FC Rotkreuz - FC Courtetelle (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Rotkreuz
1. Liga | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Rotkreuz - FC Besa Biel/Bienne | - | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | FC Grand-Saconnex - FC Rotkreuz | 2 - 0 | |
2024-05-29 | FC Rotkreuz - FC Grand-Saconnex | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Black Stars - FC Rotkreuz | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | FC Rotkreuz - FC Munsingen | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | SV Muttenz - FC Rotkreuz | geannuleerd |
Serie 5
Algemeen
FC Rotkreuz Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Rotkreuz Geen nederlagen 9
FC Rotkreuz Less than 4.5 cards 5 van 5
FC Courtetelle Less than 4.5 cards 6 van 7
FC Courtetelle Met tegendoelpunten 3
FC Rotkreuz - FC Courtetelle
Switzerland Amateur, 1. Liga, match FC Rotkreuz - FC Courtetelle, starttijd 2024-05-04 15:00:00 internationale tijd.
FC Rotkreuz en FC Courtetelle neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Courtetelle
1. Liga | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Solothurn - FC Courtetelle | - | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Courtetelle - FC Bassecourt | 1 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | SV Muttenz - FC Courtetelle | 4 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FC Courtetelle - FC Solothurn | 0 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | FC Rotkreuz - FC Courtetelle | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | FC Courtetelle - FC Emmenbrücke | 5 - 3 |
Klassement
Erste Liga Classic - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Grand-Saconnex | 30 | 18 | 7 | 5 | 61:34 | 61 |
2
|
Yverdon Sport FC II | 30 | 16 | 6 | 8 | 65:37 | 54 |
3
|
FC Vevey Sports 05 | 30 | 15 | 8 | 7 | 59:28 | 53 |
4
|
FC Sion II | 30 | 15 | 7 | 8 | 77:47 | 52 |
5
|
FC Lausanne-Sports II | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:36 | 52 |
6
|
FC Echallens Région | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:56 | 46 |
7
|
FC Naters Oberwallis | 30 | 13 | 6 | 11 | 54:48 | 45 |
8
|
CS Chenois | 30 | 10 | 13 | 7 | 52:43 | 43 |
9
|
FC Meyrin | 30 | 12 | 7 | 11 | 49:50 | 43 |
10
|
FC Monthey | 30 | 9 | 10 | 11 | 43:41 | 37 |
11
|
FC Coffrane | 30 | 9 | 8 | 13 | 40:65 | 35 |
12
|
FC La Chaux De Fonds | 30 | 9 | 7 | 14 | 43:56 | 34 |
13
|
FC Portalban/Gletterens | 30 | 7 | 10 | 13 | 36:67 | 31 |
14
|
FC La Sarraz-Eclepens | 30 | 8 | 5 | 17 | 34:58 | 29 |
15
|
Pully Football | 30 | 7 | 7 | 16 | 42:69 | 28 |
16
|
US Terre Sainte | 30 | 4 | 5 | 21 | 35:69 | 17 |
Erste Liga Classic - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schotz | 30 | 19 | 6 | 5 | 74:31 | 63 |
2
|
FC Black Stars | 30 | 18 | 5 | 7 | 72:41 | 59 |
3
|
FC Rotkreuz | 30 | 17 | 7 | 6 | 45:32 | 58 |
4
|
FC Solothurn | 30 | 16 | 9 | 5 | 64:49 | 57 |
5
|
SV Muttenz | 30 | 17 | 5 | 8 | 79:44 | 56 |
6
|
FC Concordia Basel | 30 | 15 | 8 | 7 | 62:38 | 53 |
7
|
FC Courtetelle | 30 | 14 | 6 | 10 | 62:45 | 48 |
8
|
FC Köniz | 30 | 10 | 10 | 10 | 34:44 | 40 |
9
|
FC Dietikon | 30 | 12 | 2 | 16 | 51:50 | 38 |
10
|
FC Munsingen | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:50 | 37 |
11
|
FC Wohlen | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:47 | 35 |
12
|
FC Langenthal | 30 | 9 | 5 | 16 | 37:49 | 32 |
13
|
FC Thun Berner Oberland II | 30 | 9 | 5 | 16 | 42:61 | 32 |
14
|
FC Bassecourt | 30 | 8 | 6 | 16 | 47:63 | 30 |
15
|
FC Emmenbrücke | 30 | 4 | 7 | 19 | 31:78 | 19 |
16
|
FC Muri | 30 | 2 | 6 | 22 | 34:97 | 12 |
Erste Liga Classic - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Tuggen | 30 | 16 | 8 | 6 | 59:31 | 56 |
2
|
Juventus Zurich | 30 | 16 | 7 | 7 | 65:38 | 55 |
3
|
FC Kreuzlingen | 30 | 14 | 8 | 8 | 62:44 | 50 |
4
|
FC Wettswil-Bonstetten | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:41 | 48 |
5
|
FC Winterthur II | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:41 | 47 |
6
|
FC Mendrisio | 30 | 13 | 8 | 9 | 43:41 | 47 |
7
|
Usv Eschen-Mauren | 30 | 11 | 11 | 8 | 53:42 | 44 |
8
|
FC Linth 04 | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:55 | 39 |
9
|
Grasshopper Club Zurich II | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:48 | 39 |
10
|
SV Höngg | 30 | 11 | 5 | 14 | 35:45 | 38 |
11
|
AC Taverne | 30 | 8 | 13 | 9 | 32:33 | 37 |
12
|
FC Kosova Zürich | 30 | 10 | 5 | 15 | 30:41 | 35 |
13
|
FC Freienbach | 30 | 9 | 8 | 13 | 32:51 | 35 |
14
|
FC Uzwil | 30 | 8 | 8 | 14 | 40:48 | 32 |
15
|
FC Balzers | 30 | 7 | 8 | 15 | 36:54 | 29 |
16
|
FC Gossau | 30 | 7 | 5 | 18 | 46:76 | 26 |