Cipolletti - Villa Mitre de Bahia Blanca (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Cipolletti
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Villa Mitre de Bahia Blanca - Cipolletti | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Cipolletti - CD Santamarina Tandil | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Club Circulo Deportivo - Cipolletti | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Cipolletti - Deportivo Rincón | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Cipolletti - CA Sansinena SD | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Cipolletti - Kimberley | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Cipolletti - Sol de Mayo | 2 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.38
|
2.75
|
3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 9
Algemeen
Villa Mitre de Bahia Blanca Met tegendoelpunten 4
Villa Mitre de Bahia Blanca Less than 4.5 cards 9 van 10
Cipolletti Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Cipolletti Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Cipolletti + Villa Mitre de Bahia Blanca Minder dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Cipolletti + Villa Mitre de Bahia Blanca Less than 4.5 cards 10 van 10
Villa Mitre de Bahia Blanca Geen nederlagen 5
Villa Mitre de Bahia Blanca Eerste team dat scoort 4 van 5
Villa Mitre de Bahia Blanca Winnaar eerste helft 4 van 5
Cipolletti - Villa Mitre de Bahia Blanca
Argentinië, Torneo Federal A, match Cipolletti - Villa Mitre de Bahia Blanca, starttijd 2024-05-05 19:00:00 internationale tijd.
Cipolletti en Villa Mitre de Bahia Blanca neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Villa Mitre de Bahia Blanca
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Villa Mitre de Bahia Blanca - Cipolletti | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Olimpo Bahia Blanca - Villa Mitre de Bahia Blanca | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Villa Mitre de Bahia Blanca - Kimberley | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Sol de Mayo - Villa Mitre de Bahia Blanca | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Villa Mitre de Bahia Blanca - CA Germinal | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-27 | CA Sansinena SD - Villa Mitre de Bahia Blanca | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | CD Santamarina Tandil - Villa Mitre de Bahia Blanca | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Club Circulo Deportivo - Villa Mitre de Bahia Blanca | 1 - 1 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 13 | 8 | 3 | 2 | 19:9 | 27 |
2
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 13 | 8 | 2 | 3 | 19:9 | 26 |
3
|
CA Germinal | 13 | 7 | 5 | 1 | 21:10 | 26 |
4
|
Kimberley | 13 | 4 | 7 | 2 | 12:8 | 19 |
5
|
Cipolletti | 13 | 3 | 6 | 4 | 7:9 | 15 |
6
|
Club Circulo Deportivo | 13 | 4 | 3 | 6 | 14:21 | 15 |
7
|
Sol de Mayo | 13 | 4 | 2 | 7 | 12:23 | 14 |
8
|
CD Santamarina Tandil | 13 | 2 | 6 | 5 | 12:12 | 12 |
9
|
Deportivo Rincón | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:14 | 12 |
10
|
CA Sansinena SD | 13 | 1 | 5 | 7 | 8:18 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 13 | 7 | 2 | 4 | 14:8 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 13 | 6 | 4 | 3 | 13:10 | 22 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:14 | 20 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:8 | 18 |
5
|
San Martin de Mendoza | 13 | 5 | 3 | 5 | 8:7 | 18 |
6
|
Huracan Las Heras | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:10 | 18 |
7
|
Atletico Camioneros | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:7 | 16 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 13 | 3 | 5 | 5 | 9:13 | 14 |
9
|
CS Estudiantes San Luis | 12 | 2 | 5 | 5 | 12:17 | 11 |
10
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 13 | 2 | 5 | 6 | 6:13 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 11 | 7 | 3 | 1 | 15:4 | 24 |
2
|
Sportivo Belgrano | 12 | 6 | 3 | 3 | 11:5 | 21 |
3
|
Linqueno | 12 | 5 | 3 | 4 | 9:6 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 11 | 4 | 5 | 2 | 16:9 | 17 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 12 | 4 | 4 | 4 | 13:13 | 16 |
6
|
CA Douglas Haig | 12 | 3 | 5 | 4 | 11:10 | 14 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:24 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 11 | 1 | 3 | 7 | 5:17 | 6 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:7 | 26 |
2
|
Central Norte Salta | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:8 | 22 |
3
|
San Martin Formosa | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:7 | 21 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 12 | 5 | 3 | 4 | 10:10 | 18 |
5
|
Crucero del Norte | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:11 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana de Salta | 11 | 3 | 4 | 4 | 7:9 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Union de Sunchales | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:22 | 8 |
9
|
Boca Unidos | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:13 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |