
Daniel Football Academy | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:22 | 0 |
NLO Division One League - Calabar Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ibom Youth FC | 9 | 7 | 2 | 0 | 17:5 | 23 |
2
|
Phoenix Athletics Sports Club | 9 | 7 | 1 | 1 | 15:4 | 22 |
3
|
Sir Monty FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 11:7 | 17 |
4
|
Hope Of Glory Fc | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:12 | 15 |
5
|
Apex Krane Fc | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:14 | 10 |
7
|
Vandrezzer Fc Academy | 9 | 2 | 3 | 4 | 6:10 | 9 |
7
|
Essien Ayi Fc | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:16 | 9 |
8
|
Palm Syrup Football Club Limited | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:12 | 8 |
9
|
Nordic ACA | 9 | 1 | 4 | 4 | 8:12 | 7 |
10
|
Fc Ona-Pal | 10 | 1 | 4 | 5 | 7:13 | 7 |
NLO Division One League - Daura Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jnr Danburan FC | 8 | 7 | 0 | 1 | 27:7 | 21 |
2
|
Bib FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:8 | 19 |
3
|
Katsina Jnr FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:11 | 14 |
4
|
Tudunwada Fc | 8 | 3 | 4 | 1 | 16:11 | 13 |
5
|
Ahzuba Fc | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:10 | 12 |
6
|
Fc Cp Boys | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:16 | 8 |
7
|
Famous Spider Fc | 8 | 2 | 0 | 6 | 14:24 | 6 |
8
|
Fc Mambayya | 9 | 1 | 3 | 5 | 7:17 | 6 |
9
|
Arewa FC | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:18 | 4 |
NLO Division One League - Ebedei Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Ebedei | 7 | 4 | 3 | 0 | 15:4 | 15 |
2
|
Juvenile Fc | 7 | 5 | 0 | 2 | 17:9 | 15 |
3
|
Best Talent Football Club | 7 | 4 | 2 | 1 | 28:9 | 14 |
4
|
Dino Sporting Club | 7 | 3 | 3 | 1 | 21:6 | 12 |
5
|
Bfut FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 6:9 | 10 |
6
|
Customs FC | 7 | 0 | 5 | 2 | 6:10 | 5 |
7
|
Lasegski Football Club | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:20 | 4 |
8
|
Olumo Utd FC | 7 | 0 | 1 | 6 | 2:37 | 1 |
NLO Division One League - Gombe Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Septagons FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2
|
Kadafur FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
3
|
Makwada Warriors Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
4
|
El-Shamah Sprt FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
NLO Division One League - Gombe Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flash Flamingoes Fc Gombe | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 11 |
2
|
Police Baretta FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:3 | 10 |
3
|
Zaki Mairiga FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 10 |
4
|
Bare Utd FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:9 | 6 |
5
|
Super Pillars Fc | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | 5 |
6
|
Gombe Warriors Fc Gombe | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:14 | 0 |
NLO Division One League - Ibadan Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oyomesi FC | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:5 | 14 |
2
|
Ogbomoso United Fc | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:8 | 14 |
3
|
Ilaji Football Club | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:9 | 11 |
4
|
Oye Olohun T&T FC | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | 9 |
5
|
Corner Stone FC | 7 | 2 | 3 | 2 | 10:11 | 9 |
6
|
Positive Football Academy | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | 9 |
7
|
3sc B FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | 8 |
8
|
Black Scorpion Football Club | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:13 | 1 |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barau Fc | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 12 |
2
|
Ganduje Babes Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
3
|
Sabon Gari Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:8 | 7 |
4
|
Hausawa United Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | 7 |
5
|
Sbs Fc (Waliyya) | 5 | 2 | 0 | 3 | 2:4 | 6 |
6
|
Albarka Fc | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | 4 |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atk Fc Kano | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 13 |
2
|
Halfa Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
3
|
Dutse Strikers | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | 7 |
4
|
Zango | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | 6 |
5
|
Highlanders Fc | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
6
|
Sky Academy | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:10 | 0 |
NLO Division One League - Kaduna Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Yoca Crocodile | 8 | 8 | 0 | 0 | 14:1 | 24 |
2
|
Green Beret FC | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:5 | 19 |
3
|
Kaduna United | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 12 |
4
|
Standard Football Club | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:10 | 9 |
5
|
Fulfil FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | 9 |
6
|
Seat Of God Football Club | 8 | 1 | 4 | 3 | 6:13 | 7 |
7
|
KJ United FC | 9 | 1 | 3 | 5 | 3:11 | 6 |
8
|
Unity FC | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:12 | 5 |
9
|
ABU Zaria FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 7:12 | 4 |
NLO Division One League - Kebbi Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kanta Warriors FC | 7 | 7 | 0 | 0 | 21:5 | 21 |
2
|
Discovery Aca | 7 | 5 | 0 | 2 | 16:10 | 15 |
3
|
Jedo FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 18:10 | 13 |
4
|
FC Chika Malami | 7 | 3 | 1 | 3 | 10:8 | 10 |
5
|
Ysfon Sajo FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:13 | 10 |
6
|
Fasbir Football Academy | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:23 | 6 |
7
|
Zamfara United Feeders | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:7 | 4 |
8
|
Tafida FA | 7 | 0 | 1 | 6 | 8:18 | 1 |
NLO Division One League - Kontagora Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kogi United Fc | 5 | 5 | 0 | 0 | 8:1 | 15 |
2
|
Niger Tornados fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
3
|
Oyah Sports Fc | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
4
|
Confluences Star Football Club | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
5
|
Jsc Fc | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
NLO Division One League - Kwale Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fc Deltra | 8 | 7 | 1 | 0 | 15:2 | 22 |
2
|
Rolly Fc | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:4 | 18 |
3
|
Oyc Fc | 8 | 4 | 3 | 1 | 9:3 | 15 |
4
|
Morsko Fc | 8 | 4 | 1 | 3 | 7:7 | 13 |
5
|
Isoko United | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:11 | 12 |
6
|
Ughelli Rovers Football Club | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:9 | 6 |
7
|
Delter Marines Fc | 8 | 1 | 3 | 4 | 3:17 | 6 |
8
|
Holy Arrows Fc Oleh | 8 | 1 | 1 | 6 | 7:12 | 4 |
9
|
Living Voices Fc | 8 | 0 | 3 | 5 | 4:12 | 3 |
NLO Division One League - Legacy Pitch 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magic Stars Football Club | 10 | 8 | 2 | 0 | 16:5 | 26 |
2
|
Allifrey Fc | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:8 | 23 |
3
|
Broad City Football Club | 10 | 6 | 3 | 1 | 25:8 | 21 |
4
|
Tccg Fc | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:9 | 20 |
5
|
Lekki United Football Club | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 17 |
6
|
Iganmu Football Club | 10 | 2 | 5 | 3 | 18:20 | 11 |
7
|
Dannaz Football Club | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
8
|
Synergy Ultimate Sports Club | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
9
|
Gbagada Football Club | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:15 | 9 |
10
|
Ablaze Fc | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:23 | 4 |
11
|
Fc Robo | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:27 | 1 |
NLO Division One League - Area 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hypebuzz FA | ||||||
|
Police Machines FC | ||||||
|
Bussdors Utd FC | ||||||
|
Federal Fire Service Fc | ||||||
|
Woodpecker Fc | ||||||
|
Fwc Champions Fc | ||||||
|
Flight FC | ||||||
|
Beautiful Tour FC | ||||||
|
Greenlock FC | ||||||
|
Legacy Stars Fc |
NLO Division One League - Bwari Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tms FC | ||||||
|
Daniel Football Academy | ||||||
|
Eagle City FC | ||||||
|
Capital City FC | ||||||
|
Paul E FC | ||||||
|
N-Youth Sports Academy | ||||||
|
Pcc FC | ||||||
|
De-Royal Stars Football Academy | ||||||
|
Likeminds FC | ||||||
|
Fosla Academy FC | ||||||
|
Fosla Football Club |
NLO Division One League - Calabar Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Phoenix Athletics Sports Club | ||||||
|
Vandrezzer Fc Academy | ||||||
|
Essien Ayi Fc | ||||||
|
Apex Krane Fc | ||||||
|
Ibom Youth FC | ||||||
|
Sir Monty FC | ||||||
|
Palm Syrup Football Club Limited | ||||||
|
Fc Ona-Pal | ||||||
|
Nordic ACA | ||||||
|
Hope Of Glory Fc |
NLO Division One League - Daura Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ahzuba Fc | ||||||
|
Bib FC | ||||||
|
Fc Mambayya | ||||||
|
Tudunwada Fc | ||||||
|
Famous Spider Fc | ||||||
|
Arewa FC | ||||||
|
Jnr Danburan FC | ||||||
|
Katsina Jnr FC |
NLO Division One League - Ebedei Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lasegski Football Club | ||||||
|
Dino Sporting Club | ||||||
|
Bfut FC | ||||||
|
Customs FC | ||||||
|
Best Talent Football Club | ||||||
|
Olumo Utd FC | ||||||
|
FC Ebedei | ||||||
|
Juvenile Fc |
NLO Division One League - Gombe Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ty Buratai Academy | ||||||
|
Mohammed Kwajaffa Fc | ||||||
|
Kadafur FC | ||||||
|
Septagons FC | ||||||
|
El-Shamah Sprt FC | ||||||
|
Makwada Warriors Fc |
NLO Division One League - Gombe Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bare Utd FC | ||||||
|
Gombe Warriors Fc Gombe | ||||||
|
Super Pillars Fc | ||||||
|
Police Baretta FC | ||||||
|
Zaki Mairiga FC | ||||||
|
Flash Flamingoes Fc Gombe |
NLO Division One League - Ibadan Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Corner Stone FC | ||||||
|
Positive Football Academy | ||||||
|
Ilaji Football Club | ||||||
|
Oye Olohun T&T FC | ||||||
|
Black Scorpion Football Club | ||||||
|
3sc B FC | ||||||
|
Ogbomoso United Fc | ||||||
|
Oyomesi FC |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sky Limit Fc | ||||||
|
Royal Foam Fc | ||||||
|
FC Super Star Sheika | ||||||
|
Clever Warriors Football Club | ||||||
|
Kwankwasiyya Fc | ||||||
|
Kano Pillars Fc Junior |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Zaura FC | ||||||
|
Fc Giadano | ||||||
|
Tawiyya FC | ||||||
|
Albarka Fc | ||||||
|
Sports Club Dromeda | ||||||
|
Kano Stars FC |
NLO Division One League - Kaduna Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Yoca Crocodile | ||||||
|
Unity FC | ||||||
|
KJ United FC | ||||||
|
Seat Of God Football Club | ||||||
|
Green Beret FC | ||||||
|
Fulfil FC | ||||||
|
ABU Zaria FC | ||||||
|
Kaduna United |
NLO Division One League - Kebbi Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Discovery Aca | ||||||
|
Fasbir Football Academy | ||||||
|
Tafida FA | ||||||
|
Ysfon Sajo FC | ||||||
|
Jedo FC | ||||||
|
Kanta Warriors FC | ||||||
|
FC Chika Malami | ||||||
|
Matawalen M Utd |
NLO Division One League - Kontagora Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prime & Zuma Fc | ||||||
|
Confluences Star Football Club | ||||||
|
Oyah Sports Fc | ||||||
|
Jsc Fc | ||||||
|
Kogi United Fc | ||||||
|
Niger Tornados fc |
NLO Division One League - Kwale Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Living Voices Fc | ||||||
|
Junosa Fc | ||||||
|
Ughelli Rovers Football Club | ||||||
|
Rolly Fc | ||||||
|
Oyc Fc | ||||||
|
Morsko Fc | ||||||
|
Isoko United | ||||||
|
Fc Deltra | ||||||
|
Holy Arrows Fc Oleh | ||||||
|
Delter Marines Fc |
NLO Division One League - Legacy Pitch 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dannaz Football Club | ||||||
|
Allifrey Fc | ||||||
|
Tccg Fc | ||||||
|
Synergy Ultimate Sports Club | ||||||
|
Fc Robo | ||||||
|
Magic Stars Football Club | ||||||
|
Lekki United Football Club | ||||||
|
Iganmu Football Club | ||||||
|
Gbagada Football Club | ||||||
|
Broad City Football Club | ||||||
|
Ablaze Fc |
NLO Division One League - Area 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hypebuzz FA | ||||||
|
Police Machines FC | ||||||
|
Bussdors Utd FC | ||||||
|
Federal Fire Service Fc | ||||||
|
Woodpecker Fc | ||||||
|
Fwc Champions Fc | ||||||
|
Flight FC | ||||||
|
Beautiful Tour FC | ||||||
|
Greenlock FC | ||||||
|
Legacy Stars Fc |
NLO Division One League - Bwari Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tms FC | ||||||
|
Daniel Football Academy | ||||||
|
Eagle City FC | ||||||
|
Capital City FC | ||||||
|
Paul E FC | ||||||
|
N-Youth Sports Academy | ||||||
|
Pcc FC | ||||||
|
De-Royal Stars Football Academy | ||||||
|
Likeminds FC | ||||||
|
Fosla Academy FC | ||||||
|
Fosla Football Club |
NLO Division One League - Calabar Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ibom Youth FC | ||||||
|
Sir Monty FC | ||||||
|
Palm Syrup Football Club Limited | ||||||
|
Fc Ona-Pal | ||||||
|
Nordic ACA | ||||||
|
Hope Of Glory Fc | ||||||
|
Phoenix Athletics Sports Club | ||||||
|
Vandrezzer Fc Academy | ||||||
|
Essien Ayi Fc | ||||||
|
Apex Krane Fc |
NLO Division One League - Daura Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ahzuba Fc | ||||||
|
Bib FC | ||||||
|
Fc Mambayya | ||||||
|
Tudunwada Fc | ||||||
|
Famous Spider Fc | ||||||
|
Arewa FC | ||||||
|
Jnr Danburan FC | ||||||
|
Katsina Jnr FC |
NLO Division One League - Ebedei Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lasegski Football Club | ||||||
|
Dino Sporting Club | ||||||
|
Bfut FC | ||||||
|
Customs FC | ||||||
|
Best Talent Football Club | ||||||
|
Olumo Utd FC | ||||||
|
FC Ebedei | ||||||
|
Juvenile Fc |
NLO Division One League - Gombe Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ty Buratai Academy | ||||||
|
Mohammed Kwajaffa Fc | ||||||
|
Kadafur FC | ||||||
|
Septagons FC | ||||||
|
El-Shamah Sprt FC | ||||||
|
Makwada Warriors Fc |
NLO Division One League - Gombe Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bare Utd FC | ||||||
|
Gombe Warriors Fc Gombe | ||||||
|
Super Pillars Fc | ||||||
|
Police Baretta FC | ||||||
|
Zaki Mairiga FC | ||||||
|
Flash Flamingoes Fc Gombe |
NLO Division One League - Ibadan Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Corner Stone FC | ||||||
|
Positive Football Academy | ||||||
|
Ilaji Football Club | ||||||
|
Oye Olohun T&T FC | ||||||
|
Black Scorpion Football Club | ||||||
|
3sc B FC | ||||||
|
Ogbomoso United Fc | ||||||
|
Oyomesi FC |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sky Limit Fc | ||||||
|
Royal Foam Fc | ||||||
|
FC Super Star Sheika | ||||||
|
Clever Warriors Football Club | ||||||
|
Kwankwasiyya Fc | ||||||
|
Kano Pillars Fc Junior |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Zaura FC | ||||||
|
Fc Giadano | ||||||
|
Tawiyya FC | ||||||
|
Albarka Fc | ||||||
|
Sports Club Dromeda | ||||||
|
Kano Stars FC |
NLO Division One League - Kaduna Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Yoca Crocodile | ||||||
|
Kaduna United | ||||||
|
Unity FC | ||||||
|
KJ United FC | ||||||
|
Seat Of God Football Club | ||||||
|
Green Beret FC | ||||||
|
Fulfil FC | ||||||
|
ABU Zaria FC |
NLO Division One League - Kebbi Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Discovery Aca | ||||||
|
Fasbir Football Academy | ||||||
|
Tafida FA | ||||||
|
Ysfon Sajo FC | ||||||
|
Jedo FC | ||||||
|
Kanta Warriors FC | ||||||
|
FC Chika Malami | ||||||
|
Matawalen M Utd |
NLO Division One League - Kontagora Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prime & Zuma Fc | ||||||
|
Confluences Star Football Club | ||||||
|
Oyah Sports Fc | ||||||
|
Jsc Fc | ||||||
|
Kogi United Fc | ||||||
|
Niger Tornados fc |
NLO Division One League - Kwale Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Living Voices Fc | ||||||
|
Junosa Fc | ||||||
|
Ughelli Rovers Football Club | ||||||
|
Rolly Fc | ||||||
|
Oyc Fc | ||||||
|
Morsko Fc | ||||||
|
Isoko United | ||||||
|
Fc Deltra | ||||||
|
Holy Arrows Fc Oleh | ||||||
|
Delter Marines Fc |
NLO Division One League - Legacy Pitch 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dannaz Football Club | ||||||
|
Allifrey Fc | ||||||
|
Tccg Fc | ||||||
|
Synergy Ultimate Sports Club | ||||||
|
Fc Robo | ||||||
|
Magic Stars Football Club | ||||||
|
Lekki United Football Club | ||||||
|
Iganmu Football Club | ||||||
|
Gbagada Football Club | ||||||
|
Broad City Football Club | ||||||
|
Ablaze Fc |
NLO Division One League - Ilorin Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abray Sports Fc | 9 | 6 | 2 | 1 | 16:6 | 20 |
2
|
Barrier Fc | 9 | 6 | 2 | 1 | 13:6 | 20 |
3
|
Laycon Fa | 9 | 4 | 3 | 2 | 9:8 | 15 |
4
|
Kfa Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 9:7 | 14 |
5
|
Na Royal Fc | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 13 |
6
|
La Planet Fa | 9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | 11 |
7
|
Dohz Fa | 9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | 10 |
8
|
Sgfc Ath Sc | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:12 | 6 |
9
|
Offa Fc | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:11 | 6 |
10
|
Abs Fc | 9 | 0 | 5 | 4 | 9:17 | 5 |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Clever Warriors Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 18:7 | 11 |
2
|
Kwankwasiyya Fc | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 8 |
3
|
Kano pillars feeders Fc | 5 | 1 | 4 | 0 | 8:6 | 7 |
4
|
Super Stars Sheika Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | 7 |
5
|
Sky Limit Fc | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | 4 |
6
|
Royal Fc | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | 3 |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kano Stars Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 11 |
2
|
Tawiyya Fc | 5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 9 |
3
|
Dromeda Fc | 5 | 2 | 2 | 1 | 12:9 | 8 |
4
|
Orlu United Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
5
|
Aa Zaura Fc | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
6
|
Giodano Fc | 5 | 0 | 0 | 5 | 7:16 | 0 |
NLO Division One League - Legacy Pitch 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
City Sport Fc | 10 | 6 | 3 | 1 | 18:9 | 21 |
2
|
LionHeart Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:8 | 14 |
3
|
Divine Praise Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:6 | 14 |
4
|
Dosu Joseph Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:7 | 14 |
5
|
Joy Cometh Fc | 9 | 3 | 5 | 1 | 6:5 | 14 |
6
|
Bison Fc | 9 | 3 | 4 | 2 | 15:8 | 13 |
7
|
Fadan Fc | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:14 | 11 |
8
|
The Kings Football Club | 9 | 3 | 1 | 5 | 6:17 | 10 |
9
|
Tradesafe Sport Fc Feeders | 9 | 2 | 3 | 4 | 8:17 | 9 |
10
|
Athletic Football Club Lagos (gs Fc-Athletic) | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:15 | 5 |
NLO Division One League - Lafia Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fc Basira | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | 13 |
2
|
Frsc Fc | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
3
|
The Kings Football Club | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:4 | 7 |
4
|
Setraco Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | 7 |
5
|
Mighty Jets Feeders Fc | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | 4 |
6
|
Maichibi United Fc | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | 3 |
NLO Division One League - Maracana 1 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
First Bank Football Club | 10 | 8 | 2 | 0 | 35:5 | 26 |
2
|
Real Sapphire Fc | 10 | 7 | 3 | 0 | 29:7 | 24 |
3
|
Collins Edwin Sports Club | 10 | 6 | 3 | 1 | 20:14 | 21 |
4
|
Mavlon Fc | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:9 | 15 |
5
|
Spartans Fc | 10 | 3 | 5 | 2 | 23:13 | 14 |
6
|
As Racine Fc | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:16 | 14 |
7
|
Valiant Fc | 10 | 4 | 1 | 5 | 18:14 | 13 |
8
|
Crime Fighters Fc | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:21 | 10 |
9
|
Alimcity Fa | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | 8 |
10
|
F8Ballers Fc | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:41 | 4 |
11
|
Zenith Emperor Fc | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:30 | 4 |
NLO Division One League - Maracana 2 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ojodu City Fc | 9 | 8 | 0 | 1 | 24:5 | 24 |
2
|
Ooim Fc | 9 | 6 | 2 | 1 | 24:11 | 20 |
3
|
Admiralty Fc | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:11 | 16 |
4
|
Glory Boys Fc | 9 | 4 | 1 | 4 | 25:13 | 13 |
5
|
Sporting Lfa | 9 | 3 | 4 | 2 | 20:15 | 13 |
7
|
Byt Fc | 9 | 3 | 4 | 2 | 15:15 | 13 |
7
|
Roro Fc | 9 | 4 | 1 | 4 | 24:20 | 13 |
8
|
Okaka Fc | 9 | 1 | 3 | 5 | 11:21 | 6 |
9
|
Emmydinho Fc | 9 | 0 | 4 | 5 | 11:24 | 4 |
10
|
Buruj Fc | 9 | 0 | 1 | 8 | 6:48 | 1 |
NLO Division One League - Oisa Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kun Khalifat Fc | 8 | 4 | 2 | 2 | 12:6 | 14 |
2
|
Campos Fc | 8 | 4 | 2 | 2 | 12:8 | 14 |
3
|
Ikukuoma Fc | 8 | 4 | 2 | 2 | 7:4 | 14 |
4
|
A & A Fc | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:6 | 13 |
5
|
Heartland Feeders Fc | 8 | 2 | 6 | 0 | 6:4 | 12 |
6
|
Peace Fc | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:7 | 9 |
7
|
Oisa Fc | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:10 | 9 |
8
|
St Nwadinso Fc | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:11 | 6 |
9
|
First Mahi Fc | 8 | 0 | 4 | 4 | 6:18 | 4 |
NLO Division One League - Omoku Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chimooski Fc | 8 | 5 | 2 | 1 | 14:4 | 17 |
2
|
De-Sapele Lions Fc | 8 | 4 | 4 | 0 | 8:1 | 16 |
3
|
Sporting Fc | 8 | 5 | 1 | 2 | 17:8 | 16 |
4
|
Ereme Jackson Fc | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:6 | 12 |
5
|
Willbros Fc | 8 | 2 | 4 | 2 | 7:11 | 10 |
6
|
Sunsel Fc | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:5 | 8 |
7
|
Apex Krane Fc | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | 5 |
8
|
Khana Fc | 7 | 0 | 2 | 5 | 3:16 | 2 |
9
|
Jet Bombers Fc | 7 | 0 | 1 | 6 | 1:19 | 1 |
NLO Division One League - Osogbo Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Igbajo United Fc | 9 | 7 | 0 | 2 | 17:6 | 21 |
2
|
Karamba Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:6 | 14 |
3
|
Hmk Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 9:9 | 14 |
4
|
Hammola Fc | 9 | 4 | 2 | 3 | 7:5 | 14 |
5
|
Ijesha Warriors Fc | 9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 13 |
6
|
Ase Ridyem Fc | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:8 | 13 |
7
|
Victory Police Fc | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | 11 |
8
|
Fehinty Fc | 9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | 11 |
9
|
Aayk Fc | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:10 | 11 |
10
|
Alaska Fc | 9 | 1 | 1 | 7 | 5:15 | 4 |
NLO Division One League - Remo Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ottasolo Fc | 7 | 6 | 1 | 0 | 11:5 | 19 |
2
|
Atlanta Sc | 7 | 6 | 0 | 1 | 14:7 | 18 |
3
|
Imperial Fc | 7 | 5 | 1 | 1 | 13:7 | 16 |
4
|
Star Builders Fc | 7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 7 |
5
|
Voe Fc | 7 | 2 | 1 | 4 | 13:19 | 7 |
6
|
Almar Fc | 7 | 2 | 0 | 5 | 14:16 | 6 |
7
|
Ladegbuwa Fc | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | 5 |
8
|
Ijebu Atletic Fc | 7 | 0 | 2 | 5 | 11:18 | 2 |
NLO Division One League - Umuahia Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cynosure Fc | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:5 | 23 |
2
|
Ingas Fc | 10 | 5 | 4 | 1 | 17:11 | 19 |
3
|
Enyimba Feeders Fc | 10 | 4 | 6 | 0 | 18:8 | 18 |
4
|
City Stars Fc | 10 | 3 | 5 | 2 | 8:8 | 14 |
5
|
Supreme Kings Fc | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | 14 |
6
|
Greatness Sc | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:12 | 13 |
7
|
Right2Win Fc | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:15 | 12 |
8
|
Buberio Fc | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:13 | 10 |
9
|
Jaguar Fc | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:16 | 9 |
10
|
Aba Fc | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:19 | 8 |
11
|
Ave Fc | 10 | 0 | 6 | 4 | 5:11 | 6 |
NLO Division One League - Ilorin Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Abray Sports Fc | ||||||
|
Sgfc Ath Sc | ||||||
|
Barrier Fc | ||||||
|
La Planet Fa | ||||||
|
Laycon Fa | ||||||
|
Dohz Fa | ||||||
|
Na Royal Fc | ||||||
|
Abs Fc | ||||||
|
Offa Fc | ||||||
|
Kfa Fc |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kano pillars feeders Fc | ||||||
|
Kwankwasiyya Fc | ||||||
|
Clever Warriors Fc | ||||||
|
Super Stars Sheika Fc | ||||||
|
Royal Fc | ||||||
|
Sky Limit Fc |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kano Stars Fc | ||||||
|
Dromeda Fc | ||||||
|
Orlu United Fc | ||||||
|
Giodano Fc | ||||||
|
Aa Zaura Fc | ||||||
|
Tawiyya Fc |
NLO Division One League - Legacy Pitch 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
City Sport Fc | ||||||
|
Mustaseed Fc | ||||||
|
Joy Cometh Fc | ||||||
|
The Kings Football Club | ||||||
|
Bison Fc | ||||||
|
Divine Praise Fc | ||||||
|
Fadan Fc | ||||||
|
Tradesafe Sport Fc Feeders | ||||||
|
Athletic Football Club Lagos (gs Fc-Athletic) | ||||||
|
LionHeart Fc | ||||||
|
Dosu Joseph Fc |
NLO Division One League - Lafia Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maichibi United Fc | ||||||
|
Fc Basira | ||||||
|
Setraco Fc | ||||||
|
The Kings Football Club | ||||||
|
Mighty Jets Feeders Fc | ||||||
|
Frsc Fc |
NLO Division One League - Maracana 1 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
First Bank Football Club | ||||||
|
Crime Fighters Fc | ||||||
|
As Racine Fc | ||||||
|
Real Sapphire Fc | ||||||
|
Spartans Fc | ||||||
|
Alimcity Fa | ||||||
|
Zenith Emperor Fc | ||||||
|
F8Ballers Fc | ||||||
|
Mavlon Fc | ||||||
|
Valiant Fc | ||||||
|
Collins Edwin Sports Club |
NLO Division One League - Maracana 2 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ojodu City Fc | ||||||
|
Ooim Fc | ||||||
|
Glory Boys Fc | ||||||
|
Okaka Fc | ||||||
|
Roro Fc | ||||||
|
Sporting Lfa | ||||||
|
Admiralty Fc | ||||||
|
Buruj Fc | ||||||
|
Byt Fc | ||||||
|
Emmydinho Fc |
NLO Division One League - Oisa Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Campos Fc | ||||||
|
Oisa Fc | ||||||
|
Heartland Feeders Fc | ||||||
|
Kun Khalifat Fc | ||||||
|
Safe Africa Child Fc | ||||||
|
St Nwadinso Fc | ||||||
|
Ikukuoma Fc | ||||||
|
First Mahi Fc | ||||||
|
A & A Fc | ||||||
|
Peace Fc |
NLO Division One League - Omoku Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Willbros Fc | ||||||
|
De-Sapele Lions Fc | ||||||
|
Ereme Jackson Fc | ||||||
|
Sunsel Fc | ||||||
|
Khana Fc | ||||||
|
Jet Bombers Fc | ||||||
|
Sporting Fc | ||||||
|
Chimooski Fc | ||||||
|
Apex Krane Fc |
NLO Division One League - Osogbo Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hammola Fc | ||||||
|
Hmk Fc | ||||||
|
Ijesha Warriors Fc | ||||||
|
Aayk Fc | ||||||
|
Fehinty Fc | ||||||
|
Victory Police Fc | ||||||
|
Ase Ridyem Fc | ||||||
|
Karamba Fc | ||||||
|
Igbajo United Fc | ||||||
|
Alaska Fc |
NLO Division One League - Remo Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Star Builders Fc | ||||||
|
Atlanta Sc | ||||||
|
Ijebu Atletic Fc | ||||||
|
Imperial Fc | ||||||
|
Ottasolo Fc | ||||||
|
Ladegbuwa Fc | ||||||
|
Almar Fc | ||||||
|
Voe Fc |
NLO Division One League - Umuahia Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ingas Fc | ||||||
|
Supreme Kings Fc | ||||||
|
Right2Win Fc | ||||||
|
Cynosure Fc | ||||||
|
Jaguar Fc | ||||||
|
Greatness Sc | ||||||
|
Aba Fc | ||||||
|
Buberio Fc | ||||||
|
Ave Fc | ||||||
|
City Stars Fc | ||||||
|
Enyimba Feeders Fc |
NLO Division One League - Ilorin Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dohz Fa | ||||||
|
Abray Sports Fc | ||||||
|
Sgfc Ath Sc | ||||||
|
Barrier Fc | ||||||
|
La Planet Fa | ||||||
|
Kfa Fc | ||||||
|
Na Royal Fc | ||||||
|
Abs Fc | ||||||
|
Offa Fc | ||||||
|
Laycon Fa |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kano pillars feeders Fc | ||||||
|
Kwankwasiyya Fc | ||||||
|
Clever Warriors Fc | ||||||
|
Super Stars Sheika Fc | ||||||
|
Royal Fc | ||||||
|
Sky Limit Fc |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kano Stars Fc | ||||||
|
Dromeda Fc | ||||||
|
Orlu United Fc | ||||||
|
Giodano Fc | ||||||
|
Aa Zaura Fc | ||||||
|
Tawiyya Fc |
NLO Division One League - Legacy Pitch 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
City Sport Fc | ||||||
|
Mustaseed Fc | ||||||
|
Joy Cometh Fc | ||||||
|
The Kings Football Club | ||||||
|
Bison Fc | ||||||
|
Divine Praise Fc | ||||||
|
Fadan Fc | ||||||
|
Tradesafe Sport Fc Feeders | ||||||
|
Athletic Football Club Lagos (gs Fc-Athletic) | ||||||
|
LionHeart Fc | ||||||
|
Dosu Joseph Fc |
NLO Division One League - Lafia Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maichibi United Fc | ||||||
|
Fc Basira | ||||||
|
Mighty Jets Feeders Fc | ||||||
|
Frsc Fc | ||||||
|
The Kings Football Club | ||||||
|
Setraco Fc |
NLO Division One League - Maracana 1 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
First Bank Football Club | ||||||
|
Crime Fighters Fc | ||||||
|
Collins Edwin Sports Club | ||||||
|
Valiant Fc | ||||||
|
As Racine Fc | ||||||
|
Real Sapphire Fc | ||||||
|
Spartans Fc | ||||||
|
Alimcity Fa | ||||||
|
Zenith Emperor Fc | ||||||
|
F8Ballers Fc | ||||||
|
Mavlon Fc |
NLO Division One League - Maracana 2 Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Buruj Fc | ||||||
|
Byt Fc | ||||||
|
Emmydinho Fc | ||||||
|
Ojodu City Fc | ||||||
|
Ooim Fc | ||||||
|
Glory Boys Fc | ||||||
|
Okaka Fc | ||||||
|
Roro Fc | ||||||
|
Sporting Lfa | ||||||
|
Admiralty Fc |
NLO Division One League - Oisa Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St Nwadinso Fc | ||||||
|
Campos Fc | ||||||
|
Oisa Fc | ||||||
|
Heartland Feeders Fc | ||||||
|
Kun Khalifat Fc | ||||||
|
Safe Africa Child Fc | ||||||
|
A & A Fc | ||||||
|
Peace Fc | ||||||
|
Ikukuoma Fc | ||||||
|
First Mahi Fc |
NLO Division One League - Omoku Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Willbros Fc | ||||||
|
De-Sapele Lions Fc | ||||||
|
Ereme Jackson Fc | ||||||
|
Sunsel Fc | ||||||
|
Khana Fc | ||||||
|
Jet Bombers Fc | ||||||
|
Sporting Fc | ||||||
|
Chimooski Fc | ||||||
|
Apex Krane Fc |
NLO Division One League - Osogbo Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hmk Fc | ||||||
|
Hammola Fc | ||||||
|
Alaska Fc | ||||||
|
Aayk Fc | ||||||
|
Fehinty Fc | ||||||
|
Victory Police Fc | ||||||
|
Ase Ridyem Fc | ||||||
|
Karamba Fc | ||||||
|
Igbajo United Fc | ||||||
|
Ijesha Warriors Fc |
NLO Division One League - Remo Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlanta Sc | ||||||
|
Ijebu Atletic Fc | ||||||
|
Imperial Fc | ||||||
|
Ottasolo Fc | ||||||
|
Star Builders Fc | ||||||
|
Ladegbuwa Fc | ||||||
|
Almar Fc | ||||||
|
Voe Fc |
NLO Division One League - Umuahia Centre 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ingas Fc | ||||||
|
Supreme Kings Fc | ||||||
|
Right2Win Fc | ||||||
|
Cynosure Fc | ||||||
|
Jaguar Fc | ||||||
|
Greatness Sc | ||||||
|
Aba Fc | ||||||
|
Buberio Fc | ||||||
|
Ave Fc | ||||||
|
City Stars Fc | ||||||
|
Enyimba Feeders Fc |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atharah Fa | 5 | 4 | 0 | 1 | 13:7 | 12 |
2
|
Warinjie Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | 11 |
3
|
Fc Yarmalight | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:8 | 7 |
4
|
Ben Akwuegbu Fc | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:9 | 6 |
5
|
Binani Football Club | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | 5 |
6
|
Adamu Jumba Fc | 5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | 1 |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abj Football Club Bauchi | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:4 | 16 |
2
|
Deluxe Football Club | 6 | 3 | 3 | 0 | 13:5 | 12 |
3
|
Wikki Tourists Feeder F.C | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
4
|
Plateau Jets Fc | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:5 | 7 |
5
|
Wunti Fc | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:13 | 7 |
6
|
Zabgai International Fc Bauchi | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | 6 |
7
|
Misau United Fc | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | 4 |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Fc Yarmalight | ||||||
|
Atharah Fa | ||||||
|
Warinjie Fc | ||||||
|
Ben Akwuegbu Fc | ||||||
|
Binani Football Club | ||||||
|
Adamu Jumba Fc |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plateau Jets Fc | ||||||
|
Wunti Fc | ||||||
|
Zabgai International Fc Bauchi | ||||||
|
Abj Football Club Bauchi | ||||||
|
Wikki Tourists Feeder F.C | ||||||
|
Deluxe Football Club | ||||||
|
Misau United Fc |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atharah Fa | ||||||
|
Warinjie Fc | ||||||
|
Fc Yarmalight | ||||||
|
Binani Football Club | ||||||
|
Ben Akwuegbu Fc | ||||||
|
Adamu Jumba Fc |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plateau Jets Fc | ||||||
|
Wunti Fc | ||||||
|
Zabgai International Fc Bauchi | ||||||
|
Abj Football Club Bauchi | ||||||
|
Wikki Tourists Feeder F.C | ||||||
|
Deluxe Football Club | ||||||
|
Misau United Fc |
NLO Division One League - Lafia Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Midlands FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:6 | 13 |
2
|
Zeal Minds FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 12:8 | 8 |
3
|
Nysc Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 7 |
4
|
Wan Agara FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
5
|
Vet Rovers Football Club | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | 6 |
6
|
Mafeng FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | 0 |
NLO Division One League - Lafia Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Vet Rovers Football Club | ||||||
|
Zeal Minds FC | ||||||
|
Nysc Fc | ||||||
|
Mafeng FC | ||||||
|
Midlands FC | ||||||
|
Wan Agara FC |
NLO Division One League - Lafia Centre, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zeal Minds FC | ||||||
|
Nysc Fc | ||||||
|
Vet Rovers Football Club | ||||||
|
Mafeng FC | ||||||
|
Wan Agara FC | ||||||
|
Midlands FC |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Clever Warriors Football Club | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
Tawiyya Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:6 | 3 |
3
|
Kano Stars Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
4
|
Kwankwasiyya Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Clever Warriors Football Club | ||||||
|
Tawiyya Fc | ||||||
|
Kwankwasiyya Fc | ||||||
|
Kano Stars Fc |
NLO Division One League - Kano Centre 1, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Clever Warriors Football Club | ||||||
|
Tawiyya Fc | ||||||
|
Kwankwasiyya Fc | ||||||
|
Kano Stars Fc |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barau Fc | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2
|
Halfa Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 |
3
|
Atk Fc Kano | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
4
|
Hausawa United Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atk Fc Kano | ||||||
|
Hausawa United Fc | ||||||
|
Barau Fc | ||||||
|
Halfa Fc |
NLO Division One League - Jigawa 1 Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atk Fc Kano | ||||||
|
Hausawa United Fc | ||||||
|
Barau Fc | ||||||
|
Halfa Fc |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warinjie Fc | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2
|
Atharah Fa | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3
|
Deluxe Football Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4
|
Abj Football Club Bauchi | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
NLO Division One League - Gombe Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Police Baretta FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
2
|
Septagons FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3
|
Flash Flamingoes Fc Gombe | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
4
|
Kadafur FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:11 | 0 |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atharah Fa | ||||||
|
Deluxe Football Club | ||||||
|
Warinjie Fc | ||||||
|
Abj Football Club Bauchi |
NLO Division One League - Gombe Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Septagons FC | ||||||
|
Flash Flamingoes Fc Gombe | ||||||
|
Police Baretta FC | ||||||
|
Kadafur FC |
NLO Division One League - Bauchi Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atharah Fa | ||||||
|
Deluxe Football Club | ||||||
|
Warinjie Fc | ||||||
|
Abj Football Club Bauchi |
NLO Division One League - Gombe Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Flash Flamingoes Fc Gombe | ||||||
|
Police Baretta FC | ||||||
|
Kadafur FC | ||||||
|
Septagons FC |
NLO Division One League - Lafia Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fc Basira | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 5 |
2
|
Zeal Minds FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
3
|
Frsc Fc | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
4
|
Midlands FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
NLO Division One League - Lafia Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Midlands FC | ||||||
|
Federal Fire Service Fc | ||||||
|
Zeal Minds FC | ||||||
|
Fc Basira |
NLO Division One League - Lafia Centre, Playoff 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Midlands FC | ||||||
|
Federal Fire Service Fc | ||||||
|
Zeal Minds FC | ||||||
|
Fc Basira |