Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
51.6
Algemene spelersbeoordeling
70.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Fabián Cerda | G | 34 | 0,3M+ | 57.5 |
6 | Cristian Diaz | M | 20 | ||
19 | Mario Larenas | D | 30 | 0,4M+ | 51.1 |
8 | Salvador Cordero | M | 27 | 0,2M+ | 48.9 |
15 | Fabio Vazquez | M | 29 | 0,3M+ | 53.5 |
11 | Sebastián Ubilla | F | 33 | 0,5M+ | 49.7 |
7 | Jose Bandez | F | 24 | 0,2M+ | |
26 | Lukas Soza | D | 25 | 51.5 | |
30 | Jorge Luis Guerra | M | 26 | 0,3M+ | |
20 | Adrián Cuadra | M | 26 | 0,2M+ | 52.1 |
23 | Mauro Quiroga | F | 33 | 3,2M+ | 48.7 |
Plaatsvervanger | |||||
3 | Manuel Maluenda | D | |||
13 | Benjamín Vidal | D | 32 | 0,4M+ | |
14 | Juan Esteban Araya González | M | 23 | ||
17 | Sergio Hinojosa | ||||
28 | Brian Espinoza | F | |||
27 | Felipe Álvarez | F | |||
22 | Cristóbal Marín | G |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
53.3
Algemene spelersbeoordeling
81.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Milton Álvarez | G | 34 | 0,2M+ | 71.1 |
24 | Carlos Morales | D | 21 | ||
5 | Francisco Silva | M | 37 | 0,3M+ | |
2 | Rodrigo Moreira | D | 27 | 0,3M+ | |
18 | Guillermo Avello | D | 25 | ||
14 | Kevin Mundaca | M | 21 | ||
8 | Luis Cabrera | M | 29 | 0,4M+ | 47.9 |
11 | Felipe Fritz | F | 26 | 0,1M+ | 48.5 |
7 | Facundo Juárez | M | 27 | 0,6M+ | |
17 | Felipe Flores | F | 36 | 0,3M+ | 49.9 |
9 | Nelson Da Silva | F | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Fernando Abarzúa | G | |||
16 | Alonso Rodriguez | D | 25 | 0,1M+ | |
4 | Ricardo Escobar | D | 25 | 0,2M+ | 49.1 |
16 | Tomás Ramírez | D | |||
27 | Zacarias Abu Habda | D | |||
19 | Daniel Castro | F | 29 | 0,1M+ | |
20 | Aldrix Jara | F | 23 |
Evenementen: CD Antofagasta
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Central Norte - CD Antofagasta | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-02 | CD Antofagasta - Curico Unido | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Santiago Wanderers - CD Antofagasta | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | CD Antofagasta - Deportes Magallanes | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | AC Barnechea - CD Antofagasta | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-05 | CD Antofagasta - Deportes Limache | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.05
|
3.3
|
3.25
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
CD Antofagasta + Deportes Limache Eerste team dat scoort 5 van 6
CD Antofagasta Eerste team dat scoort 5 van 6
CD Antofagasta Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Deportes Limache Eerste team dat scoort 5 van 5
Deportes Limache Geen nederlagen 5
Deportes Limache Winnaar eerste helft 4 van 5
Deportes Limache More than 4.5 cards 4 van 5
CD Antofagasta - Deportes Limache
Chili, Primera B, match CD Antofagasta - Deportes Limache, starttijd 2024-05-05 16:30:00 internationale tijd.
CD Antofagasta en Deportes Limache neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes Limache
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | AC Barnechea - Deportes Limache | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-03 | Deportes Limache - AC Barnechea | 2 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | CD Santa Cruz - Deportes Limache | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos de Arica | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-15 | Deportes Limache - Santiago Morning | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-11 | Deportes Magallanes - Deportes Limache | 2 - 2 |
Klassement
Primera B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes La Serena | 15 | 10 | 3 | 2 | 19:8 | 33 |
2
|
Deportes Limache | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:19 | 26 |
3
|
Deportes Magallanes | 15 | 8 | 2 | 6 | 23:17 | 26 |
4
|
CSD Rangers | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:16 | 26 |
5
|
CD Antofagasta | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:17 | 24 |
6
|
AC Barnechea | 15 | 6 | 6 | 3 | 21:17 | 24 |
8
|
Santiago Morning | 15 | 6 | 4 | 5 | 23:20 | 22 |
8
|
San Marcos de Arica | 15 | 7 | 1 | 7 | 21:18 | 22 |
9
|
Deportes Recoleta | 15 | 7 | 1 | 7 | 17:19 | 22 |
10
|
CD Santa Cruz | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:26 | 21 |
10
|
San Luis de Quillota | 15 | 7 | 1 | 8 | 20:28 | 22 |
12
|
Santiago Wanderers | 15 | 4 | 6 | 5 | 24:21 | 18 |
13
|
Universidad de Concepcion | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:20 | 18 |
14
|
Curico Unido | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 16 |
15
|
Club de Deportes Temuco SADP | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:20 | 12 |
16
|
Union San Felipe | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:32 | 4 |