CS Viitorul Postârnacu - CS Unirea Băleni (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Viitorul Postârnacu
Liga 6 Dambovita | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Olimpicii Ulmi - CS Viitorul Postârnacu | 5 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | CS Viitorul Postârnacu - ACS Sportul Vlădeni | 2 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-12 | ACS Gloria Iedera - CS Viitorul Postârnacu | 3 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-04 | CS Viitorul Postârnacu - CS Unirea Băleni | 0 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-28 | AS Voința Valea Voievozilor - CS Viitorul Postârnacu | 2 - 3 |
CS Viitorul Postârnacu - CS Unirea Băleni
Romania Amateur, Liga 6 Dambovita, match CS Viitorul Postârnacu - CS Unirea Băleni, starttijd 2024-05-04 12:00:00 internationale tijd.
CS Viitorul Postârnacu en CS Unirea Băleni neemt deel aan het kampioenschap Liga 6 Dambovita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Unirea Băleni
Liga 5 Dambovita | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | CS Unirea Băleni - AFC Raciu | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | AS Victoria Comisani - CS Unirea Băleni | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | CS Unirea Băleni - ACS Unirea Ungureni | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AFC Unirea Colibași - CS Unirea Băleni | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | CS Unirea Băleni - AS Victoria 2018 Văcărești | - | |
Cupa României Dâmbovița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | AS Unirea Nucet - CS Unirea Băleni | - | |
Liga 6 Dambovita | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Voința Valea Voievozilor - CS Unirea Băleni | 0 - 7 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | CS Unirea Băleni - AS Unirea Ogrea | 16 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | AS Luceafărul Dărmănești II - CS Unirea Băleni | 1 - 12 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-12 | CS Unirea Băleni - AS Viitorul Gorgota | 8 - 0 |
Klassement
Liga 6 Dambovita - Est 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Băleni | 24 | 22 | 2 | 0 | 137:12 | 68 |
2
|
ACS Sportul Vlădeni | 24 | 18 | 1 | 5 | 113:27 | 55 |
3
|
ACS Gloria Iedera | 24 | 17 | 4 | 3 | 81:24 | 55 |
4
|
AS Olimpicii Ulmi | 24 | 13 | 1 | 10 | 93:60 | 40 |
5
|
CS Viitorul Postârnacu | 24 | 11 | 1 | 12 | 64:56 | 34 |
6
|
AS Viitorul Gorgota | 24 | 8 | 0 | 16 | 53:107 | 24 |
7
|
AS Unirea Ogrea | 24 | 8 | 1 | 15 | 30:99 | 19 |
8
|
AS Luceafărul Dărmănești II | 24 | 5 | 1 | 18 | 34:115 | 16 |
9
|
AS Voința Valea Voievozilor | 24 | 0 | 1 | 23 | 26:131 | -5 |
Liga 6 Dambovita - Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Bezdead | 27 | 17 | 6 | 4 | 87:35 | 57 |
2
|
AS Malu Cu Flori | 27 | 16 | 6 | 5 | 77:39 | 54 |
3
|
ACS Valahii 1456 Târgoviște | 27 | 16 | 4 | 7 | 77:32 | 52 |
4
|
ACS FC Voința Buciumeni | 27 | 15 | 6 | 6 | 70:43 | 51 |
5
|
AFC Viitorul Pietroșița | 27 | 15 | 4 | 8 | 58:34 | 49 |
6
|
ACS Gloria Mănești | 27 | 12 | 3 | 12 | 67:77 | 39 |
7
|
AS Sportul Runcu | 27 | 11 | 2 | 14 | 52:58 | 35 |
8
|
AS Cetatea Târgoviște 1396 | 27 | 7 | 3 | 17 | 43:73 | 24 |
9
|
ACS Muscelul Văleni | 27 | 4 | 4 | 19 | 61:105 | 16 |
10
|
AS Gloria Doicești | 27 | 2 | 2 | 23 | 41:137 | 8 |
Liga 6 Dambovita - Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tartasesti | 24 | 23 | 1 | 0 | 143:21 | 70 |
2
|
AFC Crovu | 24 | 16 | 3 | 5 | 68:33 | 51 |
3
|
AS Săgeata Cătunu 1975 | 24 | 12 | 4 | 8 | 61:64 | 37 |
4
|
ACS Miulesti | 24 | 9 | 5 | 10 | 55:61 | 32 |
5
|
AS Avântul Produlești | 24 | 8 | 7 | 9 | 45:50 | 31 |
6
|
ACS Rapid Dambovicioara | 24 | 9 | 4 | 11 | 48:69 | 31 |
7
|
AFCS Flacăra Ghinești | 24 | 9 | 3 | 12 | 49:70 | 30 |
8
|
AS Spic de Grâu Ghimpați | 24 | 4 | 3 | 17 | 33:91 | 9 |
9
|
FC Viitorul Sălcioara | 24 | 2 | 2 | 20 | 23:66 | 2 |
Liga 6 Dambovita - Vest 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Găești | 27 | 24 | 2 | 1 | 108:24 | 74 |
2
|
AS Viitorul Șelaru | 27 | 20 | 4 | 3 | 106:35 | 64 |
3
|
ACS Olimpia Morteni | 27 | 19 | 1 | 7 | 96:49 | 58 |
4
|
AS Petrolul Răscăeți | 27 | 12 | 8 | 7 | 66:49 | 44 |
5
|
AFC Mătăsaru | 27 | 12 | 3 | 12 | 79:56 | 39 |
6
|
ACS Voința Vișina | 27 | 7 | 6 | 14 | 58:80 | 27 |
7
|
AS Unirea Cobia | 27 | 6 | 6 | 15 | 38:99 | 24 |
8
|
FC Progresul Străoști | 27 | 5 | 7 | 15 | 51:90 | 22 |
9
|
ACS Voința Ionești | 27 | 5 | 5 | 17 | 38:78 | 20 |
10
|
FC Gura Foii | 27 | 2 | 4 | 21 | 35:115 | 10 |