KS Kuznia Ustron - LKS Tworków (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Kuznia Ustron
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - KS Kuznia Ustron | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Kuznia Ustron - GKS II Tychy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Victoria Częstochowa - KS Kuznia Ustron | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Kuznia Ustron - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Energetyk Row Rybnik - KS Kuznia Ustron | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | KS Kuznia Ustron - Piast Gliwice II | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | LKS Orzeł Łękawica - KS Kuznia Ustron | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | KS Kuznia Ustron - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-22 | KS Kuznia Ustron - LKS Czaniec | 3 - 2 |
KS Kuznia Ustron - LKS Tworków
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match KS Kuznia Ustron - LKS Tworków, starttijd 2024-05-01 10:00:00 internationale tijd.
KS Kuznia Ustron en LKS Tworków neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Tworków
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | LKS Tworków - MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | MKS Ledziny - LKS Tworków | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | LKS Tworków - Tempo Puncow | 0 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Rekord II Bielsko Biala - LKS Tworków | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | GKS Gwarek Ornontowice - LKS Tworków | 5 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |