Evenementen: MKP Kotwica Kolobrzeg
II Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | MKS Sandecja Nowy Sacz - MKP Kotwica Kolobrzeg | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | MKP Kotwica Kolobrzeg - KS Hutnik Krakow SSA | 2 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-11 | KKS 1925 Kalisz - MKP Kotwica Kolobrzeg | 0 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-03 | MKP Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn | 2 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | ZKS Stal Stalowa Wola - MKP Kotwica Kolobrzeg | 1 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.8
|
3.5
|
3.6
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
Stomil Olsztyn Geen winst 3
Stomil Olsztyn Minder dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Stomil Olsztyn More than 4.5 cards 5 van 6
MKP Kotwica Kolobrzeg Met tegendoelpunten 8
MKP Kotwica Kolobrzeg Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
MKP Kotwica Kolobrzeg Beide teams scoren 6 van 7
MKP Kotwica Kolobrzeg Eerste tegendoelpunt 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Stomil Olsztyn Geen nederlagen 3
MKP Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn
Polen, II Liga, match MKP Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn, starttijd 2024-05-03 17:00:00 internationale tijd.
MKP Kotwica Kolobrzeg en Stomil Olsztyn neemt deel aan het kampioenschap II Liga, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Stomil Olsztyn
II Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca | 2 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | Skra Czestochowa - Stomil Olsztyn | 2 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-12 | Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-03 | MKP Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn | 2 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-29 | Stomil Olsztyn - Lech Poznań II | 1 - 0 |
Klassement
II Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogon Siedlce | 34 | 16 | 10 | 8 | 57:45 | 58 |
2
|
MKP Kotwica Kolobrzeg | 34 | 16 | 8 | 10 | 61:45 | 56 |
3
|
KKS 1925 Kalisz | 34 | 15 | 10 | 9 | 48:32 | 55 |
4
|
ZKS Stal Stalowa Wola | 34 | 15 | 9 | 10 | 44:38 | 54 |
5
|
Chojnice | 34 | 15 | 9 | 10 | 49:44 | 54 |
6
|
KS Polonia Bytom SA | 34 | 14 | 11 | 9 | 56:48 | 53 |
7
|
Radunia Stężyca | 34 | 13 | 11 | 10 | 48:45 | 50 |
8
|
KS Hutnik Krakow SSA | 34 | 13 | 10 | 11 | 47:43 | 49 |
9
|
Zagłębie Lubin II | 34 | 13 | 7 | 14 | 48:47 | 46 |
10
|
ŁKS Łódź II | 34 | 12 | 9 | 13 | 46:48 | 45 |
11
|
GKS Jastrzebie Zdroj | 34 | 11 | 10 | 13 | 43:48 | 43 |
12
|
KS Wisla Pulawy | 34 | 9 | 14 | 11 | 48:50 | 41 |
13
|
PKS Olimpia Elblag | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:46 | 40 |
14
|
Olimpia Grudziadz | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:42 | 40 |
15
|
Skra Czestochowa | 34 | 10 | 10 | 14 | 40:43 | 40 |
16
|
Lech Poznań II | 34 | 10 | 9 | 15 | 34:50 | 39 |
17
|
MKS Sandecja Nowy Sacz | 34 | 9 | 8 | 17 | 35:48 | 35 |
18
|
Stomil Olsztyn | 34 | 9 | 7 | 18 | 30:42 | 34 |