ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - CS Foresta Tileagd (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni
Liga 4 Bihor | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-08 | ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - ACS Oșorhei | 5 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-01 | CS Diosig Bihardiószeg - ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 7 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-25 | ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - Club Atletic Oradea | 3 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-22 | ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - FC Universitatea Oradea | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-11 | CS Bihorul Beiuș - ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 3 - 0 |
Serie 5
Algemeen
CS Foresta Tileagd Geen nederlagen 4
CS Foresta Tileagd Zeges 3
CS Foresta Tileagd Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CS Foresta Tileagd Eerste team dat scoort 7 van 9
CS Foresta Tileagd Winnaar eerste helft 6 van 8
CS Foresta Tileagd More than 4.5 cards 5 van 6
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni Eerste tegendoelpunt 7 van 9
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - CS Foresta Tileagd
Romania Amateur, Liga 4 Bihor, match ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - CS Foresta Tileagd, starttijd 2024-05-04 08:00:23 internationale tijd.
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni en CS Foresta Tileagd neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Bihor, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Foresta Tileagd
Liga 4 Bihor | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-08 | CS Foresta Tileagd - FC Universitatea Oradea | 5 - 4 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-01 | CSM Olimpia Salonta - CS Foresta Tileagd | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-26 | CS Foresta Tileagd - ACS Oșorhei | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-18 | CS Diosig Bihardiószeg - CS Foresta Tileagd | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-12 | CS Foresta Tileagd - Club Atletic Oradea | 3 - 3 |
Klassement
Liga 4 Bihor Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Diosig Bihardiószeg | 16 | 15 | 1 | 0 | 74:5 | 46 |
2
|
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 16 | 10 | 3 | 3 | 59:16 | 33 |
3
|
CS Foresta Tileagd | 16 | 10 | 2 | 4 | 27:10 | 32 |
4
|
ACS Oșorhei | 16 | 8 | 5 | 3 | 38:21 | 29 |
5
|
CS Crişul Aleşd | 16 | 8 | 0 | 8 | 38:42 | 24 |
6
|
CS Vadu Crișului | 16 | 3 | 4 | 9 | 13:32 | 13 |
7
|
CS Unirea Valea lui Mihai | 16 | 3 | 4 | 9 | 23:39 | 13 |
8
|
CS Voința Cheresig | 16 | 1 | 4 | 11 | 12:50 | 7 |
9
|
ACS Slovan Valea Cerului | 16 | 2 | 1 | 13 | 6:75 | 7 |
Liga 4 Bihor Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Atletic Oradea | 16 | 13 | 3 | 0 | 67:13 | 42 |
2
|
CS Bihorul Beiuș | 16 | 10 | 3 | 3 | 63:18 | 33 |
3
|
CSM Olimpia Salonta | 16 | 9 | 4 | 3 | 42:22 | 31 |
4
|
FC Universitatea Oradea | 16 | 6 | 4 | 6 | 34:37 | 22 |
5
|
AFC Unirea Roșia | 16 | 5 | 5 | 6 | 25:29 | 20 |
6
|
ACS Viitorul Dobrești | 16 | 6 | 2 | 8 | 28:57 | 20 |
7
|
ACS Victoria Avram Iancu | 16 | 4 | 5 | 7 | 27:44 | 17 |
8
|
CSO Ștei | 16 | 4 | 2 | 10 | 29:39 | 14 |
9
|
AS Izvorul Cociuba Mare | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:73 | 3 |
Liga 4 Bihor - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Diosig Bihardiószeg | 14 | 12 | 1 | 1 | 47:9 | 37 |
2
|
CS Foresta Tileagd | 14 | 10 | 2 | 2 | 37:23 | 32 |
3
|
Club Atletic Oradea | 14 | 8 | 4 | 2 | 34:22 | 28 |
4
|
CS Bihorul Beiuș | 14 | 7 | 2 | 5 | 26:16 | 23 |
5
|
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 14 | 5 | 1 | 8 | 20:30 | 16 |
6
|
CSM Olimpia Salonta | 14 | 5 | 0 | 9 | 14:31 | 15 |
7
|
ACS Oșorhei | 14 | 3 | 1 | 10 | 20:35 | 10 |
8
|
FC Universitatea Oradea | 14 | 0 | 1 | 13 | 16:48 | 1 |
Liga 4 Bihor - Relegation Round Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Valea lui Mihai | 8 | 7 | 0 | 1 | 35:12 | 34 |
2
|
CS Crişul Aleşd | 8 | 3 | 0 | 5 | 24:18 | 33 |
3
|
CS Vadu Crișului | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:11 | 26 |
4
|
CS Voința Cheresig | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:13 | 23 |
5
|
ACS Slovan Valea Cerului | 8 | 0 | 0 | 8 | 9:46 | 7 |
Liga 4 Bihor - Relegation Round Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Unirea Roșia | 8 | 7 | 0 | 1 | 40:7 | 41 |
2
|
CSO Ștei | 8 | 6 | 1 | 1 | 30:12 | 33 |
3
|
ACS Victoria Avram Iancu | 8 | 3 | 2 | 3 | 18:31 | 28 |
4
|
ACS Viitorul Dobrești | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:26 | 24 |
5
|
AS Izvorul Cociuba Mare | 8 | 1 | 0 | 7 | 11:31 | 6 |