NK Kloštar Ivanić - NK Sloga Križ (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Kloštar Ivanić
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Kloštar Ivanić - NK Meštrica Gornja Lomnica | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Sutla-Laduč - NK Kloštar Ivanić | 1 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | NK Kloštar Ivanić - NK Turopoljac Kuče | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | NK Sava Drenje Brdovečko - NK Kloštar Ivanić | 3 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | NK Kloštar Ivanić - NK Inker Zaprešić | 0 - 2 |
Serie 6
Algemeen
NK Sloga Križ Geen winst 10
NK Sloga Križ Met tegendoelpunten 12
NK Sloga Križ Less than 4.5 cards 8 van 8
NK Kloštar Ivanić Met tegendoelpunten 10
NK Kloštar Ivanić Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
NK Kloštar Ivanić Beide teams scoren 5 van 6
NK Kloštar Ivanić Less than 4.5 cards 10 van 10
NK Kloštar Ivanić - NK Sloga Križ
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , match NK Kloštar Ivanić - NK Sloga Križ, starttijd 2024-05-04 15:00:00 internationale tijd.
NK Kloštar Ivanić en NK Sloga Križ neemt deel aan het kampioenschap JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Sloga Križ
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Vatrogasac Zdenci - NK Sloga Križ | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor | 2 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-02 | NK Strmec Bedenica - NK Sloga Križ | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | NK Sloga Križ - NK Kupa Pokupsko | 6 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Obrezina - NK Sloga Križ | 1 - 6 |
Klassement
JŽNL Zagrebačka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Inker Zaprešić | 29 | 23 | 4 | 2 | 111:14 | 73 |
2
|
NK Turopoljac Kuče | 28 | 18 | 2 | 8 | 72:33 | 56 |
3
|
HNK Kobre Samobor | 29 | 16 | 6 | 7 | 65:40 | 54 |
4
|
NK Polet Buševec | 29 | 15 | 7 | 7 | 68:30 | 52 |
5
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 29 | 14 | 7 | 8 | 47:37 | 49 |
6
|
NK Lomnica | 29 | 13 | 6 | 10 | 62:44 | 45 |
7
|
NK Vatrogasac Zdenci | 28 | 12 | 6 | 10 | 47:43 | 42 |
8
|
NK Kloštar Ivanić | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:52 | 42 |
9
|
NK Klas Mičevec | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:53 | 41 |
10
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 13 | 2 | 15 | 42:52 | 41 |
11
|
NK Sutla-Laduč | 29 | 9 | 7 | 13 | 43:54 | 34 |
12
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 29 | 9 | 6 | 14 | 38:67 | 33 |
13
|
NK Sloga Križ | 29 | 8 | 6 | 15 | 45:53 | 30 |
14
|
NK Mladost Obrezina | 29 | 9 | 3 | 17 | 52:83 | 30 |
15
|
NK Strmec Bedenica | 29 | 9 | 3 | 17 | 44:83 | 30 |
16
|
NK Kupa Pokupsko | 29 | 2 | 1 | 26 | 12:110 | 7 |