Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
48.8
Algemene spelersbeoordeling
84.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Eryin Sanhueza | G | 27 | 0,3M+ | |
20 | Diego Sanhueza | D | 19 | ||
5 | Lucas Alarcón | D | 23 | 0,3M+ | 48.1 |
3 | Raúl Osorio | D | 28 | 0,5M+ | 46.1 |
17 | Enzo Guerrero | D | 32 | 0,4M+ | 52.1 |
8 | Sebastián Molina | F | |||
6 | Sebastián Díaz | M | 27 | 0,3M+ | |
16 | Juan Figueroa | F | |||
10 | Sebastian Gallegos | M | 31 | 0,2M+ | |
21 | Ethan Espinoza | M | 22 | ||
9 | Lionel Altamirano | F | 31 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
31 | Jose Tapia | G | |||
26 | Fernando Dinamarca | D | |||
36 | Byron Guajardo | D | 29 | 0,1M+ | |
27 | Rodrigo Dubó | M | |||
37 | Gustavo Gallardo | M | 20 | ||
25 | Carlos Vásquez | F | |||
28 | Lautaro Rinaldi | F | 29 | 0,2M+ |
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
49.1
Algemene spelersbeoordeling
70 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Claudio Abarca | G | |||
3 | Brayams Viveros | D | 31 | 0,3M+ | |
2 | Daniel Vicencio | D | 31 | 0,2M+ | |
6 | Hugo Rojo | D | |||
19 | Fabian Rosales | M | |||
8 | Augusto Barrios | D | 32 | 0,3M+ | 49.1 |
14 | Cristobal Guerra | M | 20 | ||
27 | Jorge Gonzalez | M | |||
10 | Mikel Arguinarena | M | 32 | 0,2M+ | |
21 | Marcos Camarda | F | 22 | ||
22 | Nahuel Donadell Alvarez | F | 30 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Nicolás Temperini | G | 28 | 0,2M+ | |
7 | Jimmy Cisterna | M | 30 | 0,1M+ | |
23 | Bastián Araya | M | |||
9 | Enzo Riquelme | F | |||
18 | Milovan Becerra | F | |||
28 | Sebastián Pérez | F | 24 | ||
33 | Luis Maluenda | F | 17 |
Evenementen: Deportes La Serena
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD Trasandino de Los Andes - Deportes La Serena | 2 - 2 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes La Serena - CSD Rangers | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Deportes Recoleta - Deportes La Serena | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.91
|
3.4
|
3.6
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 9
Algemeen
San Marcos de Arica More than 4.5 cards 8 van 8
Deportes La Serena More than 4.5 cards 6 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Deportes La Serena + San Marcos de Arica Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Deportes La Serena + San Marcos de Arica Beide teams scoren 6 van 7
Deportes La Serena + San Marcos de Arica Less than 4.5 cards 8 van 10
San Marcos de Arica Geen nederlagen 3
San Marcos de Arica Met tegendoelpunten 7
Deportes La Serena Met tegendoelpunten 4
Deportes La Serena Eerste team dat scoort 4 van 5
Deportes La Serena - San Marcos de Arica
Chili, Primera B, match Deportes La Serena - San Marcos de Arica, starttijd 2024-05-06 22:00:00 internationale tijd.
Deportes La Serena en San Marcos de Arica neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: San Marcos de Arica
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-29 | CD Cobreloa Calama - San Marcos de Arica | - | |
2024-06-23 | San Marcos de Arica - CD Cobreloa Calama | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD 11 de Septiembre - San Marcos de Arica | 0 - 4 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-28 | San Marcos de Arica - San Luis de Quillota | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos de Arica | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | San Marcos de Arica - Santiago Wanderers | 0 - 0 |
Klassement
Primera B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes La Serena | 15 | 10 | 3 | 2 | 19:8 | 33 |
2
|
Deportes Limache | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:19 | 26 |
3
|
Deportes Magallanes | 15 | 8 | 2 | 6 | 23:17 | 26 |
4
|
CSD Rangers | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:16 | 26 |
5
|
CD Antofagasta | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:17 | 24 |
6
|
AC Barnechea | 15 | 6 | 6 | 3 | 21:17 | 24 |
8
|
Santiago Morning | 15 | 6 | 4 | 5 | 23:20 | 22 |
8
|
San Marcos de Arica | 15 | 7 | 1 | 7 | 21:18 | 22 |
9
|
Deportes Recoleta | 15 | 7 | 1 | 7 | 17:19 | 22 |
10
|
CD Santa Cruz | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:26 | 21 |
10
|
San Luis de Quillota | 15 | 7 | 1 | 8 | 20:28 | 22 |
12
|
Santiago Wanderers | 15 | 4 | 6 | 5 | 24:21 | 18 |
13
|
Universidad de Concepcion | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:20 | 18 |
14
|
Curico Unido | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 16 |
15
|
Club de Deportes Temuco SADP | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:20 | 12 |
16
|
Union San Felipe | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:32 | 4 |