UC Cartes - UM Escobedo (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: UC Cartes
Tercera Division, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-11 | UC Cartes - Tropezon | 1 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-05 | SD Solares Medio Cudeyo - UC Cartes | 3 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-01 | UC Cartes - UM Escobedo | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-28 | CF Vimenor - UC Cartes | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-21 | UC Cartes - SD Torina | 0 - 1 |
Serie 9
Algemeen
UC Cartes + UM Escobedo Less than 4.5 cards 10 van 10
UC Cartes + UM Escobedo Eerste tegendoelpunt 4 van 5
UM Escobedo Eerste tegendoelpunt 4 van 5
UM Escobedo Less than 4.5 cards 10 van 10
UM Escobedo Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
UC Cartes Less than 4.5 cards 9 van 9
UC Cartes Met tegendoelpunten 5
UC Cartes Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
UC Cartes Eerste tegendoelpunt 5 van 7
UC Cartes Nederlagen 3
UC Cartes Verliezer eerste helft 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
UC Cartes + UM Escobedo Less than 4.5 cards 8 van 8
UM Escobedo Eerste team dat scoort 4 van 5
UC Cartes Met tegendoelpunten 4
UC Cartes - UM Escobedo
Spanje Amateur, Tercera Division, Group 3, match UC Cartes - UM Escobedo, starttijd 2024-05-01 16:00:00 internationale tijd.
UC Cartes en UM Escobedo neemt deel aan het kampioenschap Tercera Division, Group 3, Spanje Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: UM Escobedo
Tercera Division, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-11 | UD Samano - UM Escobedo | 1 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-05 | UM Escobedo - Cultural Guarnizo | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-01 | UC Cartes - UM Escobedo | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-27 | UM Escobedo - Tropezon | 0 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-20 | SD Solares Medio Cudeyo - UM Escobedo | 0 - 3 |
Klassement
Tercera Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UM Escobedo | 34 | 21 | 5 | 8 | 58:30 | 68 |
2
|
CD Laredo | 34 | 18 | 7 | 9 | 49:22 | 61 |
3
|
SD Torina | 34 | 16 | 12 | 6 | 45:37 | 60 |
4
|
SD Atlético Albericia | 34 | 17 | 7 | 10 | 54:37 | 58 |
5
|
CF Vimenor | 34 | 17 | 6 | 11 | 43:32 | 57 |
6
|
Tropezon | 34 | 15 | 11 | 8 | 49:38 | 56 |
7
|
Centro Deportivo Bezana | 34 | 17 | 5 | 12 | 49:42 | 56 |
8
|
Castro FC | 34 | 16 | 4 | 14 | 41:41 | 52 |
9
|
Cultural Guarnizo | 34 | 13 | 9 | 12 | 37:31 | 48 |
10
|
SD Revilla | 34 | 12 | 8 | 14 | 41:52 | 44 |
11
|
CD Naval | 34 | 9 | 16 | 9 | 39:37 | 43 |
12
|
CD Colindres | 34 | 13 | 4 | 17 | 37:42 | 43 |
13
|
CD Siete Villas | 34 | 11 | 9 | 14 | 50:48 | 42 |
14
|
UD Samano | 34 | 11 | 8 | 15 | 40:44 | 41 |
15
|
SD Solares Medio Cudeyo | 34 | 9 | 6 | 19 | 33:54 | 33 |
16
|
CD Elemental Atletico Mineros | 34 | 8 | 9 | 17 | 35:63 | 33 |
17
|
UC Cartes | 34 | 8 | 7 | 19 | 32:50 | 31 |
18
|
Velarde CF | 34 | 3 | 11 | 20 | 29:61 | 20 |