CD San Pablo Municipal - CD Titan (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CD San Pablo Municipal
Segunda Division | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-12 | CD Fuerte Aguilares - CD San Pablo Municipal | 2 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-05 | CD San Pablo Municipal - CD Titan | 4 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-01 | CD Once Lobos Chalchuapa - CD San Pablo Municipal | 3 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-28 | CD San Pablo Municipal - CSD Vendaval | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-21 | CD Inca - CD San Pablo Municipal | 0 - 4 |
Serie 13
Algemeen
CD San Pablo Municipal + CD Titan Less than 4.5 cards 10 van 10
CD San Pablo Municipal Geen nederlagen 3
CD San Pablo Municipal Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CD Titan Met tegendoelpunten 5
CD Titan Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
CD Titan Geen winst 3
CD Titan Beide teams scoren 5 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
CD San Pablo Municipal + CD Titan Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CD San Pablo Municipal + CD Titan Beide teams scoren 6 van 6
CD San Pablo Municipal + CD Titan Less than 4.5 cards 10 van 10
CD San Pablo Municipal Met tegendoelpunten 6
CD Titan Zeges 3
CD Titan Geen nederlagen 6
CD Titan Met tegendoelpunten 8
CD San Pablo Municipal - CD Titan
El Salvador, Segunda Division, match CD San Pablo Municipal - CD Titan, starttijd 2024-05-05 21:00:00 internationale tijd.
CD San Pablo Municipal en CD Titan neemt deel aan het kampioenschap Segunda Division, El Salvador.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Titan
Segunda Division | |||
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | CD Titan - Tiburones de Sonsonate | 1 - 0 | |
2024-06-02 | Tiburones de Sonsonate - CD Titan | 1 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-26 | CD Titan - CD Racing Junior de Armenia | 1 - 1 | |
2024-05-19 | CD Racing Junior de Armenia - CD Titan | 0 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-12 | CD Titan - CSD Vendaval | 3 - 0 |
Klassement
Segunda Division 23/24, Apertura, Center-East: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Balboa | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:9 | 28 |
2
|
CD Cacahuatique | 14 | 8 | 4 | 2 | 22:11 | 28 |
3
|
CD Cruzeiro | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:17 | 24 |
4
|
CD Santiagueno | 14 | 6 | 3 | 5 | 22:19 | 21 |
5
|
Corinto FC | 14 | 4 | 5 | 5 | 12:14 | 17 |
6
|
CD Pipil | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:23 | 13 |
7
|
CD El Roble de Ilobasco | 13 | 3 | 3 | 7 | 18:24 | 12 |
8
|
CD Topiltzín | 12 | 1 | 2 | 9 | 8:28 | 5 |
Segunda Division 23/24, Apertura, Center-West: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Titan | 16 | 10 | 5 | 1 | 44:21 | 35 |
2
|
Tiburones de Sonsonate | 16 | 8 | 4 | 4 | 40:27 | 28 |
3
|
CD San Pablo Municipal | 16 | 7 | 6 | 3 | 27:17 | 27 |
4
|
CD Inca | 16 | 8 | 3 | 5 | 36:27 | 27 |
5
|
CD Fuerte Aguilares | 16 | 6 | 5 | 5 | 24:22 | 23 |
6
|
CD Racing Junior de Armenia | 16 | 6 | 4 | 6 | 23:18 | 22 |
7
|
CD Once Lobos Chalchuapa | 16 | 5 | 4 | 7 | 30:32 | 19 |
8
|
FC Los Laureles | 16 | 3 | 6 | 7 | 23:29 | 15 |
9
|
CSD Vendaval | 16 | 0 | 1 | 15 | 10:64 | 1 |
Segunda Division 23/24, Clausura, Center-East: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD El Roble de Ilobasco | 11 | 7 | 4 | 0 | 17:8 | 25 |
2
|
Corinto FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:23 | 16 |
3
|
CD Cacahuatique | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:17 | 16 |
4
|
CD Cruzeiro | 12 | 3 | 5 | 4 | 20:21 | 14 |
5
|
CD Santiagueno | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:13 | 14 |
6
|
Atletico Balboa | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:21 | 12 |
7
|
CD Pipil | 12 | 2 | 6 | 4 | 14:16 | 12 |
8
|
CD Municipal Limeno | ||||||
9
|
CD Topiltzín | ||||||
10
|
Fuerte San Francisco | ||||||
11
|
CD Gerardo Barrios |
Segunda Division 23/24, Clausura, Center-West: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Titan | 16 | 11 | 2 | 3 | 47:17 | 35 |
2
|
FC Los Laureles | 16 | 10 | 3 | 4 | 30:17 | 32 |
3
|
Tiburones de Sonsonate | 16 | 8 | 3 | 5 | 31:19 | 27 |
4
|
CD Racing Junior de Armenia | 16 | 6 | 9 | 1 | 24:16 | 27 |
5
|
CD San Pablo Municipal | 16 | 7 | 5 | 4 | 34:23 | 26 |
6
|
CD Fuerte Aguilares | 16 | 5 | 6 | 5 | 25:20 | 21 |
7
|
CD Once Lobos Chalchuapa | 16 | 4 | 6 | 6 | 28:33 | 18 |
8
|
CD Inca | 16 | 4 | 1 | 11 | 23:41 | 13 |
9
|
CSD Vendaval | 16 | 0 | 0 | 16 | 3:59 | 0 |
10
|
AD Destroyer FC | ||||||
11
|
AD Internacional | ||||||
12
|
AD Juayua | ||||||
13
|
AD Masahuat |
Segunda Division, Apertura, Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Titan | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:7 | 9 |
2
|
CD Cacahuatique | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:5 | 5 |
3
|
CD Santiagueno | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 5 |
4
|
CD San Pablo Municipal | 3 | 1 | 1 | 1 | 10:12 | 4 |
5
|
CD Inca | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:7 | 3 |
6
|
AD Destroyer FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 8:9 | 1 |
7
|
Atletico Balboa | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
8
|
CD Cruzeiro | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |