Dinamo Moskou - Pari Nizhny Novgorod Youth (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Dinamo Moskou
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Dinamo Moskou - Chertanovo Moscow Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | FK Rostov - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Dinamo Moskou - CSKA Moskou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Akhmat Youth - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Dinamo Moskou - Orenburg Youth | 3 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Fakel Voronezh Youth - Dinamo Moskou | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | FK Zenit St Petersburg - Dinamo Moskou | 1 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Dinamo Moskou - Ural Ekaterinburg | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Chertanovo Moscow Youth - Dinamo Moskou | 0 - 2 |
Serie 10
Algemeen
Dinamo Moskou Geen winst 3
Dinamo Moskou Less than 4.5 cards 9 van 9
Pari Nizhny Novgorod Youth Geen winst 7
Pari Nizhny Novgorod Youth Met tegendoelpunten 7
Pari Nizhny Novgorod Youth Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Pari Nizhny Novgorod Youth Beide teams scoren 7 van 7
Pari Nizhny Novgorod Youth Eerste tegendoelpunt 6 van 7
Pari Nizhny Novgorod Youth Verliezer eerste helft 5 van 7
Pari Nizhny Novgorod Youth Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Dinamo Moskou Met tegendoelpunten 3
Dinamo Moskou - Pari Nizhny Novgorod Youth
Rusland, Youth League, match Dinamo Moskou - Pari Nizhny Novgorod Youth, starttijd 2024-05-03 16:00:00 internationale tijd.
Dinamo Moskou en Pari Nizhny Novgorod Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Pari Nizhny Novgorod Youth
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Fakel Voronezh Youth - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Pari Nizhny Novgorod Youth - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Ural Ekaterinburg - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Orenburg Youth - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Chertanovo Moscow Youth | 1 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | FK Rostov - Pari Nizhny Novgorod Youth | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Pari Nizhny Novgorod Youth - CSKA Moskou | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Akhmat Youth | 4 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Fakel Voronezh Youth | 0 - 0 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Krasnodar Youth | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskou | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskou | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Akhmat Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |