Dunarea Giurgeni - FC Inter Stelnica (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Dunarea Giurgeni
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | AS Gloria Gura Ialomiței - Dunarea Giurgeni | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Dunarea Giurgeni - Gloria Ograda | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | Dunarea Giurgeni - AS Ialomița Sudiți | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Dunarea Giurgeni | 6 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Dunarea Giurgeni - AS Ialomița Sudiți | 2 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Dunarea Giurgeni - FC Movila | 2 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-18 | FC Victoria Bordușani - Dunarea Giurgeni | 5 - 2 |
Dunarea Giurgeni - FC Inter Stelnica
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match Dunarea Giurgeni - FC Inter Stelnica, starttijd 2024-05-11 15:00:00 internationale tijd.
Dunarea Giurgeni en FC Inter Stelnica neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Inter Stelnica
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | Viitorul Valea Ciorii - FC Inter Stelnica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | FC Inter Stelnica - FC Victoria Bordușani | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-24 | AS Ialomița Sudiți - FC Inter Stelnica | 6 - 2 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | FC Inter Stelnica - FC Movila | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | AS Gloria Gura Ialomiței - FC Inter Stelnica | 10 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | FC Inter Stelnica - Spicul Vlădeni | 4 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Recolta Săveni - FC Inter Stelnica | 5 - 0 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |