Sęp Żelechów - Promnik Gończyce (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sęp Żelechów
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | Fenix Siennica - Sęp Żelechów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Sęp Żelechów - Watra Mrozy | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Wektra Zbuczyn - Sęp Żelechów | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Sęp Żelechów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Podlasie II Sokołów Podlaski - Sęp Żelechów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Sęp Żelechów - MKS Małkinia | geannuleerd | |
2024-08-25 | Sęp Żelechów - MKS Małkinia | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | ŁDK Łosice - Sęp Żelechów | 6 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sęp Żelechów - Płomień Dębe Wielkie | 1 - 3 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-04 | Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów | 3 - 3 |
Sęp Żelechów - Promnik Gończyce
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Siedlce, match Sęp Żelechów - Promnik Gończyce, starttijd 2024-05-05 15:00:00 internationale tijd.
Sęp Żelechów en Promnik Gończyce neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Siedlce, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Promnik Gończyce
Klasa A - Siedlce | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-13 | SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka - Promnik Gończyce | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | Promnik Gończyce - Czarni Węgrów | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | Promnik Gończyce - Tajfun Jartypory | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Promnik Gończyce - Pogoń II Siedlce | 2 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | ŁDK Łosice - Promnik Gończyce | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Zryw Sobolew - Promnik Gończyce | 2 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Siedlce 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń II Siedlce | 30 | 25 | 2 | 3 | 123:25 | 77 |
2
|
Wektra Zbuczyn | 30 | 25 | 2 | 3 | 101:29 | 77 |
3
|
Fenix Siennica | 30 | 18 | 7 | 5 | 74:52 | 61 |
4
|
ULKS Gołąbek | 30 | 19 | 3 | 8 | 87:63 | 60 |
5
|
ŁDK Łosice | 30 | 13 | 9 | 8 | 74:56 | 48 |
6
|
Zryw Sobolew | 30 | 13 | 6 | 11 | 70:68 | 45 |
7
|
Orzeł Unin | 30 | 13 | 5 | 12 | 65:64 | 44 |
8
|
Hutnik Huta Czechy | 30 | 13 | 2 | 15 | 78:69 | 41 |
9
|
Sęp Żelechów | 30 | 12 | 4 | 14 | 75:78 | 40 |
10
|
Podlasie II Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 2 | 16 | 56:70 | 38 |
11
|
MKS Małkinia | 30 | 11 | 4 | 15 | 56:64 | 37 |
12
|
Jastrząb Żeliszew | 30 | 10 | 5 | 15 | 54:72 | 35 |
13
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 30 | 8 | 5 | 17 | 64:94 | 29 |
14
|
Promnik Gończyce | 30 | 5 | 7 | 18 | 46:80 | 22 |
15
|
Czarni Węgrów | 30 | 4 | 8 | 18 | 37:88 | 20 |
16
|
Kolektyw Oleśnica | 30 | 2 | 3 | 25 | 40:128 | 9 |