ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Viitorul Platonesti (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - CS Real Cosâmbești | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | AFC Iazu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Staruinta Brosteni | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Victoria Muntenii Buzău - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Infrățirea Jilavele | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FC Urziceni - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Dridu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 5 - 1 | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Dunarea Giurgeni | 6 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | FC Movila - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 2 - 5 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - FC Victoria Bordușani | 5 - 2 |
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Viitorul Platonesti
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Viitorul Platonesti, starttijd 2024-05-11 15:00:00 internationale tijd.
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu en Viitorul Platonesti neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Viitorul Platonesti
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | Spicul Vlădeni - Viitorul Platonesti | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | Viitorul Valea Ciorii - Viitorul Platonesti | 5 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Viitorul Platonesti - AS Gloria Gura Ialomiței | 0 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Spicul Vlădeni - Viitorul Platonesti | 4 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-18 | Viitorul Platonesti - Recolta Săveni | 7 - 0 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |